Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Mikuláš Galanda na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Mikuláš Galanda a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Mikuláš Galanda na TopImpressionists.com plátno Pastorale: 200 návštěv, což představuje 18% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Pink Clown. Head of the Little Clown a Lumberjacks. Mikuláš Galanda celkem zaznamenal 1 300 návštěv: 600 na stránce malíře a 700 u jednotlivých pláten. Zánět roste: počet návštěv vzrostl o 100% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 1 000 návštěvami. Čtenáře přitahuje Neutrální tóny (Barevná paleta): tvoří 71% návštěv, a to při zastoupení 41% katalogu malíře.
9 pláten umělce Mikuláš Galanda, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 9 pláten umělce Mikuláš Galanda, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Mikuláš Galanda?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
400
600
Srp 2026
0
100
Zář 2026
200
0
Jak často se otevírají plátna umělce Mikuláš Galanda?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Mikuláš Galanda?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
50,0%
50,0%
Hravý
25,0%
50,0%
Nostalgický
25,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
50,0%
50,0%
Hravý
25,0%
50,0%
Závažný a tklivý
25,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
6,4%
0,0%
Měkké stínění
19,1%
9,1%
Střední jas
25,5%
54,5%
Jasná rovnováha
19,1%
18,2%
Luminózní
29,8%
18,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
40,4%
27,3%
Jemné odstíny
34,0%
36,4%
Vyvážená jemnost
19,1%
36,4%
Jasná barevná přítomnost
6,4%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
41,0%
71,4%
Zemité tóny
30,8%
0,0%
Monochromní
23,1%
28,6%
Tmavé tóny
5,1%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
14,9%
9,1%
Vyvážená
68,1%
72,7%
Živobylé
17,0%
18,2%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
53,2%
54,5%
Jemný
25,5%
36,4%
Vyvážený
14,9%
9,1%
Výrazný
4,3%
0,0%
Prohlášení
2,1%
0,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
19,1%
27,3%
Jemně promíchaná paleta
8,5%
0,0%
Vyvážená harmonie
8,5%
0,0%
Silná barevná jednotnost
27,7%
27,3%
Jednotná paleta
36,2%
45,5%
Která plátna Mikuláš Galanda přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Lumberjacks
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Magician
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Drinker
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Poet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bandits
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mother with her Child on th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bandits
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Awakening
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rose
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Mikuláš Galanda čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
200
66,7%
italsky
100
33,3%
Kolik návštěv má Mikuláš Galanda denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
200
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
100
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
Otázky k Mikuláš Galanda
Která plátna umělce Mikuláš Galanda jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je Pastorale se 200 návštěvami (18% z celkového počtu zobrazení umělce Mikuláš Galanda). Výše uvedené pořadí obsahuje 9 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Mikuláš Galanda na TopImpressionists.com?
1 300 návštěv za dvanáct měsíců, 600 na stránce malíře a 700 u jednotlivých pláten.
Jaké plátna preferují čtenáři u Mikuláš Galanda?
Neutrální tóny (Barevná paleta): 71% návštěv oproti 41% v katalogu.