Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Luca Carlevaris na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Luca Carlevaris: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je Two Costume Studies: 200 prohlédnutí za rok, což představuje 5% z celkového počtu zpráv o Luca Carlevaris. Následuje jich The Bridge for the Feast of the Madonna della Salute a A Man, Perhaps a Lawyer. Stránka malíře: 1 100 návštěv. Plátna: 3 800. Celkem: 4 900. Čtenost klesá: o 100% méně návštěv od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 4 400 návštěv. Čtenáři prohlížejí na počítače (98%) a telefony (2%). Volí Dramatický (Atmosféra) častěji, než napovídá katalog: 67% návštěv, 33% pláten.
10 nejvíce prohlížených pláten umělce Luca Carlevaris
10 pláten umělce Luca Carlevaris, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Luca Carlevaris?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
300
Čec 2026
1 000
3 400
Srp 2026
100
100
Zář 2026
0
0
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Luca Carlevaris?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Luca Carlevaris ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
33,3%
66,7%
Klasické
33,3%
33,3%
Nostalgický
33,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
33,3%
66,7%
Energický
33,3%
33,3%
Melancholický
33,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
44,0%
46,3%
Měkké stínění
24,0%
31,7%
Střední jas
22,0%
21,9%
Jasná rovnováha
10,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
36,0%
29,3%
Jemné odstíny
20,0%
7,3%
Vyvážená jemnost
26,0%
29,3%
Jasná barevná přítomnost
18,0%
34,2%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
55,8%
48,6%
Tmavé tóny
27,9%
43,2%
Neutrální tóny
16,3%
8,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
36,0%
29,3%
Vyvážená
56,0%
53,7%
Živobylé
8,0%
17,1%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
38,0%
36,6%
Jemný
20,0%
29,3%
Vyvážený
10,0%
4,9%
Výrazný
10,0%
12,2%
Prohlášení
22,0%
17,1%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,0%
2,4%
Jemně promíchaná paleta
6,0%
4,9%
Vyvážená harmonie
18,0%
19,5%
Silná barevná jednotnost
38,0%
31,7%
Jednotná paleta
32,0%
41,5%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Luca Carlevaris měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
The Bacino, Venice, with th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Molo, Looking toward th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Molo, Venice, Looking W…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Reception of Cardinal C…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Seaport
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Bridge for the Feast of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Piazzetta and the Libra…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Lawyer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
A Gondola End View
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Reception of Cardinal C…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení používají čtenáři Luca Carlevaris?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
4 800
98,0%
telefony
100
2,0%
V jakých jazycích se čte dílo Luca Carlevaris?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Luca Carlevaris a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy čtenářů ohledně Luca Carlevaris
Která plátna Luca Carlevaris se otevírají nejčastěji?
První dílo Two Costume Studies: 200 návštěv, což představuje 5% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 10 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Luca Carlevaris na TopImpressionists.com?
4 900 návštěv za dvanáct měsíců: 1 100 na stránce malíře, 3 800 u pláten.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Luca Carlevaris?
Používají počítače (98%) a telefony (2%); počítače tvoří 98% návštěv.
Která plátna Luca Carlevaris odpovídají vkusu čtenářů?