Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Laurent De La Hyre na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Laurent De La Hyre a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Laurent De La Hyre na TopImpressionists.com plátno The Children of Bethel Mourned by their Mothers: 300 návštěv, což představuje 19% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Laban Searching Jacob's Bagagge for the Stolen Idols a Hyre laurent de la landscape with shepherds watering their flocks. Laurent De La Hyre celkem zaznamenal 1 300 návštěv: 500 na stránce malíře a 800 u jednotlivých pláten. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 900 návštěvami. Čtenáře přitahuje Prohlášení (Kontrast): tvoří 75% návštěv, a to při zastoupení 36% katalogu malíře.
10 pláten umělce Laurent De La Hyre, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 10 pláten umělce Laurent De La Hyre, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Laurent De La Hyre?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
400
500
Srp 2026
0
0
Zář 2026
100
200
Jak často se otevírají plátna umělce Laurent De La Hyre?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Laurent De La Hyre?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
57,1%
50,0%
Elegance
21,4%
30,0%
Klidná atmosféra
14,3%
20,0%
Pokojný
7,1%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
14,3%
20,0%
Výrazný
21,4%
10,0%
Závažný a tklivý
7,1%
30,0%
Pokojný
14,3%
10,0%
Klidná
7,1%
10,0%
Reflektivní
7,1%
10,0%
Duchovní
7,1%
10,0%
Napětí
14,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
22,0%
18,8%
Měkké stínění
52,0%
37,5%
Střední jas
26,0%
43,8%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
22,0%
12,5%
Jemné odstíny
34,0%
62,5%
Vyvážená jemnost
32,0%
18,8%
Jasná barevná přítomnost
12,0%
6,2%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
34,0%
43,8%
Vyvážená
52,0%
50,0%
Živobylé
14,0%
6,2%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
4,0%
0,0%
Jemný
18,0%
6,2%
Vyvážený
18,0%
12,5%
Výrazný
24,0%
6,2%
Prohlášení
36,0%
75,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,0%
12,5%
Jemně promíchaná paleta
6,0%
12,5%
Vyvážená harmonie
10,0%
0,0%
Silná barevná jednotnost
64,0%
68,8%
Jednotná paleta
14,0%
6,2%
Která plátna Laurent De La Hyre přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Laban Searching Jacob's Bag…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Mercury Takes Bacchus to be…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Christ The Judge
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St John of Matha, Founder o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cyrus Announcing to Araspas…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Allegory of the Regency
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Allegorical Figure of Gramm…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Jesus Appearing to the Thre…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cornelia Rejecting the Crow…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cornelia Refusses the Crown…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Laurent De La Hyre čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
česky
100
50,0%
švédsky
100
50,0%
Kolik návštěv má Laurent De La Hyre denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 26 Zář
100
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
100
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
100
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
100
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
200
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
100
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
Otázky k Laurent De La Hyre
Která plátna umělce Laurent De La Hyre jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je The Children of Bethel Mourned by their Mothers se 300 návštěvami (19% z celkového počtu zobrazení umělce Laurent De La Hyre). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Laurent De La Hyre na TopImpressionists.com?
1 300 návštěv za dvanáct měsíců, 500 na stránce malíře a 800 u jednotlivých pláten.
Jaké plátna preferují čtenáři u Laurent De La Hyre?
Prohlášení (Kontrast): 75% návštěv oproti 36% v katalogu.