Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Léonard Limousin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Léonard Limousin v číslech
Crucifixion je plátno umělce Léonard Limousin, které čtenáři otevírají nejčastěji: 400 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 40% všech zobrazení. Poté Tric-Trac Board a The Resurrection, central panel of an altarpiece.. Celkem z 1 300 návštěv: 300 na stránce malíře, 1 000 u obrazů. Světlo trochu pohasíná: o 100% méně návštěv v Říj 2026 než v Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 900 návštěv. Preference ukazuje: Duchovní (Emoční náboj) tvoří 67% návštěv pro 10% katalogu.
Léonard Limousin: 6 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Léonard Limousin.
Jak se mění čtenost u Léonard Limousin měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
100
Čec 2026
200
700
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
200
Říj 2026
0
0
Jak se v průběhu roku s obrazy Léonard Limousin obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Léonard Limousin?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
20,0%
66,7%
Elegance
40,0%
33,3%
Klasické
30,0%
0,0%
Klidná atmosféra
10,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
10,0%
66,7%
Reflektivní
40,0%
0,0%
Klidná
10,0%
33,3%
Dramatický
10,0%
0,0%
Melancholický
10,0%
0,0%
Výrazný
10,0%
0,0%
Závažný a tklivý
10,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
23,1%
20,0%
Měkké stínění
61,5%
70,0%
Střední jas
15,4%
10,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
19,2%
0,0%
Jemné odstíny
34,6%
70,0%
Vyvážená jemnost
38,5%
10,0%
Jasná barevná přítomnost
7,7%
20,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
76,9%
77,8%
Tmavé tóny
15,4%
22,2%
Neutrální tóny
7,7%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
38,5%
20,0%
Vyvážená
61,5%
80,0%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,0%
Jemný
3,9%
0,0%
Vyvážený
11,5%
20,0%
Výrazný
19,2%
40,0%
Prohlášení
65,4%
40,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
23,1%
10,0%
Jemně promíchaná paleta
38,5%
60,0%
Vyvážená harmonie
19,2%
10,0%
Silná barevná jednotnost
19,2%
20,0%
Jednotná paleta
0,0%
0,0%
Jak se měnila obliba pláten Léonard Limousin v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Crucifixion
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
200
0
Henri d'Albret (1503–55), K…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Preachment
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Odet de Coligny, cardinal o…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Henri d'Albret
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Francis, Duke of Guise
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Anne the Montmo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Anne the Montmo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tric-Trac Board
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Plaque with Odet de Coligny…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakými jazyky se tulí čtenáři Léonard Limousin?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Jak vypadají každodenní návštěvy u Léonard Limousin a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
Léonard Limousin: krátké odpovědi
Které plátno od Léonard Limousin má nejvyšší počet zhlédnutí?
Crucifixion: 400 návštěv, což představuje 40% všech zobrazení umělce Léonard Limousin. Seznam pokračuje až do pořadí 6.
Kolik návštěv má Léonard Limousin?
1 300 za dvanáct měsíců (300 na stránce malíře, 1 000 u obrazů).
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Léonard Limousin?
Ano, Duchovní (Emoční náboj): 67% návštěv pro 10% katalogu.