Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Lasar Segall na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Lasar Segall a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Lasar Segall na TopImpressionists.com plátno Maternidade – Tłumacz: Mateřství: 400 návštěv, což představuje 80% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Head of mulata. Lasar Segall celkem zaznamenal 400 návštěv: 200 na stránce malíře a 200 u jednotlivých pláten. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 300 návštěvami. Čtenáře přitahuje Prohlášení (Kontrast): tvoří 80% návštěv, a to při zastoupení 22% katalogu malíře.
2 pláten umělce Lasar Segall, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 2 pláten umělce Lasar Segall, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
0
Čec 2026
100
200
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
0
Říj 2026
0
0
Jak často se otevírají plátna umělce Lasar Segall?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Lasar Segall?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Eterický
33,3%
80,0%
Dramatický
33,3%
20,0%
Nostalgický
33,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
33,3%
80,0%
Záhadný
33,3%
20,0%
Melancholický
33,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,0%
Měkké stínění
22,2%
20,0%
Střední jas
22,2%
0,0%
Jasná rovnováha
22,2%
0,0%
Luminózní
33,3%
80,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
55,6%
80,0%
Jemné odstíny
22,2%
0,0%
Vyvážená jemnost
11,1%
20,0%
Jasná barevná přítomnost
11,1%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
44,4%
80,0%
Zemité tóny
33,3%
20,0%
Tmavé tóny
11,1%
0,0%
Pastelové barvy
11,1%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
55,6%
80,0%
Vyvážená
33,3%
20,0%
Živobylé
11,1%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
11,1%
0,0%
Jemný
33,3%
0,0%
Vyvážený
22,2%
0,0%
Výrazný
11,1%
20,0%
Prohlášení
22,2%
80,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
22,2%
20,0%
Silná barevná jednotnost
44,4%
80,0%
Jednotná paleta
33,3%
0,0%
Která plátna Lasar Segall přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Maternidade – Tłumacz: Mate…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Portrait of Lucy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Lucy with Flower
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In the Studio
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Sisters
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Widow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Eternal Wanderers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In the Studio (Im Atelier)…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Head of mulata
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
V jakých jazycích je Lasar Segall čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik návštěv má Lasar Segall denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
100
pá 16 Říj
100
so 17 Říj
100
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
Otázky k Lasar Segall
Která plátna umělce Lasar Segall jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je Maternidade – Tłumacz: Mateřství se 400 návštěvami (80% z celkového počtu zobrazení umělce Lasar Segall). Výše uvedené pořadí obsahuje 2 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Lasar Segall na TopImpressionists.com?
400 návštěv za dvanáct měsíců, 200 na stránce malíře a 200 u jednotlivých pláten.
Jaké plátna preferují čtenáři u Lasar Segall?
Prohlášení (Kontrast): 80% návštěv oproti 22% v katalogu.