Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Raphaelle Peale na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Raphaelle Peale v číslech
Orange and Book je plátno umělce Raphaelle Peale, které čtenáři otevírají nejčastěji: 600 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 16% všech zobrazení. Poté Still Life with Peach a Still Life with Orange and Book. Celkem z 3 800 návštěv: 1 300 na stránce malíře, 2 500 u obrazů. Světlo stoupá: o 500% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 2 800 návštěv. Zařízení čtenářů: počítače (92%) a telefony (8%). Preference ukazuje: Vyvážená (Intenzita barev) tvoří 71% návštěv pro 48% katalogu.
Raphaelle Peale: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Raphaelle Peale.
Jak se mění čtenost u Raphaelle Peale měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
700
2 100
Srp 2026
100
200
Zář 2026
100
0
Říj 2026
400
200
Jak se v průběhu roku s obrazy Raphaelle Peale obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Raphaelle Peale?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klasické
70,8%
70,6%
Nostalgický
8,3%
23,5%
Dramatický
14,6%
2,9%
Klidná atmosféra
2,1%
2,9%
Zemité tóny
2,1%
0,0%
Elegance
2,1%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
39,6%
61,8%
Pokojný
16,7%
17,6%
Klidná
16,7%
5,9%
Závažný a tklivý
14,6%
5,9%
Melancholický
4,2%
2,9%
Nostalgický
2,1%
5,9%
Eterický
2,1%
0,0%
Výrazný
2,1%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
74,0%
68,4%
Měkké stínění
12,0%
28,9%
Střední jas
6,0%
0,0%
Jasná rovnováha
6,0%
2,6%
Luminózní
2,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
40,0%
21,1%
Jemné odstíny
32,0%
39,5%
Vyvážená jemnost
26,0%
23,7%
Jasná barevná přítomnost
2,0%
15,8%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
84,4%
80,6%
Tmavé tóny
2,2%
16,7%
Neutrální tóny
11,1%
2,8%
Monochromní
2,2%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
52,0%
28,9%
Vyvážená
48,0%
71,0%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
8,0%
2,6%
Jemný
22,0%
7,9%
Vyvážený
8,0%
7,9%
Výrazný
32,0%
52,6%
Prohlášení
30,0%
28,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
6,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
10,5%
Vyvážená harmonie
12,0%
7,9%
Silná barevná jednotnost
62,0%
81,6%
Jednotná paleta
10,0%
0,0%
Jak se měnila obliba pláten Raphaelle Peale v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Orange and Book
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Artemas Ward (1727-1800)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Gentleman
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Portrait of a Gentleman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mrs. John Montgomery (Sarah…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Gentleman
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Reverend Absalom Jones
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Perry Albert Cohea
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jonathan Jones Wheeler
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
P. F. Ronbeau
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten Raphaelle Peale?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
3 500
92,1%
telefony
300
7,9%
Jakými jazyky se tulí čtenáři Raphaelle Peale?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
španělsky
300
75,0%
anglicky
100
25,0%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Raphaelle Peale a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
200
st 28 Říj
100
čt 29 Říj
100
pá 30 Říj
1 100
so 31 Říj
200
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
200
čt 5 Lis
100
pá 6 Lis
0
so 7 Lis
100
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
100
st 11 Lis (předpověď)
100
čt 12 Lis (předpověď)
100
pá 13 Lis (předpověď)
300
so 14 Lis (předpověď)
100
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
100
st 18 Lis (předpověď)
100
čt 19 Lis (předpověď)
100
pá 20 Lis (předpověď)
400
so 21 Lis (předpověď)
100
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
100
st 25 Lis (předpověď)
100
čt 26 Lis (předpověď)
100
pá 27 Lis (předpověď)
400
so 28 Lis (předpověď)
100
Raphaelle Peale: krátké odpovědi
Které plátno od Raphaelle Peale má nejvyšší počet zhlédnutí?
Orange and Book: 600 návštěv, což představuje 16% všech zobrazení umělce Raphaelle Peale. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Raphaelle Peale?
3 800 za dvanáct měsíců (1 300 na stránce malíře, 2 500 u obrazů).
Otevírají čtenáři Raphaelle Peale v telefonu nebo v počítači?
Na obou: počítače (92%) a telefony (8%); vede počítače s podílem 92%.
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Raphaelle Peale?
Ano, Vyvážená (Intenzita barev): 71% návštěv pro 48% katalogu.