Ateliér — Doprava po celém světě zdarma — Dodání za 2–6 týdnů

      Marie Laurencinová Popularita a statistiky návštěvnosti

      1883 – 1956

      Co najdete na této stránce?

      Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Marie Laurencinová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

      Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

      Marie Laurencinová v číslech

      Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) je plátno umělce Marie Laurencinová, které čtenáři otevírají nejčastěji: 1 000 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 12% všech zobrazení. Poté L'éventail (1911) a La Barque (1920). Celkem z 10 500 návštěv: 3 200 na stránce malíře, 7 300 u obrazů. Světlo trochu pohasíná: o 7% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 5 200 návštěv. Zařízení čtenářů: počítače (58%), telefony (36%) a tablety (6%). Preference ukazuje: Jasná rovnováha (Jasnost světla) tvoří 44% návštěv pro 30% katalogu.

      Marie Laurencinová: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají

      Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Marie Laurencinová.

      1. Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) 1 Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913) 1 000 návštěv · 11,8%
      2. L'éventail (1911) 2 L'éventail (1911) 400 návštěv · 4,7%
      3. La Barque (1920) 3 La Barque (1920) 400 návštěv · 4,7%
      4. La femme-cheval (1918) 4 La femme-cheval (1918) 400 návštěv · 4,7%
      5. La vie au château (1925) 5 La vie au château (1925) 400 návštěv · 4,7%
      6. La jeune fille au palmier (1915) 6 La jeune fille au palmier (1915) 300 návštěv · 3,5%
      7. Mme André Groult née Nicole Poiret (1937) 7 Mme André Groult née Nicole Poiret (1937) 300 návštěv · 3,5%
      8. Autoportrait au chapeau (1927) 8 Autoportrait au chapeau (1927) 300 návštěv · 3,5%
      9. Fillette au chapeau bleu et noir (1914) 9 Fillette au chapeau bleu et noir (1914) 300 návštěv · 3,5%
      10. La Liseuse (1913) 10 La Liseuse (1913) 300 návštěv · 3,5%

      Jak se mění čtenost u Marie Laurencinová měsíc po měsíci?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

      Zobrazit údaje
      MěsícProfil umělceStránky děl
      Říj 202500
      Lis 202500
      Pro 202500
      Led 202600
      Úno 202600
      Bře 202600
      Dub 202600
      Kvě 202600
      Čen 20260100
      Čec 20269004 300
      Srp 20261 3001 400
      Zář 20261 0001 500

      Jak se v průběhu roku s obrazy Marie Laurencinová obrací diváci?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

      Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

      Jak se měnila obliba pláten Marie Laurencinová v průběhu roku?

      Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

      Zobrazit údaje
      DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
      La jeune fille au palmier (…00000000030000
      Corbeille de Fruits (1908)000000000000
      Femme au turban (1922)000000000000
      Autoportrait (1905)000000000000
      Le cheval noir ou La promen…000000000000
      Paysage (1905)000000000000
      Jean royère (1908)000000000000
      The Amazon000000000000
      La Femme au chapeau à plume…00000000010000
      Tête de Jeune Fille (1909)000000000000

      Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten Marie Laurencinová?

      Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

      Zobrazit údaje
      ZařízeníNávštěvySdílet
      počítače6 10058,1%
      telefony3 80036,2%
      tablety6005,7%

      Jakými jazyky se tulí čtenáři Marie Laurencinová?

      Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

      Zobrazit údaje
      JazykNávštěvySdílet
      francouzsky80061,5%
      španělsky20015,4%
      dánsky1007,7%
      korejsky1007,7%
      Chinese1007,7%

      Jak vypadají každodenní návštěvy u Marie Laurencinová a co nás čeká dál?

      Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

      Zobrazit údaje
      DenNávštěvy
      út 22 Zář0
      st 23 Zář200
      čt 24 Zář300
      pá 25 Zář100
      so 26 Zář200
      ne 27 Zář200
      po 28 Zář400
      út 29 Zář100
      st 30 Zář0
      čt 1 Říj0
      pá 2 Říj1 000
      so 3 Říj0
      ne 4 Říj300
      po 5 Říj0
      út 6 Říj0
      st 7 Říj400
      čt 8 Říj200
      pá 9 Říj400
      so 10 Říj700
      ne 11 Říj100
      po 12 Říj300
      út 13 Říj (předpověď)0
      st 14 Říj (předpověď)300
      čt 15 Říj (předpověď)200
      pá 16 Říj (předpověď)700
      so 17 Říj (předpověď)400
      ne 18 Říj (předpověď)300
      po 19 Říj (předpověď)300
      út 20 Říj (předpověď)100
      st 21 Říj (předpověď)300
      čt 22 Říj (předpověď)300
      pá 23 Říj (předpověď)800
      so 24 Říj (předpověď)500
      ne 25 Říj (předpověď)300
      po 26 Říj (předpověď)400
      út 27 Říj (předpověď)100
      st 28 Říj (předpověď)400
      čt 29 Říj (předpověď)300
      pá 30 Říj (předpověď)900
      so 31 Říj (předpověď)500
      ne 1 Lis (předpověď)400
      po 2 Lis (předpověď)400

      Marie Laurencinová: krátké odpovědi

      Které plátno od Marie Laurencinová má nejvyšší počet zhlédnutí?

      Le Bal élégant ou la danse à la campagne (1913): 1 000 návštěv, což představuje 12% všech zobrazení umělce Marie Laurencinová. Seznam pokračuje až do pořadí 10.

      Kolik návštěv má Marie Laurencinová?

      10 500 za dvanáct měsíců (3 200 na stránce malíře, 7 300 u obrazů).

      Otevírají čtenáři Marie Laurencinová v telefonu nebo v počítači?

      Na obou: počítače (58%), telefony (36%) a tablety (6%); vede počítače s podílem 58%.

      Preferují čtenáři určitý druh plátna od Marie Laurencinová?

      Ano, Jasná rovnováha (Jasnost světla): 44% návštěv pro 30% katalogu.