Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Maurits Cornelis Escher na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Maurits Cornelis Escher v číslech
Žluták 70 Motýl je plátno umělce Maurits Cornelis Escher, které čtenáři otevírají nejčastěji: 2 100 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 11% všech zobrazení. Poté Eye a Limit III. Celkem z 19 700 návštěv: 8 300 na stránce malíře, 11 400 u obrazů. Světlo trochu pohasíná: o 5% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 11 800 návštěv. Jazyky čtenářů: řecky (19%), anglicky (19%) a italsky (10%). Zařízení čtenářů: počítače (73%), telefony (24%) a tablety (3%). Preference ukazuje: Pokojný (Atmosféra) tvoří 88% návštěv pro 0% katalogu.
Maurits Cornelis Escher: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Maurits Cornelis Escher.
Jak se mění čtenost u Maurits Cornelis Escher měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
400
Čec 2026
3 900
7 900
Srp 2026
1 800
2 000
Zář 2026
2 500
1 100
Jak se v průběhu roku s obrazy Maurits Cornelis Escher obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Maurits Cornelis Escher?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
0,0%
87,5%
Mystický
0,0%
12,5%
Klasické
100,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
0,0%
87,5%
Reflektivní
0,0%
12,5%
Duchovní
100,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
12,0%
5,4%
Měkké stínění
16,0%
13,5%
Střední jas
22,0%
37,8%
Jasná rovnováha
28,0%
31,9%
Luminózní
22,0%
11,3%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
78,0%
64,3%
Jemné odstíny
14,0%
4,3%
Vyvážená jemnost
4,0%
12,4%
Jasná barevná přítomnost
4,0%
17,3%
Sytá barva
0,0%
1,6%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
78,8%
60,7%
Zemité tóny
12,1%
26,7%
Tmavé tóny
0,0%
8,9%
Pastelové barvy
3,0%
2,2%
Přírodní motivy
3,0%
1,5%
Teplé tóny
3,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
76,0%
63,2%
Vyvážená
20,0%
18,4%
Živobylé
4,0%
18,4%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
4,0%
1,1%
Jemný
4,0%
2,7%
Vyvážený
2,0%
11,3%
Výrazný
8,0%
9,2%
Prohlášení
82,0%
75,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
20,0%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
6,5%
Vyvážená harmonie
8,0%
3,8%
Silná barevná jednotnost
26,0%
27,0%
Jednotná paleta
66,0%
42,7%
Jak se měnila obliba pláten Maurits Cornelis Escher v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Limit III
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
0
Bond of Union, 1956
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
Žluták 70 Motýl
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
0
0
Puddle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Grasshopper
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dragon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Watercolor 117 Crab
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Watercolor 55 Fish
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Butterflies
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Fish
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten Maurits Cornelis Escher?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
14 400
73,1%
telefony
4 700
23,9%
tablety
600
3,0%
Jakými jazyky se tulí čtenáři Maurits Cornelis Escher?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
řecky
900
18,8%
anglicky
900
18,8%
italsky
500
10,4%
španělsky
400
8,3%
ukrajinsky
300
6,2%
arabsky
200
4,2%
litevsky
200
4,2%
nizozemsky
200
4,2%
polsky
200
4,2%
Chinese
200
4,2%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Maurits Cornelis Escher a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 26 Zář
200
ne 27 Zář
500
po 28 Zář
100
út 29 Zář
300
st 30 Zář
700
čt 1 Říj
100
pá 2 Říj
200
so 3 Říj
1 000
ne 4 Říj
600
po 5 Říj
400
út 6 Říj
500
st 7 Říj
1 300
čt 8 Říj
200
pá 9 Říj
600
so 10 Říj
300
ne 11 Říj
200
po 12 Říj
100
út 13 Říj
600
st 14 Říj
100
čt 15 Říj
1 400
pá 16 Říj
500
so 17 Říj (předpověď)
600
ne 18 Říj (předpověď)
500
po 19 Říj (předpověď)
200
út 20 Říj (předpověď)
500
st 21 Říj (předpověď)
800
čt 22 Říj (předpověď)
600
pá 23 Říj (předpověď)
500
so 24 Říj (předpověď)
600
ne 25 Říj (předpověď)
500
po 26 Říj (předpověď)
200
út 27 Říj (předpověď)
600
st 28 Říj (předpověď)
900
čt 29 Říj (předpověď)
700
pá 30 Říj (předpověď)
500
so 31 Říj (předpověď)
700
ne 1 Lis (předpověď)
600
po 2 Lis (předpověď)
300
út 3 Lis (předpověď)
600
st 4 Lis (předpověď)
900
čt 5 Lis (předpověď)
800
pá 6 Lis (předpověď)
600
Maurits Cornelis Escher: krátké odpovědi
Které plátno od Maurits Cornelis Escher má nejvyšší počet zhlédnutí?
Žluták 70 Motýl: 2 100 návštěv, což představuje 11% všech zobrazení umělce Maurits Cornelis Escher. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Maurits Cornelis Escher?
19 700 za dvanáct měsíců (8 300 na stránce malíře, 11 400 u obrazů).
Otevírají čtenáři Maurits Cornelis Escher v telefonu nebo v počítači?
Na obou: počítače (73%), telefony (24%) a tablety (3%); vede počítače s podílem 73%.
Je Maurits Cornelis Escher dostupný v několika jazycích?
Ano: řecky (19%), anglicky (19%) a italsky (10%). Na prvním místě je řecky s podílem 19%.
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Maurits Cornelis Escher?
Ano, Pokojný (Atmosféra): 88% návštěv pro 0% katalogu.