Ateliér — Doprava po celém světě zdarma — Dodání za 2–6 týdnů

      Kerr Eby Čtenáři a plátna

      1889 – 1946

      Co najdete na této stránce?

      Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Kerr Eby na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

      Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

      Kerr Eby: co nám říká rok návštěv

      Nejpouštěvanějším plátnem je Covered Bridge: 400 prohlédnutí za rok, což představuje 4% z celkového počtu zpráv o Kerr Eby. Následuje jich Head of an Old Man a Christmas Trees. Stránka malíře: 400 návštěv. Plátna: 9 700. Celkem: 10 100. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 9 700 návštěv. Čtenáři prohlížejí na počítače (96%), telefony (3%) a tablety (1%). Volí Luminózní (Jasnost světla) častěji, než napovídá katalog: 49% návštěv, 42% pláten.

      10 nejvíce prohlížených pláten umělce Kerr Eby

      10 pláten umělce Kerr Eby, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.

      1. Covered Bridge 1 Covered Bridge, 1940 400 návštěv · 4,0%
      2. Head of an Old Man 2 Head of an Old Man, 1918 300 návštěv · 3,0%
      3. Christmas Trees 3 Christmas Trees, 1930 300 návštěv · 3,0%
      4. George Washington at Valley Forge 4 George Washington at Valley Forge, 1940 300 návštěv · 3,0%
      5. Cattle Ford 5 Cattle Ford, 1936 300 návštěv · 3,0%
      6. Mama's Boy 6 Mama's Boy, 1937 200 návštěv · 2,0%
      7. Little House, Amboise 7 Little House, Amboise, 1920 200 návštěv · 2,0%
      8. Shadows 8 Shadows, 1936 200 návštěv · 2,0%
      9. The Stairway 9 The Stairway, 1940 200 návštěv · 2,0%
      10. Goatherd, Algeria 10 Goatherd, Algeria, 1924 200 návštěv · 2,0%

      Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Kerr Eby?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

      Čísla v tabulce
      MěsícProfil umělceStránky děl
      Říj 202500
      Lis 202500
      Pro 202500
      Led 202600
      Úno 202600
      Bře 202600
      Dub 202600
      Kvě 202600
      Čen 20260300
      Čec 20264009 300
      Srp 202600
      Zář 20260100

      Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Kerr Eby?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

      Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

      Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Kerr Eby měsíc po měsíci?

      Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

      Čísla v tabulce
      DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
      Shadows00000000020000
      The Refugees000000000000
      Night Loading000000000000
      Boston Stump00000000010000
      September 13th, 1918, Saint…000000000000
      The Lantern00000000020000
      Artillery Train00000000020000
      Dawn, the 75s Follow Up00000000010000
      The Last Supper000000000000
      A Summer Day000000000000

      Jaká zařízení používají čtenáři Kerr Eby?

      Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

      Čísla v tabulce
      ZařízeníNávštěvySdílet
      počítače9 70096,0%
      telefony3003,0%
      tablety1001,0%

      V jakých jazycích se čte dílo Kerr Eby?

      Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

      Kolik denních návštěv má Kerr Eby a co dál?

      Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

      Čísla v tabulce
      DenNávštěvy
      po 21 Zář0
      út 22 Zář0
      st 23 Zář0
      čt 24 Zář0
      pá 25 Zář0
      so 26 Zář0
      ne 27 Zář0
      po 28 Zář0
      út 29 Zář0
      st 30 Zář0
      čt 1 Říj0
      pá 2 Říj100
      so 3 Říj0
      ne 4 Říj0
      po 5 Říj100
      út 6 Říj0
      st 7 Říj0
      čt 8 Říj0
      pá 9 Říj0
      so 10 Říj0
      ne 11 Říj0
      po 12 Říj (předpověď)100
      út 13 Říj (předpověď)0
      st 14 Říj (předpověď)0
      čt 15 Říj (předpověď)0
      pá 16 Říj (předpověď)100
      so 17 Říj (předpověď)0
      ne 18 Říj (předpověď)0
      po 19 Říj (předpověď)100
      út 20 Říj (předpověď)0
      st 21 Říj (předpověď)0
      čt 22 Říj (předpověď)0
      pá 23 Říj (předpověď)100
      so 24 Říj (předpověď)0
      ne 25 Říj (předpověď)0
      po 26 Říj (předpověď)100
      út 27 Říj (předpověď)0
      st 28 Říj (předpověď)0
      čt 29 Říj (předpověď)0
      pá 30 Říj (předpověď)100
      so 31 Říj (předpověď)0
      ne 1 Lis (předpověď)0

      Časté dotazy čtenářů ohledně Kerr Eby

      Která plátna Kerr Eby se otevírají nejčastěji?

      První dílo Covered Bridge: 400 návštěv, což představuje 4% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 10 pláten.

      Jak velkou čtenářskou základnu má Kerr Eby na TopImpressionists.com?

      10 100 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce malíře, 9 700 u pláten.

      Jaká zařízení používají čtenáři autora Kerr Eby?

      Používají počítače (96%), telefony (3%) a tablety (1%); počítače tvoří 96% návštěv.

      Která plátna Kerr Eby odpovídají vkusu čtenářů?

      Plátna odpovídající parametrům Luminózní (Jasnost světla) generují 49% návštěv pro 42% katalogu.