Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Lucas Van Valkenborch na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Lucas Van Valkenborch a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Lucas Van Valkenborch na TopImpressionists.com plátno View of Antwerp with the Frozen Schelde: 500 návštěv, což představuje 22% všech zobrazení tohoto malíře. Následují The Tower of Babel a The Massacre of the Innocents. Lucas Van Valkenborch celkem zaznamenal 3 400 návštěv: 1 300 na stránce malíře a 2 100 u jednotlivých pláten. Zánět roste: počet návštěv vzrostl o 100% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 2 000 návštěvami. Čtenáři si prohlížejí obsah na počítače (85%) a telefony (15%). Čtenáře přitahuje Jemné odstíny (Nasycení barev): tvoří 65% návštěv, a to při zastoupení 43% katalogu malíře.
8 pláten umělce Lucas Van Valkenborch, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 8 pláten umělce Lucas Van Valkenborch, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Lucas Van Valkenborch?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
100
Čec 2026
900
1 100
Srp 2026
0
400
Zář 2026
300
500
Jak často se otevírají plátna umělce Lucas Van Valkenborch?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Lucas Van Valkenborch?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
50,0%
52,6%
Nostalgický
33,3%
31,6%
Hravý
16,7%
15,8%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
33,3%
26,3%
Energický
16,7%
26,3%
Melancholický
16,7%
26,3%
Radostný
16,7%
15,8%
Klidná
16,7%
5,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
7,1%
0,0%
Měkké stínění
28,6%
13,0%
Střední jas
57,1%
73,9%
Jasná rovnováha
7,1%
13,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
42,9%
30,4%
Jemné odstíny
42,9%
65,2%
Vyvážená jemnost
14,3%
4,3%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
35,7%
30,4%
Vyvážená
64,3%
69,6%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,0%
Jemný
0,0%
0,0%
Vyvážený
14,3%
0,0%
Výrazný
14,3%
21,7%
Prohlášení
71,4%
78,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
14,3%
13,0%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
7,1%
13,0%
Silná barevná jednotnost
78,6%
73,9%
Jednotná paleta
0,0%
0,0%
Která plátna Lucas Van Valkenborch přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
The Tower of Babel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
Landscape in Spring
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
0
Mountainous Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Landscape in Summer
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Massacre of the Innocen…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Landscape with a Rural Fest…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View of Antwerp with the Fr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
View of Huy from Ahin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Rocky Landscape
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Paisaje con foundries
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení používají čtenáři k tomu, aby sledovali Lucas Van Valkenborch?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
2 900
85,3%
telefony
500
14,7%
V jakých jazycích je Lucas Van Valkenborch čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
slovensky
200
66,7%
německy
100
33,3%
Kolik návštěv má Lucas Van Valkenborch denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 21 Zář
0
út 22 Zář
0
st 23 Zář
0
čt 24 Zář
100
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
200
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
100
út 29 Zář
100
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
300
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
300
ne 11 Říj
100
po 12 Říj (předpověď)
0
út 13 Říj (předpověď)
0
st 14 Říj (předpověď)
0
čt 15 Říj (předpověď)
100
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
200
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
200
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
200
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
200
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
200
ne 1 Lis (předpověď)
0
Otázky k Lucas Van Valkenborch
Která plátna umělce Lucas Van Valkenborch jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je View of Antwerp with the Frozen Schelde se 500 návštěvami (22% z celkového počtu zobrazení umělce Lucas Van Valkenborch). Výše uvedené pořadí obsahuje 8 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Lucas Van Valkenborch na TopImpressionists.com?
3 400 návštěv za dvanáct měsíců, 1 300 na stránce malíře a 2 100 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních sledují čtenáři umělce Lucas Van Valkenborch?
Čtenáři sledují Lucas Van Valkenborch na počítače (85%) a telefony (15%); počítače tvoří 85% návštěv.
Jaké plátna preferují čtenáři u Lucas Van Valkenborch?
Jemné odstíny (Nasycení barev): 65% návštěv oproti 43% v katalogu.