Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Nicolas Froment na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Nicolas Froment a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Nicolas Froment na TopImpressionists.com plátno Moses and The Burning Bush, Nicholas Froment: 200 návštěv, což představuje 50% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Triptych a Triptych of the Burning Bush, left and right wing, scenes Portrait of King Rene of Anjou and his wife Jeanne de Laval. Nicolas Froment celkem zaznamenal 400 návštěv: 300 na stránce malíře a 100 u jednotlivých pláten. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 200 návštěvami. Čtenáře přitahuje Inspirační (Atmosféra): tvoří 100% návštěv, a to při zastoupení 25% katalogu malíře.
3 pláten umělce Nicolas Froment, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 3 pláten umělce Nicolas Froment, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Nicolas Froment?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
0
Čec 2026
100
100
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
0
Říj 2026
100
0
Jak často se otevírají plátna umělce Nicolas Froment?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Nicolas Froment?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Inspirační
25,0%
100,0%
Klasické
25,0%
0,0%
Dramatický
25,0%
0,0%
Pokojný
25,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
25,0%
100,0%
Melancholický
25,0%
0,0%
Reflektivní
25,0%
0,0%
Závažný a tklivý
25,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
33,3%
25,0%
Měkké stínění
66,7%
75,0%
Střední jas
0,0%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
0,0%
0,0%
Jemné odstíny
22,2%
0,0%
Vyvážená jemnost
55,6%
75,0%
Jasná barevná přítomnost
22,2%
25,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
0,0%
0,0%
Vyvážená
100,0%
100,0%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,0%
Jemný
0,0%
0,0%
Vyvážený
11,1%
25,0%
Výrazný
33,3%
0,0%
Prohlášení
55,6%
75,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
0,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
33,3%
0,0%
Silná barevná jednotnost
55,6%
75,0%
Jednotná paleta
11,1%
25,0%
Která plátna Nicolas Froment přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
The Burning Bush (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Matheron Diptych
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Raising of Lazarus
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Pérussis Altarpiece
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Moses and The Burning Bush,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Triptych of the Burning Bus…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Burning Bush
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Triptych
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Burning Bush
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích je Nicolas Froment čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
100
100,0%
Kolik návštěv má Nicolas Froment denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
200
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
Otázky k Nicolas Froment
Která plátna umělce Nicolas Froment jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je Moses and The Burning Bush, Nicholas Froment se 200 návštěvami (50% z celkového počtu zobrazení umělce Nicolas Froment). Výše uvedené pořadí obsahuje 3 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Nicolas Froment na TopImpressionists.com?
400 návštěv za dvanáct měsíců, 300 na stránce malíře a 100 u jednotlivých pláten.
Jaké plátna preferují čtenáři u Nicolas Froment?
Inspirační (Atmosféra): 100% návštěv oproti 25% v katalogu.