Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Philippe De Champaigne na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Philippe De Champaigne: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je The Last Supper, known as The Little Supper: 1 100 prohlédnutí za rok, což představuje 15% z celkového počtu zpráv o Philippe De Champaigne. Následuje jich Portrait of King Charles II of England a Louis XIII Crowned by Victory. Stránka malíře: 2 700 návštěv. Plátna: 6 700. Celkem: 9 400. Čtenost roste: o 300% více návštěv od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 4 800 návštěv. Čtenáři prohlížejí na počítače (54%), telefony (39%) a tablety (6%). Volí Elegance (Atmosféra) častěji, než napovídá katalog: 58% návštěv, 37% pláten.
10 nejvíce prohlížených pláten umělce Philippe De Champaigne
10 pláten umělce Philippe De Champaigne, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Philippe De Champaigne?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
100
Čec 2026
800
4 000
Srp 2026
200
700
Zář 2026
1 700
1 900
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Philippe De Champaigne?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Philippe De Champaigne ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
36,7%
57,9%
Dramatický
26,7%
19,3%
Klidná atmosféra
13,3%
7,0%
Klasické
13,3%
3,5%
Mystický
3,3%
8,8%
Pokojný
3,3%
3,5%
Eterický
3,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
26,7%
38,6%
Duchovní
30,0%
22,8%
Klidná
20,0%
12,3%
Dramatický
3,3%
12,3%
Melancholický
10,0%
8,8%
Výrazný
3,3%
3,5%
Závažný a tklivý
6,7%
1,8%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
59,1%
72,0%
Měkké stínění
22,7%
25,3%
Střední jas
6,8%
0,0%
Jasná rovnováha
9,1%
2,7%
Luminózní
2,3%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
50,0%
32,0%
Jemné odstíny
43,2%
57,3%
Vyvážená jemnost
6,8%
10,7%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
79,4%
96,4%
Neutrální tóny
14,7%
3,6%
Monochromní
5,9%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
56,8%
53,3%
Vyvážená
43,2%
46,7%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
15,9%
2,7%
Jemný
20,4%
22,7%
Vyvážený
15,9%
24,0%
Výrazný
25,0%
22,7%
Prohlášení
22,7%
28,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,8%
24,0%
Jemně promíchaná paleta
18,2%
5,3%
Vyvážená harmonie
11,4%
16,0%
Silná barevná jednotnost
40,9%
45,3%
Jednotná paleta
22,7%
9,3%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Philippe De Champaigne měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
The Last Supper, known as T…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
400
Louis XIII Crowned by Victo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
300
Portrait of Omer Talon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Triple Portrait of Richelieu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
The Échevins of the City of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Jean-Baptiste Colbert (1619…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Cardinal Richelieu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Annunciation
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Miracles of the Peniten…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Jaká zařízení používají čtenáři Philippe De Champaigne?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
5 100
54,3%
telefony
3 700
39,4%
tablety
600
6,4%
V jakých jazycích se čte dílo Philippe De Champaigne?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
700
38,9%
polsky
400
22,2%
švédsky
200
11,1%
řecky
100
5,6%
španělsky
100
5,6%
japonsky
100
5,6%
portugalsky
100
5,6%
rusky
100
5,6%
Kolik denních návštěv má Philippe De Champaigne a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
100
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
300
po 28 Zář
800
út 29 Zář
100
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
200
so 3 Říj
200
ne 4 Říj
0
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
300
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
300
so 10 Říj
100
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
100
út 13 Říj
200
st 14 Říj
400
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
200
so 17 Říj (předpověď)
100
ne 18 Říj (předpověď)
100
po 19 Říj (předpověď)
300
út 20 Říj (předpověď)
100
st 21 Říj (předpověď)
200
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
200
so 24 Říj (předpověď)
100
ne 25 Říj (předpověď)
100
po 26 Říj (předpověď)
300
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
200
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
200
so 31 Říj (předpověď)
100
ne 1 Lis (předpověď)
100
po 2 Lis (předpověď)
300
út 3 Lis (předpověď)
100
st 4 Lis (předpověď)
200
Časté dotazy čtenářů ohledně Philippe De Champaigne
Která plátna Philippe De Champaigne se otevírají nejčastěji?
První dílo The Last Supper, known as The Little Supper: 1 100 návštěv, což představuje 15% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 10 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Philippe De Champaigne na TopImpressionists.com?
9 400 návštěv za dvanáct měsíců: 2 700 na stránce malíře, 6 700 u pláten.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Philippe De Champaigne?
Používají počítače (54%), telefony (39%) a tablety (6%); počítače tvoří 54% návštěv.
Která plátna Philippe De Champaigne odpovídají vkusu čtenářů?