Ateliér — Doprava po celém světě zdarma — Dodání za 2–6 týdnů

      Maurice Cullen Čtenáři a nejvíce prohlížené obrazy

      1866 – 1934

      Co najdete na této stránce?

      Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Maurice Cullen na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

      Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

      Maurice Cullen a čtenáři

      Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Maurice Cullen na TopImpressionists.com plátno Log Cutters, Winter, Quebec: 400 návštěv, což představuje 33% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Ice Harvest a Misty Morning, Fishing Boats at Harbour. Maurice Cullen celkem zaznamenal 1 500 návštěv: 500 na stránce malíře a 1 000 u jednotlivých pláten. Zánět roste: počet návštěv vzrostl o 33% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 700 návštěvami. Čtenáře přitahuje Monochromní (Intenzita barev): tvoří 83% návštěv, a to při zastoupení 38% katalogu malíře.

      6 pláten umělce Maurice Cullen, která přitahují nejvíce pozornosti

      Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 6 pláten umělce Maurice Cullen, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.

      1. Log Cutters, Winter, Quebec 1 Log Cutters, Winter, Quebec, 1905 400 návštěv · 33,3%
      2. Ice Harvest 2 Ice Harvest, 1914 300 návštěv · 25,0%
      3. Misty Morning, Fishing Boats at Harbour 3 Misty Morning, Fishing Boats at Harbour, 1910 200 návštěv · 16,7%
      4. Ice Cutters, Longueil 4 Ice Cutters, Longueil, 1923 100 návštěv · 8,3%
      5. Fishing Stages, Newfoundland 5 Fishing Stages, Newfoundland, 1911 100 návštěv · 8,3%
      6. Lifting Fog, St. John's, Newfoundland 6 Lifting Fog, St. John's, Newfoundland, 1912 100 návštěv · 8,3%

      Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Maurice Cullen?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

      Zobrazit údaje
      MěsícProfil umělceStránky děl
      Říj 202500
      Lis 202500
      Pro 202500
      Led 202600
      Úno 202600
      Bře 202600
      Dub 202600
      Kvě 202600
      Čen 20261000
      Čec 2026400300
      Srp 20260300
      Zář 20260400

      Jak často se otevírají plátna umělce Maurice Cullen?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

      Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

      Která plátna Maurice Cullen přitahují měsíčně nejvíce návštěv?

      Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

      Zobrazit údaje
      DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
      March on the Cache River000000000000
      The Mill Stream000000000000
      Log Cutters, Winter, Quebec0000000001000200
      Logging in Winter, Beaupré000000000000
      Misty Afternoon, St. John's…000000000000
      Fishing Stages, Newfoundland00000000010000
      Ice Breaking, L'Assomption000000000000
      The Ice Cutting on the St.…000000000000
      Ice Cutters, Longueil00000000010000
      Ice Harvest00000000000200

      V jakých jazycích je Maurice Cullen čtená?

      Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

      Kolik návštěv má Maurice Cullen denně a jaký je výhled na budoucnost?

      Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

      Zobrazit údaje
      DenNávštěvy
      po 21 Zář300
      út 22 Zář0
      st 23 Zář0
      čt 24 Zář0
      pá 25 Zář0
      so 26 Zář0
      ne 27 Zář0
      po 28 Zář0
      út 29 Zář0
      st 30 Zář0
      čt 1 Říj0
      pá 2 Říj0
      so 3 Říj0
      ne 4 Říj0
      po 5 Říj0
      út 6 Říj0
      st 7 Říj0
      čt 8 Říj0
      pá 9 Říj0
      so 10 Říj100
      ne 11 Říj0
      po 12 Říj (předpověď)0
      út 13 Říj (předpověď)0
      st 14 Říj (předpověď)0
      čt 15 Říj (předpověď)0
      pá 16 Říj (předpověď)0
      so 17 Říj (předpověď)0
      ne 18 Říj (předpověď)0
      po 19 Říj (předpověď)0
      út 20 Říj (předpověď)0
      st 21 Říj (předpověď)0
      čt 22 Říj (předpověď)0
      pá 23 Říj (předpověď)0
      so 24 Říj (předpověď)0
      ne 25 Říj (předpověď)0
      po 26 Říj (předpověď)0
      út 27 Říj (předpověď)0
      st 28 Říj (předpověď)0
      čt 29 Říj (předpověď)0
      pá 30 Říj (předpověď)0
      so 31 Říj (předpověď)0
      ne 1 Lis (předpověď)0

      Otázky k Maurice Cullen

      Která plátna umělce Maurice Cullen jsou nejoblíbenější?

      Na prvním místě je Log Cutters, Winter, Quebec se 400 návštěvami (33% z celkového počtu zobrazení umělce Maurice Cullen). Výše uvedené pořadí obsahuje 6 nejčastěji prohlížených děl.

      Kolik lidí si přečetlo o Maurice Cullen na TopImpressionists.com?

      1 500 návštěv za dvanáct měsíců, 500 na stránce malíře a 1 000 u jednotlivých pláten.

      Jaké plátna preferují čtenáři u Maurice Cullen?

      Monochromní (Intenzita barev): 83% návštěv oproti 38% v katalogu.