Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Pieter Brueghel Mladší na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Pieter Brueghel Mladší a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Pieter Brueghel Mladší na TopImpressionists.com plátno Souboj karnevalu a půstu: 15 500 návštěv, což představuje 54% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Masakr nevinných a Netherlandish Proverbs. Pieter Brueghel Mladší celkem zaznamenal 32 200 návštěv: 6 300 na stránce malíře a 25 900 u jednotlivých pláten. Zájem klesl o 26% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 12 600 návštěvami. Čtenáři přicházejí v italsky (20%), španělsky (17%) a srbsky (17%). Čtenáři si prohlížejí obsah na počítače (54%), telefony (39%) a tablety (7%). Čtenáře přitahuje Reflektivní (Emoční náboj): tvoří 63% návštěv, a to při zastoupení 23% katalogu malíře.
10 pláten umělce Pieter Brueghel Mladší, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 10 pláten umělce Pieter Brueghel Mladší, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
600
Čec 2026
1 500
11 100
Srp 2026
1 600
9 200
Zář 2026
3 000
5 000
Jak často se otevírají plátna umělce Pieter Brueghel Mladší?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Pieter Brueghel Mladší?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
38,5%
67,3%
Dramatický
23,1%
14,2%
Mystický
7,7%
12,6%
Klidná atmosféra
15,4%
3,1%
Klasické
7,7%
1,6%
Zemité tóny
7,7%
1,2%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
23,1%
63,0%
Závažný a tklivý
23,1%
15,3%
Záhadný
7,7%
12,6%
Energický
23,1%
4,7%
Hravý
7,7%
2,4%
Melancholický
7,7%
2,0%
Napětí
7,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
30,0%
55,9%
Měkké stínění
54,0%
28,1%
Střední jas
12,0%
14,6%
Jasná rovnováha
4,0%
1,4%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
2,0%
0,4%
Jemné odstíny
18,0%
2,4%
Vyvážená jemnost
52,0%
90,3%
Jasná barevná přítomnost
28,0%
6,9%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
63,3%
89,9%
Tmavé tóny
30,6%
8,0%
Neutrální tóny
6,1%
2,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
14,0%
1,7%
Vyvážená
72,0%
95,8%
Živobylé
14,0%
2,4%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
4,0%
0,0%
Jemný
16,0%
55,9%
Vyvážený
12,0%
2,4%
Výrazný
38,0%
22,2%
Prohlášení
30,0%
19,4%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
2,0%
0,7%
Jemně promíchaná paleta
4,0%
0,4%
Vyvážená harmonie
4,0%
12,5%
Silná barevná jednotnost
80,0%
81,9%
Jednotná paleta
10,0%
4,5%
Která plátna Pieter Brueghel Mladší přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Souboj karnevalu a půstu
0
0
0
0
0
0
0
0
0
4 500
6 900
3 100
Netherlandish Proverbs
0
0
0
0
0
0
0
0
100
900
900
700
Masakr nevinných
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 700
900
200
The Triumph of Death
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Adoration of the Magi
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
200
Proverbs (detail) (17)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Flemish Proverbs
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
The Census at Bethlehem
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
200
The Creek
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Proverbs (detail) (18)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení používají čtenáři k tomu, aby sledovali Pieter Brueghel Mladší?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
17 500
54,3%
telefony
12 500
38,8%
tablety
2 200
6,8%
V jakých jazycích je Pieter Brueghel Mladší čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
italsky
600
20,0%
španělsky
500
16,7%
srbsky
500
16,7%
švédsky
500
16,7%
česky
200
6,7%
polsky
200
6,7%
portugalsky
200
6,7%
gruzínštinou
100
3,3%
nizozemsky
100
3,3%
rusky
100
3,3%
Kolik návštěv má Pieter Brueghel Mladší denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
út 22 Zář
200
st 23 Zář
700
čt 24 Zář
100
pá 25 Zář
100
so 26 Zář
300
ne 27 Zář
500
po 28 Zář
400
út 29 Zář
500
st 30 Zář
800
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
600
so 3 Říj
400
ne 4 Říj
300
po 5 Říj
200
út 6 Říj
600
st 7 Říj
500
čt 8 Říj
700
pá 9 Říj
200
so 10 Říj
600
ne 11 Říj
1 100
po 12 Říj
600
út 13 Říj (předpověď)
700
st 14 Říj (předpověď)
1 100
čt 15 Říj (předpověď)
400
pá 16 Říj (předpověď)
500
so 17 Říj (předpověď)
700
ne 18 Říj (předpověď)
1 000
po 19 Říj (předpověď)
700
út 20 Říj (předpověď)
800
st 21 Říj (předpověď)
1 200
čt 22 Říj (předpověď)
500
pá 23 Říj (předpověď)
600
so 24 Říj (předpověď)
800
ne 25 Říj (předpověď)
1 200
po 26 Říj (předpověď)
700
út 27 Říj (předpověď)
900
st 28 Říj (předpověď)
1 400
čt 29 Říj (předpověď)
600
pá 30 Říj (předpověď)
600
so 31 Říj (předpověď)
900
ne 1 Lis (předpověď)
1 300
po 2 Lis (předpověď)
800
Otázky k Pieter Brueghel Mladší
Která plátna umělce Pieter Brueghel Mladší jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je Souboj karnevalu a půstu se 15 500 návštěvami (54% z celkového počtu zobrazení umělce Pieter Brueghel Mladší). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Pieter Brueghel Mladší na TopImpressionists.com?
32 200 návštěv za dvanáct měsíců, 6 300 na stránce malíře a 25 900 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních sledují čtenáři umělce Pieter Brueghel Mladší?
Čtenáři sledují Pieter Brueghel Mladší na počítače (54%), telefony (39%) a tablety (7%); počítače tvoří 54% návštěv.
V jakých jazycích sledují čtenáři umělce Pieter Brueghel Mladší?
V italsky (20%), španělsky (17%) a srbsky (17%). Na prvním místě je italsky s podílem 20%.
Jaké plátna preferují čtenáři u Pieter Brueghel Mladší?
Reflektivní (Emoční náboj): 63% návštěv oproti 23% v katalogu.