Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Laurent Garnier na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Laurent Garnier a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Laurent Garnier na TopImpressionists.com plátno Šepot vrbí mezi tichou monochromatickou horskou mlhou: 2 300 návštěv, což představuje 77% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Tiché stíny šalvěje: Meditativní studie mlhy a kamene a Solitude in Ochre: A Meditative Study of the Weeping Willow and Silent Waters. Laurent Garnier celkem zaznamenal 2 700 návštěv: 0 na stránce malíře a 2 700 u jednotlivých pláten. Zájem klesl o 17% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 500 návštěvami. Čtenáře přitahuje Vyvážená (Intenzita barev): tvoří 93% návštěv, a to při zastoupení 25% katalogu malíře.
5 pláten umělce Laurent Garnier, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 5 pláten umělce Laurent Garnier, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
0
1 500
Srp 2026
0
600
Zář 2026
0
500
Jak často se otevírají plátna umělce Laurent Garnier?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Laurent Garnier?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
56,2%
86,2%
Pokojný
37,5%
13,8%
Reflektivní
6,2%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
4,2%
0,0%
Měkké stínění
0,0%
0,0%
Střední jas
8,3%
13,3%
Jasná rovnováha
29,2%
3,3%
Luminózní
58,3%
83,3%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
91,7%
86,7%
Jemné odstíny
4,2%
13,3%
Vyvážená jemnost
4,2%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
87,0%
100,0%
Pastelové barvy
8,7%
0,0%
Monochromní
4,3%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
75,0%
6,7%
Vyvážená
25,0%
93,3%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,7%
76,7%
Jemný
25,0%
0,0%
Vyvážený
16,7%
16,7%
Výrazný
12,5%
3,3%
Prohlášení
29,2%
3,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,2%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
8,3%
0,0%
Vyvážená harmonie
4,2%
0,0%
Silná barevná jednotnost
4,2%
0,0%
Jednotná paleta
79,2%
100,0%
Která plátna Laurent Garnier přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Šepot vrbí mezi tichou mono…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
800
600
500
Tiché stíny šalvěje: Medita…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Osamělost v monochromatické…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Monolitické ticho: Meditati…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seven Echoes of Viscosity:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Uhlené štíty pod kroutivou…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Osamělé echa v tichých trzí…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ethereal Solitude: The Sile…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Solitude in Ochre: A Medita…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Golden Ochre Cascades: A Mo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Laurent Garnier čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
300
100,0%
Kolik návštěv má Laurent Garnier denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
100
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
200
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
200
út 13 Říj
100
st 14 Říj
100
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj (předpověď)
100
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
200
út 20 Říj (předpověď)
100
st 21 Říj (předpověď)
100
čt 22 Říj (předpověď)
200
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
100
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
200
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
100
čt 29 Říj (předpověď)
200
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
100
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
200
út 3 Lis (předpověď)
100
st 4 Lis (předpověď)
100
čt 5 Lis (předpověď)
200
pá 6 Lis (předpověď)
0
Otázky k Laurent Garnier
Která plátna umělce Laurent Garnier jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je Šepot vrbí mezi tichou monochromatickou horskou mlhou se 2 300 návštěvami (77% z celkového počtu zobrazení umělce Laurent Garnier). Výše uvedené pořadí obsahuje 5 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Laurent Garnier na TopImpressionists.com?
2 700 návštěv za dvanáct měsíců, 0 na stránce malíře a 2 700 u jednotlivých pláten.
Jaké plátna preferují čtenáři u Laurent Garnier?
Vyvážená (Intenzita barev): 93% návštěv oproti 25% v katalogu.