Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Justus Van Gent na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Justus Van Gent: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je Pio II Pont Max: 600 prohlédnutí za rok, což představuje 22% z celkového počtu zpráv o Justus Van Gent. Následuje jich Cardinal Bessarione a Solon. Stránka malíře: 200 návštěv. Plátna: 2 000. Celkem: 2 200. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 1 500 návštěv. Volí Nejtmavší (Jasnost světla) častěji, než napovídá katalog: 59% návštěv, 28% pláten.
10 nejvíce prohlížených pláten umělce Justus Van Gent
10 pláten umělce Justus Van Gent, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Justus Van Gent?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
200
Čec 2026
100
1 400
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
0
Říj 2026
100
400
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Justus Van Gent?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Justus Van Gent ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klasické
65,0%
81,8%
Dramatický
30,0%
18,2%
Elegance
5,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
40,0%
45,5%
Závažný a tklivý
30,0%
36,4%
Duchovní
30,0%
18,2%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
28,2%
59,3%
Měkké stínění
46,2%
25,9%
Střední jas
25,6%
14,8%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
7,7%
3,7%
Jemné odstíny
30,8%
3,7%
Vyvážená jemnost
53,8%
66,7%
Jasná barevná přítomnost
7,7%
25,9%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
17,9%
3,7%
Vyvážená
76,9%
96,3%
Živobylé
5,1%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
2,6%
0,0%
Jemný
15,4%
29,6%
Vyvážený
12,8%
33,3%
Výrazný
38,5%
22,2%
Prohlášení
30,8%
14,8%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
20,5%
14,8%
Jemně promíchaná paleta
23,1%
29,6%
Vyvážená harmonie
17,9%
11,1%
Silná barevná jednotnost
28,2%
40,7%
Jednotná paleta
10,3%
3,7%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Justus Van Gent měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Solon
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Virgil
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Saint Thomas Aquinas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cardinal Bessarione
0
0
0
0
0
0
0
200
300
0
0
0
Rhetoric
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary Triptych (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary Triptych (right win…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Calvary Triptych (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Federico da Montefeltro, Du…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The astronomy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích se čte dílo Justus Van Gent?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
česky
100
50,0%
anglicky
100
50,0%
Kolik denních návštěv má Justus Van Gent a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
300
st 28 Říj
400
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
300
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
100
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
200
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
200
st 11 Lis (předpověď)
300
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
200
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
200
st 18 Lis (předpověď)
300
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
200
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
200
st 25 Lis (předpověď)
400
Časté dotazy čtenářů ohledně Justus Van Gent
Která plátna Justus Van Gent se otevírají nejčastěji?
První dílo Pio II Pont Max: 600 návštěv, což představuje 22% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 10 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Justus Van Gent na TopImpressionists.com?
2 200 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce malíře, 2 000 u pláten.
Která plátna Justus Van Gent odpovídají vkusu čtenářů?