Ateliér — Doprava po celém světě zdarma — Dodání za 2–6 týdnů

      Lothar Von Seebach Popularita a statistiky návštěvnosti

      1853 – 1930

      Co najdete na této stránce?

      Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Lothar Von Seebach na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

      Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

      Lothar Von Seebach v číslech

      Forêt en hiver je plátno umělce Lothar Von Seebach, které čtenáři otevírají nejčastěji: 400 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 19% všech zobrazení. Poté Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) a Ziegelbrücke, Strasbourg. Celkem z 2 800 návštěv: 1 100 na stránce malíře, 1 700 u obrazů. Světlo trochu pohasíná: o 57% méně návštěv v Říj 2026 než v Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 1 500 návštěv. Preference ukazuje: Vyvážená (Intenzita barev) tvoří 76% návštěv pro 42% katalogu.

      Lothar Von Seebach: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají

      Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Lothar Von Seebach.

      1. Forêt en hiver 1 Forêt en hiver 400 návštěv · 19,0%
      2. Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) 2 Marchand à la jambe de bois Hausierer (Titre attribué) 200 návštěv · 9,5%
      3. Ziegelbrücke, Strasbourg 3 Ziegelbrücke, Strasbourg 100 návštěv · 4,8%
      4. Bouquet de lilas Fliederstrauss (Titre attribué) 4 Bouquet de lilas Fliederstrauss (Titre attribué) 100 návštěv · 4,8%
      5. Bouquet de roses 5 Bouquet de roses 100 návštěv · 4,8%
      6. Autoportrait 6 Autoportrait 100 návštěv · 4,8%
      7. Autoportrait Selbstportrait (Traduction) 7 Autoportrait Selbstportrait (Traduction) 100 návštěv · 4,8%
      8. Nu devant la glace 8 Nu devant la glace 100 návštěv · 4,8%
      9. Portrait d'une dame 9 Portrait d'une dame 100 návštěv · 4,8%
      10. Le Savetier 10 Le Savetier 100 návštěv · 4,8%

      Jak se mění čtenost u Lothar Von Seebach měsíc po měsíci?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

      Zobrazit údaje
      MěsícProfil umělceStránky děl
      Lis 202500
      Pro 202500
      Led 202600
      Úno 202600
      Bře 202600
      Dub 202600
      Kvě 202600
      Čen 202600
      Čec 20265001 000
      Srp 2026200100
      Zář 2026200500
      Říj 2026200100

      Jak se v průběhu roku s obrazy Lothar Von Seebach obrací diváci?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

      Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

      Jak se měnila obliba pláten Lothar Von Seebach v průběhu roku?

      Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

      Zobrazit údaje
      DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
      Marchand à la jambe de bois…00000000002000
      Forêt en hiver0000000000200100
      The Stonemasons000000000000
      Old Men's Home in Saint-Marc000000000000
      Adam and Eve000000000000
      Young Woman by a River000000000000
      La rue de la Douane à Stras…000000000000
      Le Manchon noir000000000000
      Adam et Eve000000000000
      Nu couché000000000000

      Jakými jazyky se tulí čtenáři Lothar Von Seebach?

      Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

      Zobrazit údaje
      JazykNávštěvySdílet
      anglicky20066,7%
      dánsky10033,3%

      Jak vypadají každodenní návštěvy u Lothar Von Seebach a co nás čeká dál?

      Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

      Zobrazit údaje
      DenNávštěvy
      so 17 Říj0
      ne 18 Říj100
      po 19 Říj0
      út 20 Říj0
      st 21 Říj0
      čt 22 Říj0
      pá 23 Říj0
      so 24 Říj0
      ne 25 Říj0
      po 26 Říj0
      út 27 Říj0
      st 28 Říj0
      čt 29 Říj200
      pá 30 Říj0
      so 31 Říj0
      ne 1 Lis0
      po 2 Lis100
      út 3 Lis0
      st 4 Lis0
      čt 5 Lis0
      pá 6 Lis0
      so 7 Lis (předpověď)0
      ne 8 Lis (předpověď)0
      po 9 Lis (předpověď)0
      út 10 Lis (předpověď)0
      st 11 Lis (předpověď)0
      čt 12 Lis (předpověď)0
      pá 13 Lis (předpověď)0
      so 14 Lis (předpověď)0
      ne 15 Lis (předpověď)0
      po 16 Lis (předpověď)0
      út 17 Lis (předpověď)0
      st 18 Lis (předpověď)0
      čt 19 Lis (předpověď)0
      pá 20 Lis (předpověď)0
      so 21 Lis (předpověď)0
      ne 22 Lis (předpověď)0
      po 23 Lis (předpověď)0
      út 24 Lis (předpověď)0
      st 25 Lis (předpověď)0
      čt 26 Lis (předpověď)0
      pá 27 Lis (předpověď)0

      Lothar Von Seebach: krátké odpovědi

      Které plátno od Lothar Von Seebach má nejvyšší počet zhlédnutí?

      Forêt en hiver: 400 návštěv, což představuje 19% všech zobrazení umělce Lothar Von Seebach. Seznam pokračuje až do pořadí 10.

      Kolik návštěv má Lothar Von Seebach?

      2 800 za dvanáct měsíců (1 100 na stránce malíře, 1 700 u obrazů).

      Preferují čtenáři určitý druh plátna od Lothar Von Seebach?

      Ano, Vyvážená (Intenzita barev): 76% návštěv pro 42% katalogu.