Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Kazimir Malevič na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Kazimir Malevič v číslech
Suprematist Composition je plátno umělce Kazimir Malevič, které čtenáři otevírají nejčastěji: 15 200 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 9% všech zobrazení. Poté Černý čtverec a Černá čtvrť. Celkem z 186 300 návštěv: 28 800 na stránce malíře, 157 500 u obrazů. Světlo stoupá: o 98% více návštěv v období Zář 2026 než v období Srp 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 118 700 návštěv. Jazyky čtenářů: anglicky (28%), rusky (11%) a chorvatsky (9%). Zařízení čtenářů: počítače (79%), telefony (19%) a tablety (2%). Preference ukazuje: Prohlášení (Kontrast) tvoří 66% návštěv pro 48% katalogu.
Kazimir Malevič: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Kazimir Malevič.
Jak se mění čtenost u Kazimir Malevič měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
4 000
Čec 2026
9 100
109 600
Srp 2026
7 200
14 100
Zář 2026
12 400
29 800
Jak se v průběhu roku s obrazy Kazimir Malevič obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Kazimir Malevič?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Minimalistický
44,7%
49,8%
Klidná atmosféra
10,6%
13,8%
Dramatický
12,8%
10,8%
Pokojný
8,5%
9,3%
Elegance
8,5%
5,5%
Výrazné
6,4%
5,1%
Moderní minimalismus
0,0%
2,6%
Inspirační
2,1%
1,4%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
51,0%
58,2%
Klidná
16,3%
11,7%
Pokojný
6,1%
5,9%
Duchovní
6,1%
4,9%
Energický
8,2%
4,2%
Dramatický
0,0%
4,2%
Melancholický
4,1%
3,0%
Záhadný
4,1%
2,7%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
6,0%
4,2%
Měkké stínění
4,0%
7,8%
Střední jas
20,0%
20,9%
Jasná rovnováha
28,0%
31,7%
Luminózní
42,0%
35,4%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
44,0%
42,2%
Jemné odstíny
26,0%
12,6%
Vyvážená jemnost
16,0%
24,2%
Jasná barevná přítomnost
14,0%
17,6%
Sytá barva
0,0%
3,4%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
65,9%
59,4%
Zemité tóny
13,6%
13,9%
Tmavé tóny
6,8%
11,6%
Pastelové barvy
11,4%
9,4%
Monochromní
2,3%
2,1%
Teplé tóny
0,0%
1,4%
Metalické tóny
0,0%
0,7%
Západ slunce
0,0%
0,7%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
42,0%
37,5%
Vyvážená
40,0%
29,0%
Živobylé
18,0%
33,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
7,6%
Jemný
6,0%
7,4%
Vyvážený
8,0%
5,3%
Výrazný
26,0%
13,9%
Prohlášení
48,0%
65,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
22,0%
24,8%
Jemně promíchaná paleta
24,0%
27,2%
Vyvážená harmonie
14,0%
11,3%
Silná barevná jednotnost
18,0%
23,4%
Jednotná paleta
22,0%
13,3%
Jak se měnila obliba pláten Kazimir Malevič v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Suprematist Composition
0
0
0
0
0
0
0
0
300
5 000
3 300
5 200
Suprematistická Kompozice:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
100
600
Černá čtvrť
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 500
800
1 400
Hudební nástroj
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
200
Černý čtverec
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 900
1 200
2 200
Žena s bedny – Dynamická ko…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 500
1 100
1 200
Habal a dryády
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 000
0
0
Kompozice s Monou Lisou
0
0
0
0
0
0
0
0
200
500
0
200
Černý kruh [1913] Státní ru…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
200
700
Autoportrét
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
400
300
Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten Kazimir Malevič?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
146 600
78,7%
telefony
35 400
19,0%
tablety
4 300
2,3%
Jakými jazyky se tulí čtenáři Kazimir Malevič?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
4 200
28,2%
rusky
1 700
11,4%
chorvatsky
1 400
9,4%
bulharsky
1 300
8,7%
polsky
1 200
8,1%
italsky
800
5,4%
španělsky
600
4,0%
francouzsky
600
4,0%
nizozemsky
500
3,4%
slovensky
500
3,4%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Kazimir Malevič a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
út 22 Zář
2 000
st 23 Zář
1 600
čt 24 Zář
3 000
pá 25 Zář
2 500
so 26 Zář
1 900
ne 27 Zář
3 100
po 28 Zář
2 500
út 29 Zář
3 600
st 30 Zář
1 300
čt 1 Říj
1 400
pá 2 Říj
2 700
so 3 Říj
1 400
ne 4 Říj
2 100
po 5 Říj
2 400
út 6 Říj
3 400
st 7 Říj
2 000
čt 8 Říj
2 500
pá 9 Říj
3 200
so 10 Říj
1 100
ne 11 Říj
2 100
po 12 Říj
4 900
út 13 Říj (předpověď)
3 600
st 14 Říj (předpověď)
2 000
čt 15 Říj (předpověď)
2 800
pá 16 Říj (předpověď)
3 400
so 17 Říj (předpověď)
1 800
ne 18 Říj (předpověď)
2 900
po 19 Říj (předpověď)
3 900
út 20 Říj (předpověď)
3 800
st 21 Říj (předpověď)
2 100
čt 22 Říj (předpověď)
2 900
pá 23 Říj (předpověď)
3 500
so 24 Říj (předpověď)
1 800
ne 25 Říj (předpověď)
3 100
po 26 Říj (předpověď)
4 100
út 27 Říj (předpověď)
3 900
st 28 Říj (předpověď)
2 100
čt 29 Říj (předpověď)
3 000
pá 30 Říj (předpověď)
3 700
so 31 Říj (předpověď)
1 900
ne 1 Lis (předpověď)
3 200
po 2 Lis (předpověď)
4 300
Kazimir Malevič: krátké odpovědi
Které plátno od Kazimir Malevič má nejvyšší počet zhlédnutí?
Suprematist Composition: 15 200 návštěv, což představuje 9% všech zobrazení umělce Kazimir Malevič. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Kazimir Malevič?
186 300 za dvanáct měsíců (28 800 na stránce malíře, 157 500 u obrazů).
Otevírají čtenáři Kazimir Malevič v telefonu nebo v počítači?
Na obou: počítače (79%), telefony (19%) a tablety (2%); vede počítače s podílem 79%.
Je Kazimir Malevič dostupný v několika jazycích?
Ano: anglicky (28%), rusky (11%) a chorvatsky (9%). Na prvním místě je anglicky s podílem 28%.
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Kazimir Malevič?
Ano, Prohlášení (Kontrast): 66% návštěv pro 48% katalogu.