Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Lyonel Feininger na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Lyonel Feininger: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je The honeymooners: 1 600 prohlédnutí za rok, což představuje 13% z celkového počtu zpráv o Lyonel Feininger. Následuje jich Gelmeroda IX a On the Bridge (Ober-Weimar). Stránka malíře: 8 400 návštěv. Plátna: 9 400. Celkem: 17 800. Čtenost roste: o 97% více návštěv od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 6 800 návštěv. Čtenáři mluví německy (60%), korejsky (10%) a česky (5%). Čtenáři žijí v Německo (48%), Itálie (12%) a Jižní Korea (10%). Čtenáři prohlížejí na počítače (51%), telefony (38%) a tablety (11%). Volí Střední jas (Jasnost světla) častěji, než napovídá katalog: 54% návštěv, 22% pláten.
10 nejvíce prohlížených pláten umělce Lyonel Feininger
10 pláten umělce Lyonel Feininger, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Lyonel Feininger?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
2 100
4 700
Srp 2026
900
1 400
Zář 2026
1 800
1 100
Říj 2026
3 600
2 100
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Lyonel Feininger?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Lyonel Feininger ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
40,0%
24,2%
Pokojný
40,0%
22,7%
Nostalgický
0,0%
24,2%
Klidná atmosféra
0,0%
13,6%
Moderní minimalismus
0,0%
6,1%
Výrazné
20,0%
3,0%
Hravý
0,0%
4,5%
Mystický
0,0%
1,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
0,0%
24,2%
Reflektivní
40,0%
19,7%
Melancholický
20,0%
15,2%
Pokojný
0,0%
16,7%
Duchovní
0,0%
6,1%
Dramatický
20,0%
3,0%
Energický
20,0%
3,0%
Radostný
0,0%
4,5%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
2,0%
0,8%
Měkké stínění
4,0%
10,5%
Střední jas
22,0%
54,0%
Jasná rovnováha
54,0%
25,0%
Luminózní
18,0%
9,7%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
50,0%
19,4%
Jemné odstíny
22,0%
33,1%
Vyvážená jemnost
14,0%
21,8%
Jasná barevná přítomnost
12,0%
22,6%
Sytá barva
2,0%
3,2%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
74,4%
53,8%
Tmavé tóny
9,3%
38,5%
Monochromní
7,0%
2,9%
Pastelové barvy
4,7%
2,9%
Zemité tóny
4,7%
1,9%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
32,0%
16,1%
Vyvážená
42,0%
50,8%
Živobylé
26,0%
33,1%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
24,0%
14,5%
Jemný
12,0%
6,5%
Vyvážený
0,0%
9,7%
Výrazný
18,0%
29,0%
Prohlášení
46,0%
40,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
18,0%
33,1%
Jemně promíchaná paleta
8,0%
11,3%
Vyvážená harmonie
6,0%
13,7%
Silná barevná jednotnost
24,0%
23,4%
Jednotná paleta
44,0%
18,6%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Lyonel Feininger měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
The honeymooners
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
200
Boats
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Sailing Boats
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Blue Coast
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
100
Gelmeroda XI
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Gelmeroda IX
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
200
0
Carnival
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
The Green Bridge
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Zeitungsleser (Newspaper Re…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
On the Bridge (Ober-Weimar)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
500
Jaká zařízení používají čtenáři Lyonel Feininger?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
9 100
51,1%
telefony
6 800
38,2%
tablety
1 900
10,7%
V jakých jazycích se čte dílo Lyonel Feininger?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
německy
2 400
60,0%
korejsky
400
10,0%
česky
200
5,0%
anglicky
200
5,0%
rusky
200
5,0%
španělsky
100
2,5%
finsky
100
2,5%
francouzsky
100
2,5%
italsky
100
2,5%
japonsky
100
2,5%
Kolik denních návštěv má Lyonel Feininger a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
so 17 Říj
200
ne 18 Říj
200
po 19 Říj
300
út 20 Říj
200
st 21 Říj
400
čt 22 Říj
100
pá 23 Říj
400
so 24 Říj
1 000
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
200
út 27 Říj
200
st 28 Říj
300
čt 29 Říj
300
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
500
po 2 Lis
200
út 3 Lis
200
st 4 Lis
400
čt 5 Lis
400
pá 6 Lis
100
so 7 Lis (předpověď)
400
ne 8 Lis (předpověď)
200
po 9 Lis (předpověď)
200
út 10 Lis (předpověď)
200
st 11 Lis (předpověď)
400
čt 12 Lis (předpověď)
300
pá 13 Lis (předpověď)
200
so 14 Lis (předpověď)
400
ne 15 Lis (předpověď)
200
po 16 Lis (předpověď)
200
út 17 Lis (předpověď)
200
st 18 Lis (předpověď)
400
čt 19 Lis (předpověď)
300
pá 20 Lis (předpověď)
200
so 21 Lis (předpověď)
400
ne 22 Lis (předpověď)
200
po 23 Lis (předpověď)
200
út 24 Lis (předpověď)
200
st 25 Lis (předpověď)
400
čt 26 Lis (předpověď)
300
pá 27 Lis (předpověď)
200
Časté dotazy čtenářů ohledně Lyonel Feininger
Která plátna Lyonel Feininger se otevírají nejčastěji?
První dílo The honeymooners: 1 600 návštěv, což představuje 13% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 10 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Lyonel Feininger na TopImpressionists.com?
17 800 návštěv za dvanáct měsíců: 8 400 na stránce malíře, 9 400 u pláten.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Lyonel Feininger?
Používají počítače (51%), telefony (38%) a tablety (11%); počítače tvoří 51% návštěv.
Jakými jazyky mluví čtenáři umělce Lyonel Feininger?
německy (60%), korejsky (10%) a česky (5%); německy pokrývá 60%.
Která plátna Lyonel Feininger odpovídají vkusu čtenářů?
Plátna odpovídající parametrům Střední jas (Jasnost světla) generují 54% návštěv pro 22% katalogu.