Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Kurt Schwitters na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Kurt Schwitters v číslech
Merz Picture 32A (The Cherry Picture) je plátno umělce Kurt Schwitters, které čtenáři otevírají nejčastěji: 1 100 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 36% všech zobrazení. Poté Merz Picture 25A: The Star Picture a Revolving. Celkem z 2 400 návštěv: 100 na stránce malíře, 2 300 u obrazů. Světlo trochu pohasíná: o 43% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 1 300 návštěv. Preference ukazuje: Vyvážená jemnost (Nasycení barev) tvoří 58% návštěv pro 28% katalogu.
Kurt Schwitters: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Kurt Schwitters.
Jak se mění čtenost u Kurt Schwitters měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
100
1 200
Srp 2026
0
700
Zář 2026
0
400
Jak se v průběhu roku s obrazy Kurt Schwitters obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Kurt Schwitters?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
71,4%
94,4%
Výrazné
14,3%
5,6%
Nostalgický
14,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
71,4%
94,4%
Záhadný
14,3%
5,6%
Nostalgický
14,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
6,9%
12,9%
Měkké stínění
41,4%
61,3%
Střední jas
17,2%
12,9%
Jasná rovnováha
27,6%
12,9%
Luminózní
6,9%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
10,3%
6,5%
Jemné odstíny
17,2%
9,7%
Vyvážená jemnost
27,6%
58,1%
Jasná barevná přítomnost
44,8%
25,8%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Tmavé tóny
40,0%
46,2%
Zemité tóny
32,0%
38,5%
Neutrální tóny
28,0%
15,4%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
6,9%
3,2%
Vyvážená
44,8%
74,2%
Živobylé
48,3%
22,6%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,0%
Jemný
10,3%
6,5%
Vyvážený
13,8%
12,9%
Výrazný
31,0%
54,8%
Prohlášení
44,8%
25,8%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
3,5%
6,5%
Jemně promíchaná paleta
6,9%
6,5%
Vyvážená harmonie
3,5%
6,5%
Silná barevná jednotnost
65,5%
71,0%
Jednotná paleta
20,7%
9,7%
Jak se měnila obliba pláten Kurt Schwitters v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
(Elikan)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Merz Picture 32A (The Cherr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
500
200
Santa Claus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Revolving
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
Merz Composition
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
N Watercolor 1. (The Heart…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Construction for Noble Ladi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Merz Picture 25A: The Star…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Forms in Space
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Mountain Graveyard
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakými jazyky se tulí čtenáři Kurt Schwitters?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
španělsky
100
100,0%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Kurt Schwitters a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
út 22 Zář
0
st 23 Zář
0
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
100
so 26 Zář
100
ne 27 Zář
200
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
100
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
300
út 13 Říj (předpověď)
0
st 14 Říj (předpověď)
0
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
100
po 19 Říj (předpověď)
200
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
100
po 26 Říj (předpověď)
200
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
100
po 2 Lis (předpověď)
200
Kurt Schwitters: krátké odpovědi
Které plátno od Kurt Schwitters má nejvyšší počet zhlédnutí?
Merz Picture 32A (The Cherry Picture): 1 100 návštěv, což představuje 36% všech zobrazení umělce Kurt Schwitters. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Kurt Schwitters?
2 400 za dvanáct měsíců (100 na stránce malíře, 2 300 u obrazů).
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Kurt Schwitters?
Ano, Vyvážená jemnost (Nasycení barev): 58% návštěv pro 28% katalogu.