Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Petr Paul Rubens na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Petr Paul Rubens v číslech
Masakr Nevinných je plátno umělce Petr Paul Rubens, které čtenáři otevírají nejčastěji: 5 400 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 2% všech zobrazení. Poté Sestup z kříže a Posledné soudy. Celkem z 249 100 návštěv: 11 000 na stránce malíře, 238 100 u obrazů. Světlo stoupá: o 81% více návštěv v období Zář 2026 než v období Srp 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 182 600 návštěv. Jazyky čtenářů: španělsky (22%), rusky (15%) a anglicky (11%). Země čtenářů: Mexiko (18%), Francie (12%) a Brazílie (8%). Zařízení čtenářů: počítače (87%), telefony (12%) a tablety (1%). Preference ukazuje: Prohlášení (Kontrast) tvoří 50% návštěv pro 38% katalogu.
Petr Paul Rubens: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Petr Paul Rubens.
Jak se mění čtenost u Petr Paul Rubens měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
10 500
Čec 2026
3 000
179 600
Srp 2026
900
19 000
Zář 2026
7 000
29 000
Jak se v průběhu roku s obrazy Petr Paul Rubens obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Petr Paul Rubens?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
65,9%
74,8%
Elegance
15,9%
10,9%
Romantický
9,1%
8,1%
Zlatavý luxus
0,0%
1,7%
Pokojný
0,0%
1,7%
Eterický
2,3%
0,7%
Klidná atmosféra
2,3%
0,5%
Nostalgický
0,0%
0,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
36,4%
38,5%
Výrazný
4,5%
10,7%
Melancholický
4,5%
10,0%
Duchovní
4,5%
8,9%
Romantický
13,6%
8,2%
Záhadný
6,8%
6,4%
Reflektivní
4,5%
6,2%
Závažný a tklivý
6,8%
2,1%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
38,0%
30,3%
Měkké stínění
44,0%
50,2%
Střední jas
14,0%
15,7%
Jasná rovnováha
0,0%
2,3%
Luminózní
4,0%
1,5%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
24,0%
19,4%
Jemné odstíny
30,0%
40,6%
Vyvážená jemnost
36,0%
29,9%
Jasná barevná přítomnost
8,0%
10,0%
Sytá barva
2,0%
0,2%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
82,6%
83,5%
Tmavé tóny
13,0%
12,1%
Neutrální tóny
4,3%
3,7%
Pastelové barvy
0,0%
0,4%
Monochromní
0,0%
0,3%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
34,0%
29,0%
Vyvážená
54,0%
61,5%
Živobylé
12,0%
9,6%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
10,0%
4,9%
Jemný
10,0%
10,4%
Vyvážený
10,0%
8,0%
Výrazný
32,0%
26,8%
Prohlášení
38,0%
49,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
4,0%
5,3%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
8,4%
Vyvážená harmonie
10,0%
18,3%
Silná barevná jednotnost
62,0%
59,1%
Jednotná paleta
14,0%
8,9%
Jak se měnila obliba pláten Petr Paul Rubens v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Masakr Nevinných
0
0
0
0
0
0
0
0
300
1 900
400
1 400
Lov na lva
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2 100
100
600
HloupýHerkules
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 300
0
900
성 토마스 교회 고대 성인
0
0
0
0
0
0
0
0
200
800
200
400
Posvěcení Venuse d
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 300
100
200
Kouzlo svatého Ignáce z Loy…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 500
500
200
Příchod Marie de Medici v M…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 200
400
400
Merkur a Argus
0
0
0
0
0
0
0
0
100
600
300
0
Dvě Satýry
0
0
0
0
0
0
0
0
300
1 100
0
300
Posledné soudy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 800
600
1 000
Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten Petr Paul Rubens?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
217 000
87,1%
telefony
29 200
11,7%
tablety
2 900
1,2%
Jakými jazyky se tulí čtenáři Petr Paul Rubens?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
španělsky
2 500
21,9%
rusky
1 700
14,9%
anglicky
1 200
10,5%
francouzsky
1 200
10,5%
italsky
700
6,1%
portugalsky
700
6,1%
německy
600
5,3%
estonsky
400
3,5%
Chinese
300
2,6%
arabsky
200
1,8%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Petr Paul Rubens a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
st 23 Zář
1 800
čt 24 Zář
2 900
pá 25 Zář
2 100
so 26 Zář
3 200
ne 27 Zář
1 500
po 28 Zář
3 800
út 29 Zář
3 000
st 30 Zář
1 500
čt 1 Říj
1 300
pá 2 Říj
3 600
so 3 Říj
2 600
ne 4 Říj
2 700
po 5 Říj
2 600
út 6 Říj
4 500
st 7 Říj
2 900
čt 8 Říj
3 100
pá 9 Říj
2 300
so 10 Říj
2 500
ne 11 Říj
2 100
po 12 Říj
3 400
út 13 Říj
8 800
st 14 Říj (předpověď)
2 800
čt 15 Říj (předpověď)
3 300
pá 16 Říj (předpověď)
3 600
so 17 Říj (předpověď)
3 700
ne 18 Říj (předpověď)
2 800
po 19 Říj (předpověď)
4 400
út 20 Říj (předpověď)
7 300
st 21 Říj (předpověď)
3 000
čt 22 Říj (předpověď)
3 600
pá 23 Říj (předpověď)
3 900
so 24 Říj (předpověď)
4 100
ne 25 Říj (předpověď)
3 100
po 26 Říj (předpověď)
4 800
út 27 Říj (předpověď)
8 000
st 28 Říj (předpověď)
3 200
čt 29 Říj (předpověď)
3 800
pá 30 Říj (předpověď)
4 200
so 31 Říj (předpověď)
4 300
ne 1 Lis (předpověď)
3 300
po 2 Lis (předpověď)
5 100
út 3 Lis (předpověď)
8 500
Petr Paul Rubens: krátké odpovědi
Které plátno od Petr Paul Rubens má nejvyšší počet zhlédnutí?
Masakr Nevinných: 5 400 návštěv, což představuje 2% všech zobrazení umělce Petr Paul Rubens. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Petr Paul Rubens?
249 100 za dvanáct měsíců (11 000 na stránce malíře, 238 100 u obrazů).
Otevírají čtenáři Petr Paul Rubens v telefonu nebo v počítači?
Na obou: počítače (87%), telefony (12%) a tablety (1%); vede počítače s podílem 87%.
Je Petr Paul Rubens dostupný v několika jazycích?
Ano: španělsky (22%), rusky (15%) a anglicky (11%). Na prvním místě je španělsky s podílem 22%.
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Petr Paul Rubens?
Ano, Prohlášení (Kontrast): 50% návštěv pro 38% katalogu.