Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Marianne North na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Marianne North v číslech
Výhled zahradu botanické Brisbane, Queensland je plátno umělce Marianne North, které čtenáři otevírají nejčastěji: 1 200 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 1% všech zobrazení. Poté 'Street of Hunting Cheetahs and Lynx. Ulwar. India 1878' a Listí, květy a plody posvátné lotosu na Jáva. Celkem z 183 400 návštěv: 11 200 na stránce malíře, 172 200 u obrazů. Světlo stoupá: o 115% více návštěv v období Zář 2026 než v období Srp 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 149 900 návštěv. Jazyky čtenářů: anglicky (38%), španělsky (11%) a bulharsky (9%). Zařízení čtenářů: počítače (92%), telefony (7%) a tablety (1%). Preference ukazuje: Střední jas (Jasnost světla) tvoří 47% návštěv pro 36% katalogu.
Marianne North: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Marianne North.
Jak se mění čtenost u Marianne North měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
10 600
Čec 2026
2 600
147 300
Srp 2026
1 100
6 100
Zář 2026
7 300
8 200
Jak se v průběhu roku s obrazy Marianne North obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Marianne North?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
46,0%
50,0%
Klidná atmosféra
36,0%
33,6%
Přírodní
10,0%
8,3%
Zemité tóny
0,0%
3,6%
Nostalgický
2,0%
1,5%
Romantický
0,0%
1,4%
Elegance
4,0%
1,1%
Klasické
2,0%
0,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
80,0%
68,2%
Klidná
12,0%
17,3%
Radostný
6,0%
4,1%
Reflektivní
0,0%
3,2%
Duchovní
0,0%
2,2%
Nostalgický
0,0%
1,5%
Romantický
2,0%
1,0%
Energický
0,0%
0,8%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
2,0%
2,5%
Měkké stínění
30,0%
25,8%
Střední jas
36,0%
47,4%
Jasná rovnováha
28,0%
22,7%
Luminózní
4,0%
1,6%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
8,0%
12,7%
Jemné odstíny
28,0%
27,8%
Vyvážená jemnost
46,0%
42,7%
Jasná barevná přítomnost
18,0%
16,8%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
47,2%
51,3%
Tmavé tóny
19,4%
26,1%
Zemité tóny
22,2%
19,1%
Přírodní motivy
8,3%
2,7%
Pastelové barvy
2,8%
0,5%
Monochromní
0,0%
0,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
6,0%
7,4%
Vyvážená
74,0%
70,6%
Živobylé
20,0%
22,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,0%
9,4%
Jemný
30,0%
27,6%
Vyvážený
22,0%
15,6%
Výrazný
28,0%
28,9%
Prohlášení
14,0%
18,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
30,0%
34,0%
Jemně promíchaná paleta
16,0%
20,1%
Vyvážená harmonie
26,0%
19,1%
Silná barevná jednotnost
28,0%
26,0%
Jednotná paleta
0,0%
0,8%
Jak se měnila obliba pláten Marianne North v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Cesta motýlů lesem Gongo, B…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
400
Flowers of the Pomegranate,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
200
Listí, květy a plody kávy,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
200
100
The Chumpa or Champak
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Himalájský dub a ptáci, Nai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
100
Group of Nikau Palms with t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Adam's Needle or Yucca, abo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flowers of a Twiner, Brazil
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Group of Flowers, Painted i…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
View Looking out of the Bun…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten Marianne North?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
169 100
92,2%
telefony
12 000
6,5%
tablety
2 300
1,3%
Jakými jazyky se tulí čtenáři Marianne North?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
3 900
38,2%
španělsky
1 100
10,8%
bulharsky
900
8,8%
německy
600
5,9%
francouzsky
500
4,9%
rusky
500
4,9%
italsky
400
3,9%
portugalsky
400
3,9%
Chinese
400
3,9%
česky
300
2,9%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Marianne North a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
st 23 Zář
1 200
čt 24 Zář
900
pá 25 Zář
500
so 26 Zář
600
ne 27 Zář
1 000
po 28 Zář
1 000
út 29 Zář
800
st 30 Zář
700
čt 1 Říj
800
pá 2 Říj
300
so 3 Říj
900
ne 4 Říj
1 100
po 5 Říj
1 000
út 6 Říj
700
st 7 Říj
900
čt 8 Říj
1 500
pá 9 Říj
500
so 10 Říj
1 300
ne 11 Říj
1 300
po 12 Říj
1 300
út 13 Říj
1 400
st 14 Říj (předpověď)
1 300
čt 15 Říj (předpověď)
1 500
pá 16 Říj (předpověď)
600
so 17 Říj (předpověď)
1 300
ne 18 Říj (předpověď)
1 600
po 19 Říj (předpověď)
1 500
út 20 Říj (předpověď)
1 300
st 21 Říj (předpověď)
1 400
čt 22 Říj (předpověď)
1 600
pá 23 Říj (předpověď)
700
so 24 Říj (předpověď)
1 400
ne 25 Říj (předpověď)
1 700
po 26 Říj (předpověď)
1 700
út 27 Říj (předpověď)
1 500
st 28 Říj (předpověď)
1 500
čt 29 Říj (předpověď)
1 700
pá 30 Říj (předpověď)
700
so 31 Říj (předpověď)
1 500
ne 1 Lis (předpověď)
1 800
po 2 Lis (předpověď)
1 800
út 3 Lis (předpověď)
1 600
Marianne North: krátké odpovědi
Které plátno od Marianne North má nejvyšší počet zhlédnutí?
Výhled zahradu botanické Brisbane, Queensland: 1 200 návštěv, což představuje 1% všech zobrazení umělce Marianne North. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Marianne North?
183 400 za dvanáct měsíců (11 200 na stránce malíře, 172 200 u obrazů).
Otevírají čtenáři Marianne North v telefonu nebo v počítači?
Na obou: počítače (92%), telefony (7%) a tablety (1%); vede počítače s podílem 92%.
Je Marianne North dostupný v několika jazycích?
Ano: anglicky (38%), španělsky (11%) a bulharsky (9%). Na prvním místě je anglicky s podílem 38%.
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Marianne North?
Ano, Střední jas (Jasnost světla): 47% návštěv pro 36% katalogu.