Ateliér — Doprava po celém světě zdarma — Dodání za 2–6 týdnů

      Justus Van Gent Čtenáři a plátna

      1430 – 1480

      Co najdete na této stránce?

      Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Justus Van Gent na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

      Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

      Justus Van Gent: co nám říká rok návštěv

      Nejpouštěvanějším plátnem je Pio II Pont Max: 600 prohlédnutí za rok, což představuje 22% z celkového počtu zpráv o Justus Van Gent. Následuje jich Cardinal Bessarione a Solon. Stránka malíře: 200 návštěv. Plátna: 2 000. Celkem: 2 200. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 1 500 návštěv. Volí Nejtmavší (Jasnost světla) častěji, než napovídá katalog: 59% návštěv, 28% pláten.

      10 nejvíce prohlížených pláten umělce Justus Van Gent

      10 pláten umělce Justus Van Gent, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.

      1. Pio II Pont Max 1 Pio II Pont Max, 1476 600 návštěv · 22,2%
      2. Cardinal Bessarione 2 Cardinal Bessarione, 1476 500 návštěv · 18,5%
      3. Solon 3 Solon, 1476 200 návštěv · 7,4%
      4. Ptolemy with a armillary sphere model. With a large version he claimed his solstice observations. 4 Ptolemy with a armillary sphere model. With a large version he claimed his solstice observations. 200 návštěv · 7,4%
      5. The Communion of the Apostles (Eucharist Altarpiece) 5 The Communion of the Apostles (Eucharist Altarpiece), 1474 200 návštěv · 7,4%
      6. Virgil 6 Virgil, 1476 100 návštěv · 3,7%
      7. Hypocrates 7 Hypocrates, 1476 100 návštěv · 3,7%
      8. Calvary Triptych (left wing) 8 Calvary Triptych (left wing), 1468 100 návštěv · 3,7%
      9. Calvary Triptych (right wing) 9 Calvary Triptych (right wing), 1468 100 návštěv · 3,7%
      10. Dante Alighieri 10 Dante Alighieri, 1475 100 návštěv · 3,7%

      Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Justus Van Gent?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

      Čísla v tabulce
      MěsícProfil umělceStránky děl
      Lis 202500
      Pro 202500
      Led 202600
      Úno 202600
      Bře 202600
      Dub 202600
      Kvě 202600
      Čen 20260200
      Čec 20261001 400
      Srp 202600
      Zář 202600
      Říj 2026100400

      Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Justus Van Gent?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

      Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

      Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Justus Van Gent měsíc po měsíci?

      Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

      Čísla v tabulce
      DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
      Solon00000000200000
      Virgil00000000100000
      Saint Thomas Aquinas00000000000100
      Cardinal Bessarione0000000200300000
      Rhetoric000000000000
      Calvary Triptych (detail)000000000000
      Calvary Triptych (right win…00000000100000
      Calvary Triptych (detail)000000000000
      Federico da Montefeltro, Du…000000000000
      The astronomy000000000000

      V jakých jazycích se čte dílo Justus Van Gent?

      Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

      Čísla v tabulce
      JazykNávštěvySdílet
      česky10050,0%
      anglicky10050,0%

      Kolik denních návštěv má Justus Van Gent a co dál?

      Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

      Čísla v tabulce
      DenNávštěvy
      čt 15 Říj0
      pá 16 Říj0
      so 17 Říj0
      ne 18 Říj0
      po 19 Říj0
      út 20 Říj0
      st 21 Říj0
      čt 22 Říj0
      pá 23 Říj0
      so 24 Říj0
      ne 25 Říj0
      po 26 Říj0
      út 27 Říj300
      st 28 Říj400
      čt 29 Říj0
      pá 30 Říj0
      so 31 Říj300
      ne 1 Lis0
      po 2 Lis0
      út 3 Lis0
      st 4 Lis100
      čt 5 Lis (předpověď)0
      pá 6 Lis (předpověď)0
      so 7 Lis (předpověď)200
      ne 8 Lis (předpověď)0
      po 9 Lis (předpověď)0
      út 10 Lis (předpověď)200
      st 11 Lis (předpověď)300
      čt 12 Lis (předpověď)0
      pá 13 Lis (předpověď)0
      so 14 Lis (předpověď)200
      ne 15 Lis (předpověď)0
      po 16 Lis (předpověď)0
      út 17 Lis (předpověď)200
      st 18 Lis (předpověď)300
      čt 19 Lis (předpověď)0
      pá 20 Lis (předpověď)0
      so 21 Lis (předpověď)200
      ne 22 Lis (předpověď)0
      po 23 Lis (předpověď)0
      út 24 Lis (předpověď)200
      st 25 Lis (předpověď)400

      Časté dotazy čtenářů ohledně Justus Van Gent

      Která plátna Justus Van Gent se otevírají nejčastěji?

      První dílo Pio II Pont Max: 600 návštěv, což představuje 22% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 10 pláten.

      Jak velkou čtenářskou základnu má Justus Van Gent na TopImpressionists.com?

      2 200 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce malíře, 2 000 u pláten.

      Která plátna Justus Van Gent odpovídají vkusu čtenářů?

      Plátna odpovídající parametrům Nejtmavší (Jasnost světla) generují 59% návštěv pro 28% katalogu.