Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Ramón Casas na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Ramón Casas v číslech
La pereza je plátno umělce Ramón Casas, které čtenáři otevírají nejčastěji: 1 500 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 16% všech zobrazení. Poté Estudio de verano nebo Přijdeš nejprve přes můj tělo a La Sargantain. Celkem z 17 000 návštěv: 10 200 na stránce malíře, 6 800 u obrazů. Světlo trochu pohasíná: o 42% méně návštěv v Říj 2026 než v Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Zář 2026: 7 600 návštěv. Jazyky čtenářů: německy (36%), španělsky (15%) a estonsky (12%). Země čtenářů: Německo (44%), Estonsko (12%) a Japonsko (9%). Zařízení čtenářů: počítače (52%), telefony (39%) a tablety (9%). Preference ukazuje: Klidná (Emoční náboj) tvoří 28% návštěv pro 4% katalogu.
Ramón Casas: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Ramón Casas.
Jak se mění čtenost u Ramón Casas měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
100
Čec 2026
700
3 400
Srp 2026
200
500
Zář 2026
6 500
1 100
Říj 2026
2 700
1 700
Jak se v průběhu roku s obrazy Ramón Casas obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Ramón Casas?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
12,0%
31,0%
Klidná atmosféra
8,0%
29,6%
Dramatický
36,0%
4,2%
Nostalgický
20,0%
7,0%
Romantický
8,0%
11,3%
Klasické
0,0%
8,5%
Zemité tóny
8,0%
4,2%
Eterický
0,0%
2,8%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
24,0%
33,8%
Klidná
4,0%
28,2%
Melancholický
16,0%
11,3%
Nostalgický
16,0%
9,9%
Romantický
4,0%
9,9%
Závažný a tklivý
20,0%
1,4%
Dramatický
4,0%
4,2%
Eterický
4,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
14,0%
10,4%
Měkké stínění
36,0%
37,5%
Střední jas
36,0%
45,8%
Jasná rovnováha
12,0%
5,2%
Luminózní
2,0%
1,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
20,0%
26,0%
Jemné odstíny
36,0%
50,0%
Vyvážená jemnost
36,0%
14,6%
Jasná barevná přítomnost
8,0%
9,4%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
55,8%
65,5%
Neutrální tóny
25,6%
16,4%
Tmavé tóny
16,3%
18,2%
Monochromní
2,3%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
22,0%
26,0%
Vyvážená
58,0%
57,3%
Živobylé
20,0%
16,7%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
12,0%
6,2%
Jemný
20,0%
13,5%
Vyvážený
8,0%
9,4%
Výrazný
18,0%
27,1%
Prohlášení
42,0%
43,8%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
14,0%
28,1%
Jemně promíchaná paleta
6,0%
10,4%
Vyvážená harmonie
14,0%
11,5%
Silná barevná jednotnost
44,0%
25,0%
Jednotná paleta
22,0%
25,0%
Jak se měnila obliba pláten Ramón Casas v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
La pereza
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
500
A l'estiu tota cuca viu
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
The Lyceum
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Portrait of Isabel Llorach
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Senyora Baladia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Study from Life for the Por…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tom Roberts
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of Montserrat Carbó
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dona rera persiana (Woman A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Montserrat Casas
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten Ramón Casas?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
8 900
52,4%
telefony
6 600
38,8%
tablety
1 500
8,8%
Jakými jazyky se tulí čtenáři Ramón Casas?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
německy
1 200
36,4%
španělsky
500
15,2%
estonsky
400
12,1%
japonsky
300
9,1%
rusky
300
9,1%
anglicky
200
6,1%
korejsky
200
6,1%
francouzsky
100
3,0%
italsky
100
3,0%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Ramón Casas a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
pá 16 Říj
200
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
200
po 19 Říj
200
út 20 Říj
0
st 21 Říj
600
čt 22 Říj
100
pá 23 Říj
300
so 24 Říj
600
ne 25 Říj
300
po 26 Říj
400
út 27 Říj
400
st 28 Říj
500
čt 29 Říj
200
pá 30 Říj
1 600
so 31 Říj
600
ne 1 Lis
600
po 2 Lis
600
út 3 Lis
600
st 4 Lis
100
čt 5 Lis
300
pá 6 Lis (předpověď)
1 400
so 7 Lis (předpověď)
800
ne 8 Lis (předpověď)
700
po 9 Lis (předpověď)
800
út 10 Lis (předpověď)
700
st 11 Lis (předpověď)
800
čt 12 Lis (předpověď)
400
pá 13 Lis (předpověď)
1 700
so 14 Lis (předpověď)
1 000
ne 15 Lis (předpověď)
900
po 16 Lis (předpověď)
1 000
út 17 Lis (předpověď)
800
st 18 Lis (předpověď)
1 000
čt 19 Lis (předpověď)
500
pá 20 Lis (předpověď)
1 900
so 21 Lis (předpověď)
1 100
ne 22 Lis (předpověď)
1 000
po 23 Lis (předpověď)
1 100
út 24 Lis (předpověď)
900
st 25 Lis (předpověď)
1 100
čt 26 Lis (předpověď)
600
Ramón Casas: krátké odpovědi
Které plátno od Ramón Casas má nejvyšší počet zhlédnutí?
La pereza: 1 500 návštěv, což představuje 16% všech zobrazení umělce Ramón Casas. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Ramón Casas?
17 000 za dvanáct měsíců (10 200 na stránce malíře, 6 800 u obrazů).
Otevírají čtenáři Ramón Casas v telefonu nebo v počítači?
Na obou: počítače (52%), telefony (39%) a tablety (9%); vede počítače s podílem 52%.
Je Ramón Casas dostupný v několika jazycích?
Ano: německy (36%), španělsky (15%) a estonsky (12%). Na prvním místě je německy s podílem 36%.
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Ramón Casas?
Ano, Klidná (Emoční náboj): 28% návštěv pro 4% katalogu.