Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Marcel Duchamp na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Marcel Duchamp v číslech
L.H.O.O.Q., Mona Lisa s vousičkou je plátno umělce Marcel Duchamp, které čtenáři otevírají nejčastěji: 3 600 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 8% všech zobrazení. Poté Fontána a Given: 1. The Waterfall, 2. The Illuminating Gas. Celkem z 64 400 návštěv: 40 700 na stránce malíře, 23 700 u obrazů. Světlo stoupá: o 50% více návštěv v období Zář 2026 než v období Srp 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 27 000 návštěv. Jazyky čtenářů: anglicky (26%), francouzsky (17%) a španělsky (13%). Země čtenářů: Španělsko (20%), Francie (11%) a Jižní Korea (11%). Zařízení čtenářů: počítače (54%), telefony (40%) a tablety (6%). Preference ukazuje: Silná barevná jednotnost (Harmonie barev) tvoří 39% návštěv pro 26% katalogu.
Marcel Duchamp: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Marcel Duchamp.
Jak se mění čtenost u Marcel Duchamp měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
400
200
Čec 2026
9 100
17 900
Srp 2026
10 300
4 400
Zář 2026
20 900
1 200
Jak se v průběhu roku s obrazy Marcel Duchamp obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Marcel Duchamp?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
13,3%
20,2%
Minimalistický
20,0%
14,8%
Dramatický
13,3%
14,1%
Klidná atmosféra
13,3%
11,9%
Pokojný
8,9%
9,2%
Výrazné
0,0%
6,8%
Moderní minimalismus
6,7%
5,8%
Romantický
4,4%
5,6%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
51,0%
55,3%
Záhadný
24,5%
20,5%
Melancholický
10,2%
7,3%
Dramatický
0,0%
7,8%
Klidná
0,0%
4,0%
Hravý
0,0%
2,1%
Romantický
6,1%
1,4%
Napětí
6,1%
0,9%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
6,0%
10,0%
Měkké stínění
30,0%
27,0%
Střední jas
28,0%
37,3%
Jasná rovnováha
18,0%
11,4%
Luminózní
18,0%
14,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
38,0%
38,2%
Jemné odstíny
22,0%
19,1%
Vyvážená jemnost
26,0%
21,9%
Jasná barevná přítomnost
14,0%
20,5%
Sytá barva
0,0%
0,2%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
33,3%
35,3%
Neutrální tóny
41,0%
32,5%
Tmavé tóny
20,5%
22,2%
Monochromní
2,6%
4,8%
Pastelové barvy
0,0%
2,9%
Přírodní motivy
0,0%
2,0%
Metalické tóny
2,6%
0,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
36,0%
38,7%
Vyvážená
36,0%
34,0%
Živobylé
28,0%
27,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
9,6%
Jemný
16,0%
12,1%
Vyvážený
8,0%
3,5%
Výrazný
14,0%
14,4%
Prohlášení
50,0%
60,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
28,0%
19,1%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
5,1%
Vyvážená harmonie
6,0%
7,9%
Silná barevná jednotnost
26,0%
38,9%
Jednotná paleta
30,0%
28,9%
Jak se měnila obliba pláten Marcel Duchamp v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Nude Descending a Staircase…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
200
100
Smutný mladý muž v vlaku
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
0
Given: 1. The Waterfall, 2.…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
Fontána
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
300
0
Přechod Panny v Nevěstu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
300
0
Přechod Purity na Nevesty
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Rrose Sélavy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
L.H.O.O.Q., Mona Lisa s vou…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 700
400
500
King and Queen surrounded b…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Portrait of Dr. R. Dumouchel
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten Marcel Duchamp?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
34 600
53,7%
telefony
25 800
40,1%
tablety
4 000
6,2%
Jakými jazyky se tulí čtenáři Marcel Duchamp?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
7 100
25,7%
francouzsky
4 600
16,7%
španělsky
3 600
13,0%
korejsky
1 900
6,9%
nizozemsky
1 700
6,2%
rusky
1 300
4,7%
italsky
1 200
4,3%
maďarsky
1 100
4,0%
portugalsky
1 100
4,0%
česky
700
2,5%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Marcel Duchamp a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 21 Zář
1 900
út 22 Zář
1 900
st 23 Zář
1 400
čt 24 Zář
1 700
pá 25 Zář
800
so 26 Zář
1 200
ne 27 Zář
1 300
po 28 Zář
2 600
út 29 Zář
3 200
st 30 Zář
2 900
čt 1 Říj
3 100
pá 2 Říj
2 100
so 3 Říj
2 800
ne 4 Říj
3 800
po 5 Říj
2 000
út 6 Říj
2 400
st 7 Říj
2 000
čt 8 Říj
2 100
pá 9 Říj
2 500
so 10 Říj
1 400
ne 11 Říj
1 800
po 12 Říj (předpověď)
2 300
út 13 Říj (předpověď)
2 700
st 14 Říj (předpověď)
2 200
čt 15 Říj (předpověď)
2 400
pá 16 Říj (předpověď)
1 900
so 17 Říj (předpověď)
1 900
ne 18 Říj (předpověď)
2 400
po 19 Říj (předpověď)
2 500
út 20 Říj (předpověď)
2 900
st 21 Říj (předpověď)
2 400
čt 22 Říj (předpověď)
2 700
pá 23 Říj (předpověď)
2 100
so 24 Říj (předpověď)
2 100
ne 25 Říj (předpověď)
2 700
po 26 Říj (předpověď)
2 700
út 27 Říj (předpověď)
3 100
st 28 Říj (předpověď)
2 600
čt 29 Říj (předpověď)
2 900
pá 30 Říj (předpověď)
2 200
so 31 Říj (předpověď)
2 200
ne 1 Lis (předpověď)
2 900
Marcel Duchamp: krátké odpovědi
Které plátno od Marcel Duchamp má nejvyšší počet zhlédnutí?
L.H.O.O.Q., Mona Lisa s vousičkou: 3 600 návštěv, což představuje 8% všech zobrazení umělce Marcel Duchamp. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Marcel Duchamp?
64 400 za dvanáct měsíců (40 700 na stránce malíře, 23 700 u obrazů).
Otevírají čtenáři Marcel Duchamp v telefonu nebo v počítači?
Na obou: počítače (54%), telefony (40%) a tablety (6%); vede počítače s podílem 54%.
Je Marcel Duchamp dostupný v několika jazycích?
Ano: anglicky (26%), francouzsky (17%) a španělsky (13%). Na prvním místě je anglicky s podílem 26%.
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Marcel Duchamp?
Ano, Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 39% návštěv pro 26% katalogu.