Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Robert Colquhoun na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Robert Colquhoun v číslech
The Goatherd je plátno umělce Robert Colquhoun, které čtenáři otevírají nejčastěji: 300 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 16% všech zobrazení. Poté Tomato Plants a Woman in a Blue Hat. Celkem z 1 800 návštěv: 300 na stránce malíře, 1 500 u obrazů. Světlo stoupá: o 100% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 1 500 návštěv. Preference ukazuje: Elegance (Atmosféra) tvoří 50% návštěv pro 12% katalogu.
Robert Colquhoun: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Robert Colquhoun.
Jak se mění čtenost u Robert Colquhoun měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
200
1 300
Srp 2026
0
0
Zář 2026
0
100
Říj 2026
100
100
Jak se v průběhu roku s obrazy Robert Colquhoun obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Robert Colquhoun?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Klidná atmosféra
50,0%
0,0%
Elegance
12,5%
50,0%
Přírodní
12,5%
50,0%
Výrazné
12,5%
0,0%
Dramatický
12,5%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
50,0%
0,0%
Energický
12,5%
50,0%
Romantický
12,5%
50,0%
Melancholický
25,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
28,6%
42,1%
Měkké stínění
37,1%
31,6%
Střední jas
28,6%
26,3%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
5,7%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
2,9%
5,3%
Jemné odstíny
22,9%
47,4%
Vyvážená jemnost
42,9%
31,6%
Jasná barevná přítomnost
28,6%
15,8%
Sytá barva
2,9%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Tmavé tóny
54,2%
54,5%
Zemité tóny
33,3%
45,5%
Pastelové barvy
8,3%
0,0%
Neutrální tóny
4,2%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
5,7%
10,5%
Vyvážená
68,6%
68,4%
Živobylé
25,7%
21,1%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
5,7%
0,0%
Jemný
28,6%
31,6%
Vyvážený
28,6%
31,6%
Výrazný
22,9%
31,6%
Prohlášení
14,3%
5,3%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
25,7%
21,1%
Jemně promíchaná paleta
14,3%
5,3%
Vyvážená harmonie
14,3%
31,6%
Silná barevná jednotnost
31,4%
36,8%
Jednotná paleta
14,3%
5,3%
Jak se měnila obliba pláten Robert Colquhoun v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Encounter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Two Irish People
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Woman with Leaping Cat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seated Figure
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Seated Woman and Cat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Woman in a Blue Hat
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
The Lock Gate
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Woman with a Circus Goat
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tomato Plants
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Head Study
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakými jazyky se tulí čtenáři Robert Colquhoun?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
100
100,0%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Robert Colquhoun a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
100
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
300
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
Robert Colquhoun: krátké odpovědi
Které plátno od Robert Colquhoun má nejvyšší počet zhlédnutí?
The Goatherd: 300 návštěv, což představuje 16% všech zobrazení umělce Robert Colquhoun. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Robert Colquhoun?
1 800 za dvanáct měsíců (300 na stránce malíře, 1 500 u obrazů).
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Robert Colquhoun?
Ano, Elegance (Atmosféra): 50% návštěv pro 12% katalogu.