Ateliér — Doprava po celém světě zdarma — Dodání za 2–6 týdnů

      Louis Wain Popularita a statistiky návštěvnosti

      1860 – 1939

      Co najdete na této stránce?

      Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Louis Wain na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

      Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

      Louis Wain v číslech

      The Bride and Groom je plátno umělce Louis Wain, které čtenáři otevírají nejčastěji: 1 600 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 76% všech zobrazení. Poté The Smoker's Match a A Cat in ‘Gothic’ Style. Celkem z 8 500 návštěv: 7 200 na stránce malíře, 1 300 u obrazů. Světlo stoupá: o 91% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Říj 2026: 4 200 návštěv. Jazyky čtenářů: španělsky (84%), francouzsky (9%) a anglicky (7%). Země čtenářů: Argentina (21%), Španělsko (20%) a Mexiko (20%). Zařízení čtenářů: telefony (51%), počítače (45%) a tablety (5%). Preference ukazuje: Měkké stínění (Jasnost světla) tvoří 76% návštěv pro 29% katalogu.

      Louis Wain: 6 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají

      Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Louis Wain.

      1. The Bride and Groom 1 The Bride and Groom 1 600 návštěv · 76,2%
      2. The Smoker's Match 2 The Smoker's Match 100 návštěv · 4,8%
      3. A Cat in ‘Gothic’ Style 3 A Cat in ‘Gothic’ Style, 1939 100 návštěv · 4,8%
      4. In Sunny Spain 4 In Sunny Spain, 1910 100 návštěv · 4,8%
      5. Sicilian Cat Kaleidoscope 5 Sicilian Cat Kaleidoscope, 1930 100 návštěv · 4,8%
      6. The Good Puss 6 The Good Puss, 1898 100 návštěv · 4,8%

      Jak se mění čtenost u Louis Wain měsíc po měsíci?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

      Zobrazit údaje
      MěsícProfil umělceStránky děl
      Lis 202500
      Pro 202500
      Led 202600
      Úno 202600
      Bře 202600
      Dub 202600
      Kvě 202600
      Čen 202600
      Čec 2026200800
      Srp 2026800300
      Zář 20262 2000
      Říj 20264 000200

      Jak se v průběhu roku s obrazy Louis Wain obrací diváci?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

      Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

      Jak se měnila obliba pláten Louis Wain v průběhu roku?

      Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

      Zobrazit údaje
      DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
      The Naughty Puss000000000000
      The Good Puss000000000000
      In Sunny Spain000000000000
      Sicilian Cat Kaleidoscope000000000000
      A Cat in ‘Gothic’ Style000000000000
      The Bride and Groom000000007003000200
      The Smoker's Match00000000100000

      Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten Louis Wain?

      Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

      Zobrazit údaje
      ZařízeníNávštěvySdílet
      telefony4 30050,6%
      počítače3 80044,7%
      tablety4004,7%

      Jakými jazyky se tulí čtenáři Louis Wain?

      Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

      Zobrazit údaje
      JazykNávštěvySdílet
      španělsky4 70083,9%
      francouzsky5008,9%
      anglicky4007,1%

      Jak vypadají každodenní návštěvy u Louis Wain a co nás čeká dál?

      Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

      Zobrazit údaje
      DenNávštěvy
      so 17 Říj300
      ne 18 Říj100
      po 19 Říj100
      út 20 Říj300
      st 21 Říj100
      čt 22 Říj800
      pá 23 Říj0
      so 24 Říj300
      ne 25 Říj300
      po 26 Říj200
      út 27 Říj300
      st 28 Říj200
      čt 29 Říj200
      pá 30 Říj800
      so 31 Říj0
      ne 1 Lis0
      po 2 Lis1 200
      út 3 Lis200
      st 4 Lis700
      čt 5 Lis300
      pá 6 Lis100
      so 7 Lis (předpověď)300
      ne 8 Lis (předpověď)200
      po 9 Lis (předpověď)700
      út 10 Lis (předpověď)300
      st 11 Lis (předpověď)400
      čt 12 Lis (předpověď)600
      pá 13 Lis (předpověď)400
      so 14 Lis (předpověď)300
      ne 15 Lis (předpověď)200
      po 16 Lis (předpověď)700
      út 17 Lis (předpověď)400
      st 18 Lis (předpověď)500
      čt 19 Lis (předpověď)600
      pá 20 Lis (předpověď)400
      so 21 Lis (předpověď)300
      ne 22 Lis (předpověď)200
      po 23 Lis (předpověď)800
      út 24 Lis (předpověď)400
      st 25 Lis (předpověď)500
      čt 26 Lis (předpověď)700
      pá 27 Lis (předpověď)500

      Louis Wain: krátké odpovědi

      Které plátno od Louis Wain má nejvyšší počet zhlédnutí?

      The Bride and Groom: 1 600 návštěv, což představuje 76% všech zobrazení umělce Louis Wain. Seznam pokračuje až do pořadí 6.

      Kolik návštěv má Louis Wain?

      8 500 za dvanáct měsíců (7 200 na stránce malíře, 1 300 u obrazů).

      Otevírají čtenáři Louis Wain v telefonu nebo v počítači?

      Na obou: telefony (51%), počítače (45%) a tablety (5%); vede telefony s podílem 51%.

      Je Louis Wain dostupný v několika jazycích?

      Ano: španělsky (84%), francouzsky (9%) a anglicky (7%). Na prvním místě je španělsky s podílem 84%.

      Preferují čtenáři určitý druh plátna od Louis Wain?

      Ano, Měkké stínění (Jasnost světla): 76% návštěv pro 29% katalogu.