Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Leroy na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Paul Leroy: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je Chvíle klidu: 3 200 prohlédnutí za rok, což představuje 80% z celkového počtu zpráv o Paul Leroy. Následuje jich Jésus chez Marthe et Marie (Esquisse) a The Harem Dance. Stránka malíře: 300 návštěv. Plátna: 2 500. Celkem: 2 800. Čtenost roste: o 1900% více návštěv od Zář 2026 do Říj 2026. Nejlepší měsíc: Říj 2026, 2 000 návštěv. Volí Pokojný (Atmosféra) častěji, než napovídá katalog: 100% návštěv, 20% pláten.
7 nejvíce prohlížených pláten umělce Paul Leroy
7 pláten umělce Paul Leroy, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
200
300
Srp 2026
0
200
Zář 2026
0
100
Říj 2026
100
1 900
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Paul Leroy?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Paul Leroy ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
20,0%
100,0%
Klasické
60,0%
0,0%
Dramatický
20,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Pokojný
20,0%
100,0%
Reflektivní
40,0%
0,0%
Eterický
20,0%
0,0%
Závažný a tklivý
20,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
18,2%
5,0%
Měkké stínění
45,5%
12,5%
Střední jas
27,3%
2,5%
Jasná rovnováha
9,1%
80,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
22,7%
2,5%
Jemné odstíny
36,4%
92,5%
Vyvážená jemnost
31,8%
5,0%
Jasná barevná přítomnost
9,1%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
21,1%
82,5%
Zemité tóny
57,9%
17,5%
Tmavé tóny
21,1%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
27,3%
7,5%
Vyvážená
59,1%
92,5%
Živobylé
13,6%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
22,7%
7,5%
Jemný
40,9%
0,0%
Vyvážený
9,1%
80,0%
Výrazný
9,1%
0,0%
Prohlášení
18,2%
12,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
13,6%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
9,1%
0,0%
Vyvážená harmonie
4,5%
80,0%
Silná barevná jednotnost
40,9%
17,5%
Jednotná paleta
31,8%
2,5%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Paul Leroy měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Chvíle klidu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 900
Portrait of a Young Arab Gu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sketch for the Dining Room…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Alfred Leroy, t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jésus chez Marthe et Marie
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The girls of Atlas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Intérieur de mosquée
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jésus chez Marthe et Marie…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Jésus chez Marthe et Marie
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V jakých jazycích se čte dílo Paul Leroy?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
100
100,0%
Kolik denních návštěv má Paul Leroy a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
100
po 19 Říj
200
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy čtenářů ohledně Paul Leroy
Která plátna Paul Leroy se otevírají nejčastěji?
První dílo Chvíle klidu: 3 200 návštěv, což představuje 80% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 7 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Paul Leroy na TopImpressionists.com?
2 800 návštěv za dvanáct měsíců: 300 na stránce malíře, 2 500 u pláten.