Ateliér — Doprava po celém světě zdarma — Dodání za 2–6 týdnů

      Mihály Munkácsy Čtenáři a plátna

      1844 – 1900

      Co najdete na této stránce?

      Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Mihály Munkácsy na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

      Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

      Mihály Munkácsy: co nám říká rok návštěv

      Nejpouštěvanějším plátnem je untitled (9901): 300 prohlédnutí za rok, což představuje 16% z celkového počtu zpráv o Mihály Munkácsy. Následuje jich a self portrait of the artist a maternal happiness. Stránka malíře: 900 návštěv. Plátna: 1 800. Celkem: 2 700. Čtenost roste: o 600% více návštěv od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 1 800 návštěv. Volí Jasná barevná přítomnost (Nasycení barev) častěji, než napovídá katalog: 42% návštěv, 18% pláten.

      10 nejvíce prohlížených pláten umělce Mihály Munkácsy

      10 pláten umělce Mihály Munkácsy, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.

      1. untitled (9901) 1 untitled (9901) 300 návštěv · 15,8%
      2. a self portrait of the artist 2 a self portrait of the artist 200 návštěv · 10,5%
      3. maternal happiness 3 maternal happiness 200 návštěv · 10,5%
      4. a portrait of the princess soutzo 4 a portrait of the princess soutzo 100 návštěv · 5,3%
      5. untitled (4051) 5 untitled (4051) 100 návštěv · 5,3%
      6. In The Barbizon Woods - 6 In The Barbizon Woods - 100 návštěv · 5,3%
      7. untitled (2598) 7 untitled (2598) 100 návštěv · 5,3%
      8. untitled (5193) 8 untitled (5193) 100 návštěv · 5,3%
      9. untitled (2957) 9 untitled (2957) 100 návštěv · 5,3%
      10. Hungarian Rider On The Evening Way Home 10 Hungarian Rider On The Evening Way Home 100 návštěv · 5,3%

      Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Mihály Munkácsy?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

      Čísla v tabulce
      MěsícProfil umělceStránky děl
      Říj 202500
      Lis 202500
      Pro 202500
      Led 202600
      Úno 202600
      Bře 202600
      Dub 202600
      Kvě 202600
      Čen 20261000
      Čec 20261001 700
      Srp 20261000
      Zář 2026600100

      Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Mihály Munkácsy?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

      Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

      Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Mihály Munkácsy měsíc po měsíci?

      Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

      Čísla v tabulce
      DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
      lady seated at her needlewo…000000000000
      a lady seated in an elegant…000000000000
      a self portrait of the arti…0000000001000100
      a portrait of the princess…00000000010000
      Enough, dear mother!000000000000
      The faggot gatherer000000000000
      trop de belle mere000000000000
      untitled (2957)00000000010000
      untitled (9901)00000000030000
      untitled (6571)000000000000

      V jakých jazycích se čte dílo Mihály Munkácsy?

      Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

      Čísla v tabulce
      JazykNávštěvySdílet
      anglicky20066,7%
      polsky10033,3%

      Kolik denních návštěv má Mihály Munkácsy a co dál?

      Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

      Čísla v tabulce
      DenNávštěvy
      út 22 Zář100
      st 23 Zář0
      čt 24 Zář0
      pá 25 Zář0
      so 26 Zář0
      ne 27 Zář0
      po 28 Zář0
      út 29 Zář100
      st 30 Zář0
      čt 1 Říj0
      pá 2 Říj0
      so 3 Říj0
      ne 4 Říj0
      po 5 Říj0
      út 6 Říj0
      st 7 Říj0
      čt 8 Říj100
      pá 9 Říj0
      so 10 Říj0
      ne 11 Říj0
      po 12 Říj200
      út 13 Říj (předpověď)200
      st 14 Říj (předpověď)0
      čt 15 Říj (předpověď)100
      pá 16 Říj (předpověď)0
      so 17 Říj (předpověď)0
      ne 18 Říj (předpověď)0
      po 19 Říj (předpověď)200
      út 20 Říj (předpověď)200
      st 21 Říj (předpověď)0
      čt 22 Říj (předpověď)100
      pá 23 Říj (předpověď)0
      so 24 Říj (předpověď)0
      ne 25 Říj (předpověď)0
      po 26 Říj (předpověď)200
      út 27 Říj (předpověď)200
      st 28 Říj (předpověď)0
      čt 29 Říj (předpověď)100
      pá 30 Říj (předpověď)0
      so 31 Říj (předpověď)0
      ne 1 Lis (předpověď)0
      po 2 Lis (předpověď)200

      Časté dotazy čtenářů ohledně Mihály Munkácsy

      Která plátna Mihály Munkácsy se otevírají nejčastěji?

      První dílo untitled (9901): 300 návštěv, což představuje 16% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 10 pláten.

      Jak velkou čtenářskou základnu má Mihály Munkácsy na TopImpressionists.com?

      2 700 návštěv za dvanáct měsíců: 900 na stránce malíře, 1 800 u pláten.

      Která plátna Mihály Munkácsy odpovídají vkusu čtenářů?

      Plátna odpovídající parametrům Jasná barevná přítomnost (Nasycení barev) generují 42% návštěv pro 18% katalogu.