Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Rembrandt Van Rijn na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Rembrandt Van Rijn v číslech
Rembrandt van Rijn je plátno umělce Rembrandt Van Rijn, které čtenáři otevírají nejčastěji: 74 800 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 13% všech zobrazení. Poté Anatomický přednáška Dr. Nicolaese Tulpa [1632] a Návrat ztraceného syna. Celkem z 675 600 návštěv: 144 100 na stránce malíře, 531 500 u obrazů. Světlo trochu pohasíná: o 17% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 380 700 návštěv. Jazyky čtenářů: anglicky (40%), rusky (14%) a španělsky (8%). Země čtenářů: Spojené státy americké (14%), Rusko (9%) a Jižní Korea (7%). Zařízení čtenářů: počítače (64%), telefony (33%) a tablety (3%). Preference ukazuje: Zemité tóny (Barevná paleta) tvoří 79% návštěv pro 56% katalogu.
Rembrandt Van Rijn: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Rembrandt Van Rijn.
Jak se mění čtenost u Rembrandt Van Rijn měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
500
13 800
Čec 2026
40 800
339 900
Srp 2026
45 400
108 000
Zář 2026
57 400
69 800
Jak se v průběhu roku s obrazy Rembrandt Van Rijn obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Rembrandt Van Rijn?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
58,0%
69,9%
Elegance
24,0%
10,9%
Klidná atmosféra
8,0%
7,0%
Nostalgický
6,0%
3,6%
Romantický
0,0%
3,4%
Pokojný
2,0%
2,4%
Mystický
2,0%
1,7%
Klasické
0,0%
1,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
34,0%
32,5%
Reflektivní
40,0%
23,4%
Dramatický
6,0%
19,4%
Závažný a tklivý
2,0%
9,7%
Duchovní
6,0%
3,8%
Záhadný
4,0%
3,4%
Romantický
2,0%
2,3%
Klidná
0,0%
2,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
44,0%
63,8%
Měkké stínění
16,0%
18,5%
Střední jas
16,0%
7,9%
Jasná rovnováha
22,0%
6,8%
Luminózní
2,0%
3,1%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
52,0%
32,5%
Jemné odstíny
30,0%
42,0%
Vyvážená jemnost
12,0%
20,1%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
3,5%
Sytá barva
0,0%
1,8%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
55,8%
79,2%
Neutrální tóny
32,6%
12,6%
Tmavé tóny
9,3%
6,6%
Monochromní
2,3%
1,4%
Pastelové barvy
0,0%
0,2%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
58,0%
51,5%
Vyvážená
38,0%
44,1%
Živobylé
4,0%
4,5%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,0%
14,9%
Jemný
36,0%
29,6%
Vyvážený
12,0%
22,3%
Výrazný
24,0%
14,5%
Prohlášení
12,0%
18,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,0%
5,3%
Jemně promíchaná paleta
4,0%
5,9%
Vyvážená harmonie
8,0%
7,2%
Silná barevná jednotnost
32,0%
51,9%
Jednotná paleta
46,0%
29,6%
Jak se měnila obliba pláten Rembrandt Van Rijn v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Rembrandt van Rijn
0
0
0
0
0
0
0
0
100
26 900
27 900
15 500
Anatomický přednáška Dr. Ni…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
10 800
9 600
2 500
Přějištění synova
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5 400
3 100
1 700
Autorportrét se dvěma kruhy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 600
1 600
1 800
O Večiře Belzaka
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 500
500
800
Židovská nevěsta
0
0
0
0
0
0
0
0
400
3 400
3 400
1 700
Aristoteles kontemplující b…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
2 700
Doktor Nicolaes Tulpova ana…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 500
300
400
Filozof v meditaci
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 100
700
1 700
Sebeportrét
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
100
0
Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten Rembrandt Van Rijn?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
429 100
63,5%
telefony
223 800
33,1%
tablety
22 700
3,4%
Jakými jazyky se tulí čtenáři Rembrandt Van Rijn?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
24 500
40,2%
rusky
8 800
14,4%
španělsky
5 000
8,2%
korejsky
3 600
5,9%
portugalsky
3 100
5,1%
bulharsky
2 100
3,4%
německy
1 600
2,6%
italsky
1 400
2,3%
polsky
1 300
2,1%
ukrajinsky
1 100
1,8%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Rembrandt Van Rijn a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 21 Zář
3 000
út 22 Zář
6 300
st 23 Zář
4 400
čt 24 Zář
6 100
pá 25 Zář
4 200
so 26 Zář
4 800
ne 27 Zář
8 300
po 28 Zář
5 100
út 29 Zář
6 100
st 30 Zář
5 300
čt 1 Říj
8 300
pá 2 Říj
5 000
so 3 Říj
6 000
ne 4 Říj
5 400
po 5 Říj
5 900
út 6 Říj
8 600
st 7 Říj
7 300
čt 8 Říj
7 600
pá 9 Říj
7 600
so 10 Říj
5 000
ne 11 Říj
7 500
po 12 Říj (předpověď)
6 000
út 13 Říj (předpověď)
9 000
st 14 Říj (předpověď)
7 300
čt 15 Říj (předpověď)
9 400
pá 16 Říj (předpověď)
7 200
so 17 Říj (předpověď)
6 800
ne 18 Říj (předpověď)
9 100
po 19 Říj (předpověď)
6 500
út 20 Říj (předpověď)
9 700
st 21 Říj (předpověď)
7 900
čt 22 Říj (předpověď)
10 200
pá 23 Říj (předpověď)
7 800
so 24 Říj (předpověď)
7 300
ne 25 Říj (předpověď)
9 800
po 26 Říj (předpověď)
6 900
út 27 Říj (předpověď)
10 400
st 28 Říj (předpověď)
8 400
čt 29 Říj (předpověď)
10 900
pá 30 Říj (předpověď)
8 300
so 31 Říj (předpověď)
7 800
ne 1 Lis (předpověď)
10 500
Rembrandt Van Rijn: krátké odpovědi
Které plátno od Rembrandt Van Rijn má nejvyšší počet zhlédnutí?
Rembrandt van Rijn: 74 800 návštěv, což představuje 13% všech zobrazení umělce Rembrandt Van Rijn. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Rembrandt Van Rijn?
675 600 za dvanáct měsíců (144 100 na stránce malíře, 531 500 u obrazů).
Otevírají čtenáři Rembrandt Van Rijn v telefonu nebo v počítači?
Na obou: počítače (64%), telefony (33%) a tablety (3%); vede počítače s podílem 64%.
Je Rembrandt Van Rijn dostupný v několika jazycích?
Ano: anglicky (40%), rusky (14%) a španělsky (8%). Na prvním místě je anglicky s podílem 40%.
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Rembrandt Van Rijn?
Ano, Zemité tóny (Barevná paleta): 79% návštěv pro 56% katalogu.