Ateliér — Doprava po celém světě zdarma — Dodání za 2–6 týdnů

      Paul Weber Popularita a statistiky návštěvnosti

      1823 – 1916

      Co najdete na této stránce?

      Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Paul Weber na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

      Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

      Paul Weber v číslech

      Extensive Landscape with Valley and Mountains je plátno umělce Paul Weber, které čtenáři otevírají nejčastěji: 500 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 28% všech zobrazení. Poté In the Catskills a Mountain Pools. Celkem z 2 500 návštěv: 900 na stránce malíře, 1 600 u obrazů. Světlo stoupá: o 800% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 1 200 návštěv. Preference ukazuje: Vyvážený (Kontrast) tvoří 28% návštěv pro 9% katalogu.

      Paul Weber: 7 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají

      Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Paul Weber.

      1. Extensive Landscape with Valley and Mountains 1 Extensive Landscape with Valley and Mountains, 1858 500 návštěv · 27,8%
      2. In the Catskills 2 In the Catskills, 1859 300 návštěv · 16,7%
      3. Mountain Pools 3 Mountain Pools 300 návštěv · 16,7%
      4. View on the Hudson River Near Fishkill Creek 4 View on the Hudson River Near Fishkill Creek, 1855 300 návštěv · 16,7%
      5. The Mountain Stream 5 The Mountain Stream, 1850 200 návštěv · 11,1%
      6. Titti, Lake Como, Italy 6 Titti, Lake Como, Italy 100 návštěv · 5,6%
      7. Forest Landscape 7 Forest Landscape 100 návštěv · 5,6%

      Jak se mění čtenost u Paul Weber měsíc po měsíci?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

      Zobrazit údaje
      MěsícProfil umělceStránky děl
      Lis 202500
      Pro 202500
      Led 202600
      Úno 202600
      Bře 202600
      Dub 202600
      Kvě 202600
      Čen 202600
      Čec 2026400800
      Srp 2026200100
      Zář 20260100
      Říj 2026300600

      Jak se v průběhu roku s obrazy Paul Weber obrací diváci?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

      Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

      Jak se měnila obliba pláten Paul Weber v průběhu roku?

      Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

      Zobrazit údaje
      DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
      In the Catskills000000001001001000
      The Mountain Stream0000000010000100
      Scene in the Catskills000000000000
      View on the Hudson River Ne…00000000000200
      Mountain Landscape with Riv…000000000000
      Steep Coast (Mediterranean…000000000000
      Crater Lake in the Scottish…000000000000
      Pennsylvania Landscape000000000000
      Homeward Bound000000000000
      Extensive Landscape with Va…0000000020000300

      Jakými jazyky se tulí čtenáři Paul Weber?

      Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

      Zobrazit údaje
      JazykNávštěvySdílet
      anglicky300100,0%

      Jak vypadají každodenní návštěvy u Paul Weber a co nás čeká dál?

      Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

      Zobrazit údaje
      DenNávštěvy
      po 12 Říj100
      út 13 Říj0
      st 14 Říj0
      čt 15 Říj0
      pá 16 Říj0
      so 17 Říj0
      ne 18 Říj0
      po 19 Říj0
      út 20 Říj0
      st 21 Říj0
      čt 22 Říj0
      pá 23 Říj100
      so 24 Říj0
      ne 25 Říj0
      po 26 Říj600
      út 27 Říj100
      st 28 Říj0
      čt 29 Říj0
      pá 30 Říj0
      so 31 Říj0
      ne 1 Lis0
      po 2 Lis (předpověď)700
      út 3 Lis (předpověď)100
      st 4 Lis (předpověď)0
      čt 5 Lis (předpověď)0
      pá 6 Lis (předpověď)100
      so 7 Lis (předpověď)0
      ne 8 Lis (předpověď)0
      po 9 Lis (předpověď)900
      út 10 Lis (předpověď)100
      st 11 Lis (předpověď)0
      čt 12 Lis (předpověď)0
      pá 13 Lis (předpověď)100
      so 14 Lis (předpověď)0
      ne 15 Lis (předpověď)0
      po 16 Lis (předpověď)1 100
      út 17 Lis (předpověď)200
      st 18 Lis (předpověď)0
      čt 19 Lis (předpověď)0
      pá 20 Lis (předpověď)200
      so 21 Lis (předpověď)0
      ne 22 Lis (předpověď)0

      Paul Weber: krátké odpovědi

      Které plátno od Paul Weber má nejvyšší počet zhlédnutí?

      Extensive Landscape with Valley and Mountains: 500 návštěv, což představuje 28% všech zobrazení umělce Paul Weber. Seznam pokračuje až do pořadí 7.

      Kolik návštěv má Paul Weber?

      2 500 za dvanáct měsíců (900 na stránce malíře, 1 600 u obrazů).

      Preferují čtenáři určitý druh plátna od Paul Weber?

      Ano, Vyvážený (Kontrast): 28% návštěv pro 9% katalogu.