Ateliér — Doprava po celém světě zdarma — Dodání za 2–6 týdnů

      Noma Bar Čtenáři a nejvíce prohlížené obrazy

      1973

      Co najdete na této stránce?

      Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Noma Bar na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

      Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

      Noma Bar a čtenáři

      Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Noma Bar na TopImpressionists.com plátno Beware The Wolves: 300 návštěv, což představuje 100% všech zobrazení tohoto malíře. Noma Bar celkem zaznamenal 5 800 návštěv: 5 800 na stránce malíře a 0 u jednotlivých pláten. Zánět roste: počet návštěv vzrostl o 4100% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Nejsilnějším měsícem byl Říj 2026 s 4 200 návštěvami. Čtenáři přicházejí v anglicky (69%), španělsky (15%) a italsky (6%). Čtenáři navštěvují ze Izrael (17%), Indie (12%) a Itálie (10%). Čtenáři si prohlížejí obsah na počítače (64%), telefony (26%) a tablety (10%).

      1 pláten umělce Noma Bar, která přitahují nejvíce pozornosti

      Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 1 pláten umělce Noma Bar, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.

      1. Beware The Wolves 1 Beware The Wolves, 2008 300 návštěv · 100,0%

      Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Noma Bar?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

      Zobrazit údaje
      MěsícProfil umělceStránky děl
      Lis 202500
      Pro 202500
      Led 202600
      Úno 202600
      Bře 202600
      Dub 202600
      Kvě 202600
      Čen 202600
      Čec 20261 2000
      Srp 20263000
      Zář 20261000
      Říj 20264 2000

      Jak často se otevírají plátna umělce Noma Bar?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

      Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

      Která plátna Noma Bar přitahují měsíčně nejvíce návštěv?

      Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

      Zobrazit údaje
      DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
      Beware The Wolves000000000000

      Jaká zařízení používají čtenáři k tomu, aby sledovali Noma Bar?

      Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

      Zobrazit údaje
      ZařízeníNávštěvySdílet
      počítače3 70063,8%
      telefony1 50025,9%
      tablety60010,3%

      V jakých jazycích je Noma Bar čtená?

      Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

      Zobrazit údaje
      JazykNávštěvySdílet
      anglicky3 30068,8%
      španělsky70014,6%
      italsky3006,2%
      francouzsky2004,2%
      turecky2004,2%
      německy1002,1%

      Kolik návštěv má Noma Bar denně a jaký je výhled na budoucnost?

      Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

      Zobrazit údaje
      DenNávštěvy
      čt 15 Říj200
      pá 16 Říj200
      so 17 Říj0
      ne 18 Říj100
      po 19 Říj100
      út 20 Říj0
      st 21 Říj200
      čt 22 Říj100
      pá 23 Říj500
      so 24 Říj300
      ne 25 Říj0
      po 26 Říj200
      út 27 Říj800
      st 28 Říj100
      čt 29 Říj100
      pá 30 Říj400
      so 31 Říj0
      ne 1 Lis100
      po 2 Lis200
      út 3 Lis100
      st 4 Lis600
      čt 5 Lis (předpověď)200
      pá 6 Lis (předpověď)500
      so 7 Lis (předpověď)100
      ne 8 Lis (předpověď)100
      po 9 Lis (předpověď)200
      út 10 Lis (předpověď)400
      st 11 Lis (předpověď)400
      čt 12 Lis (předpověď)200
      pá 13 Lis (předpověď)500
      so 14 Lis (předpověď)100
      ne 15 Lis (předpověď)100
      po 16 Lis (předpověď)200
      út 17 Lis (předpověď)400
      st 18 Lis (předpověď)400
      čt 19 Lis (předpověď)200
      pá 20 Lis (předpověď)600
      so 21 Lis (předpověď)200
      ne 22 Lis (předpověď)100
      po 23 Lis (předpověď)300
      út 24 Lis (předpověď)500
      st 25 Lis (předpověď)500

      Otázky k Noma Bar

      Která plátna umělce Noma Bar jsou nejoblíbenější?

      Na prvním místě je Beware The Wolves se 300 návštěvami (100% z celkového počtu zobrazení umělce Noma Bar). Výše uvedené pořadí obsahuje 1 nejčastěji prohlížených děl.

      Kolik lidí si přečetlo o Noma Bar na TopImpressionists.com?

      5 800 návštěv za dvanáct měsíců, 5 800 na stránce malíře a 0 u jednotlivých pláten.

      Na jakých zařízeních sledují čtenáři umělce Noma Bar?

      Čtenáři sledují Noma Bar na počítače (64%), telefony (26%) a tablety (10%); počítače tvoří 64% návštěv.

      V jakých jazycích sledují čtenáři umělce Noma Bar?

      V anglicky (69%), španělsky (15%) a italsky (6%). Na prvním místě je anglicky s podílem 69%.