Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Pedro Orrente na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Pedro Orrente v číslech
The Sacrifice of Isaac je plátno umělce Pedro Orrente, které čtenáři otevírají nejčastěji: 500 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 29% všech zobrazení. Poté Vstup do Jeruzaléma a Martyrdom of St. James the Less. Celkem z 2 200 návštěv: 800 na stránce malíře, 1 400 u obrazů. Světlo stoupá: o 300% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 1 500 návštěv. Preference ukazuje: Dramatický (Emoční náboj) tvoří 100% návštěv pro 38% katalogu.
Pedro Orrente: 9 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Pedro Orrente.
Jak se mění čtenost u Pedro Orrente měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
0
Čec 2026
300
1 200
Srp 2026
0
100
Zář 2026
0
100
Říj 2026
400
0
Jak se v průběhu roku s obrazy Pedro Orrente obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Pedro Orrente?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
38,5%
100,0%
Závažný a tklivý
30,8%
0,0%
Duchovní
23,1%
0,0%
Reflektivní
7,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
81,8%
88,2%
Měkké stínění
12,1%
5,9%
Střední jas
3,0%
0,0%
Jasná rovnováha
3,0%
5,9%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
51,5%
52,9%
Jemné odstíny
24,2%
5,9%
Vyvážená jemnost
21,2%
41,2%
Jasná barevná přítomnost
3,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
76,7%
94,1%
Monochromní
16,7%
0,0%
Neutrální tóny
3,3%
5,9%
Tmavé tóny
3,3%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
69,7%
58,8%
Vyvážená
30,3%
41,2%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
27,3%
11,8%
Jemný
36,4%
70,6%
Vyvážený
9,1%
11,8%
Výrazný
12,1%
0,0%
Prohlášení
15,2%
5,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,1%
5,9%
Jemně promíchaná paleta
9,1%
11,8%
Vyvážená harmonie
21,2%
58,8%
Silná barevná jednotnost
45,5%
23,5%
Jednotná paleta
18,2%
0,0%
Jak se měnila obliba pláten Pedro Orrente v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Vstup do Jeruzaléma
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Jacob at the Well (In the b…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ Healing the Sick at…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ in the House of Mart…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Agony in the Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Betrayal of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ecce Homo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Christ at the Pool of Bethe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self-portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Adoration of the shephe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakými jazyky se tulí čtenáři Pedro Orrente?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
200
50,0%
francouzsky
200
50,0%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Pedro Orrente a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
300
po 19 Říj
100
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
200
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
100
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
Pedro Orrente: krátké odpovědi
Které plátno od Pedro Orrente má nejvyšší počet zhlédnutí?
The Sacrifice of Isaac: 500 návštěv, což představuje 29% všech zobrazení umělce Pedro Orrente. Seznam pokračuje až do pořadí 9.
Kolik návštěv má Pedro Orrente?
2 200 za dvanáct měsíců (800 na stránce malíře, 1 400 u obrazů).
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Pedro Orrente?
Ano, Dramatický (Emoční náboj): 100% návštěv pro 38% katalogu.