Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Luc Tuymans na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Luc Tuymans: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je Soldier: 900 prohlédnutí za rok, což představuje 20% z celkového počtu zpráv o Luc Tuymans. Následuje jich The walk a Suspended. Stránka malíře: 900 návštěv. Plátna: 3 000. Celkem: 3 900. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 3 400 návštěv. Čtenáři prohlížejí na počítače (77%) a telefony (23%). Volí Nostalgický (Atmosféra) častěji, než napovídá katalog: 100% návštěv, 33% pláten.
10 nejvíce prohlížených pláten umělce Luc Tuymans
10 pláten umělce Luc Tuymans, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Luc Tuymans?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
800
2 600
Srp 2026
0
100
Zář 2026
100
100
Říj 2026
0
200
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Luc Tuymans?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Luc Tuymans ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
33,3%
100,0%
Klidná atmosféra
33,3%
0,0%
Mystický
33,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
25,0%
80,0%
Reflektivní
50,0%
20,0%
Záhadný
25,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
4,0%
6,5%
Měkké stínění
8,0%
6,5%
Střední jas
36,0%
56,5%
Jasná rovnováha
28,0%
8,7%
Luminózní
24,0%
21,7%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
82,0%
67,4%
Jemné odstíny
10,0%
13,0%
Vyvážená jemnost
4,0%
15,2%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
2,2%
Sytá barva
2,0%
2,2%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
59,0%
55,0%
Zemité tóny
10,3%
27,5%
Monochromní
25,6%
12,5%
Tmavé tóny
5,1%
5,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
72,0%
52,2%
Vyvážená
22,0%
41,3%
Živobylé
6,0%
6,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
46,0%
39,1%
Jemný
16,0%
13,0%
Vyvážený
6,0%
2,2%
Výrazný
6,0%
4,3%
Prohlášení
26,0%
41,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
24,0%
10,9%
Jemně promíchaná paleta
8,0%
39,1%
Vyvážená harmonie
12,0%
6,5%
Silná barevná jednotnost
22,0%
19,6%
Jednotná paleta
34,0%
23,9%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Luc Tuymans měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Soldier
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
0
0
Suspended
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Still Life
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
The time
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
An architect
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Parachutists
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Maypole
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Salon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Worshipper
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Eyes Without a Face
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení používají čtenáři Luc Tuymans?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
3 000
76,9%
telefony
900
23,1%
V jakých jazycích se čte dílo Luc Tuymans?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Luc Tuymans a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
100
st 28 Říj
100
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
100
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
so 28 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy čtenářů ohledně Luc Tuymans
Která plátna Luc Tuymans se otevírají nejčastěji?
První dílo Soldier: 900 návštěv, což představuje 20% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 10 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Luc Tuymans na TopImpressionists.com?
3 900 návštěv za dvanáct měsíců: 900 na stránce malíře, 3 000 u pláten.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Luc Tuymans?
Používají počítače (77%) a telefony (23%); počítače tvoří 77% návštěv.
Která plátna Luc Tuymans odpovídají vkusu čtenářů?