Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Lambert Lombard na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Lambert Lombard a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Lambert Lombard na TopImpressionists.com plátno The Miracle of the Loaves and Fishes: 200 návštěv, což představuje 29% všech zobrazení tohoto malíře. Následují The Miracle of the Loaves and Fishes (detail) a Spes, fides, charitas. Lambert Lombard celkem zaznamenal 700 návštěv: 200 na stránce malíře a 500 u jednotlivých pláten. Nejsilnějším měsícem byl Říj 2026 s 400 návštěvami. Čtenáře přitahuje Mystický (Atmosféra): tvoří 50% návštěv, a to při zastoupení 14% katalogu malíře.
4 pláten umělce Lambert Lombard, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 4 pláten umělce Lambert Lombard, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
0
200
Srp 2026
0
100
Zář 2026
0
0
Říj 2026
200
200
Jak často se otevírají plátna umělce Lambert Lombard?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Lambert Lombard?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
28,6%
50,0%
Klasické
42,9%
0,0%
Mystický
14,3%
50,0%
Klidná atmosféra
14,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
71,4%
100,0%
Reflektivní
14,3%
0,0%
Závažný a tklivý
14,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
15,4%
14,3%
Měkké stínění
46,2%
28,6%
Střední jas
38,5%
57,1%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
23,1%
28,6%
Jemné odstíny
23,1%
14,3%
Vyvážená jemnost
46,2%
57,1%
Jasná barevná přítomnost
7,7%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
72,7%
71,4%
Neutrální tóny
18,2%
28,6%
Tmavé tóny
9,1%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
30,8%
28,6%
Vyvážená
53,8%
71,4%
Živobylé
15,4%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
7,7%
0,0%
Jemný
7,7%
28,6%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
30,8%
42,9%
Prohlášení
53,8%
28,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
0,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
69,2%
71,4%
Jednotná paleta
30,8%
28,6%
Která plátna Lambert Lombard přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Adoration of the Kings
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Denis Heals the Blind…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
the lamentation over christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Triptych
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Spes, fides, charitas
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
The Miracle of the Loaves a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Adoration of the Shephe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Miracle of the Loaves a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Last supper
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Les femmes vertueuses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Lambert Lombard čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv má Lambert Lombard denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
Otázky k Lambert Lombard
Která plátna umělce Lambert Lombard jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je The Miracle of the Loaves and Fishes se 200 návštěvami (29% z celkového počtu zobrazení umělce Lambert Lombard). Výše uvedené pořadí obsahuje 4 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Lambert Lombard na TopImpressionists.com?
700 návštěv za dvanáct měsíců, 200 na stránce malíře a 500 u jednotlivých pláten.
Jaké plátna preferují čtenáři u Lambert Lombard?
Mystický (Atmosféra): 50% návštěv oproti 14% v katalogu.