Ateliér — Doprava po celém světě zdarma — Dodání za 2–6 týdnů

      Louise Rayner Čtenáři a plátna

      1832 – 1924

      Co najdete na této stránce?

      Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Louise Rayner na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

      Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

      Louise Rayner: co nám říká rok návštěv

      Nejpouštěvanějším plátnem je The street urchins: 300 prohlédnutí za rok, což představuje 25% z celkového počtu zpráv o Louise Rayner. Následuje jich All Saints Pavement, York a The High Street From The West Bow, Edinburgh. Stránka malíře: 400 návštěv. Plátna: 1 200. Celkem: 1 600. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 1 200 návštěv. Volí Nesourodá paleta barev (Harmonie barev) častěji, než napovídá katalog: 25% návštěv, 3% pláten.

      9 nejvíce prohlížených pláten umělce Louise Rayner

      9 pláten umělce Louise Rayner, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.

      1. The street urchins 1 The street urchins 300 návštěv · 25,0%
      2. All Saints Pavement, York 2 All Saints Pavement, York 200 návštěv · 16,7%
      3. The High Street From The West Bow, Edinburgh 3 The High Street From The West Bow, Edinburgh 100 návštěv · 8,3%
      4. Market day, ashbourne 4 Market day, ashbourne 100 návštěv · 8,3%
      5. The High Street, Salisbury 5 The High Street, Salisbury 100 návštěv · 8,3%
      6. Temple Bar, London 6 Temple Bar, London 100 návštěv · 8,3%
      7. Figures In Harp Lane, Ludlow 7 Figures In Harp Lane, Ludlow 100 návštěv · 8,3%
      8. St Ann Street, Salisbury 8 St Ann Street, Salisbury 100 návštěv · 8,3%
      9. A View Of Irongate, Derby 9 A View Of Irongate, Derby 100 návštěv · 8,3%

      Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Louise Rayner?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

      Čísla v tabulce
      MěsícProfil umělceStránky děl
      Lis 202500
      Pro 202500
      Led 202600
      Úno 202600
      Bře 202600
      Dub 202600
      Kvě 202600
      Čen 202600
      Čec 2026300900
      Srp 202600
      Zář 2026100100
      Říj 20260200

      Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Louise Rayner?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

      Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

      Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Louise Rayner měsíc po měsíci?

      Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

      Čísla v tabulce
      DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
      Untitled000000000000
      The street urchins00000000300000
      Walgate Bar, York000000000000
      The High Street, Salisbury00000000100000
      The High Street From The We…00000000100000
      Irongate000000000000
      Chester000000000000
      A View Of Irongate, Derby00000000100000
      Foss Gate, York000000000000
      High Street, Salisbury000000000000

      V jakých jazycích se čte dílo Louise Rayner?

      Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

      Čísla v tabulce
      JazykNávštěvySdílet
      estonsky100100,0%

      Kolik denních návštěv má Louise Rayner a co dál?

      Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

      Čísla v tabulce
      DenNávštěvy
      čt 15 Říj0
      pá 16 Říj0
      so 17 Říj0
      ne 18 Říj0
      po 19 Říj0
      út 20 Říj100
      st 21 Říj0
      čt 22 Říj0
      pá 23 Říj300
      so 24 Říj0
      ne 25 Říj0
      po 26 Říj0
      út 27 Říj0
      st 28 Říj0
      čt 29 Říj0
      pá 30 Říj0
      so 31 Říj0
      ne 1 Lis0
      po 2 Lis0
      út 3 Lis100
      st 4 Lis0
      čt 5 Lis (předpověď)0
      pá 6 Lis (předpověď)100
      so 7 Lis (předpověď)0
      ne 8 Lis (předpověď)0
      po 9 Lis (předpověď)0
      út 10 Lis (předpověď)0
      st 11 Lis (předpověď)0
      čt 12 Lis (předpověď)0
      pá 13 Lis (předpověď)100
      so 14 Lis (předpověď)0
      ne 15 Lis (předpověď)0
      po 16 Lis (předpověď)0
      út 17 Lis (předpověď)0
      st 18 Lis (předpověď)0
      čt 19 Lis (předpověď)0
      pá 20 Lis (předpověď)100
      so 21 Lis (předpověď)0
      ne 22 Lis (předpověď)0
      po 23 Lis (předpověď)0
      út 24 Lis (předpověď)0
      st 25 Lis (předpověď)0

      Časté dotazy čtenářů ohledně Louise Rayner

      Která plátna Louise Rayner se otevírají nejčastěji?

      První dílo The street urchins: 300 návštěv, což představuje 25% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 9 pláten.

      Jak velkou čtenářskou základnu má Louise Rayner na TopImpressionists.com?

      1 600 návštěv za dvanáct měsíců: 400 na stránce malíře, 1 200 u pláten.

      Která plátna Louise Rayner odpovídají vkusu čtenářů?

      Plátna odpovídající parametrům Nesourodá paleta barev (Harmonie barev) generují 25% návštěv pro 3% katalogu.