Ateliér — Doprava po celém světě zdarma — Dodání za 2–6 týdnů

      Robert Tatin Popularita a statistiky návštěvnosti

      1902 – 1983

      Co najdete na této stránce?

      Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Robert Tatin na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

      Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

      Robert Tatin v číslech

      Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches je plátno umělce Robert Tatin, které čtenáři otevírají nejčastěji: 400 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 8% všech zobrazení. Poté Arcane VI a La Belle Epoque. Celkem z 4 900 návštěv: 1 300 na stránce malíře, 3 600 u obrazů. Světlo stoupá: o 200% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 3 200 návštěv. Zařízení čtenářů: počítače (65%), telefony (33%) a tablety (2%). Preference ukazuje: Prohlášení (Kontrast) tvoří 35% návštěv pro 22% katalogu.

      Robert Tatin: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají

      Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Robert Tatin.

      1. Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches 1 Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches 400 návštěv · 7,8%
      2. Arcane VI 2 Arcane VI 400 návštěv · 7,8%
      3. La Belle Epoque 3 La Belle Epoque 400 návštěv · 7,8%
      4. Les Mystères de la Femme 4 Les Mystères de la Femme 300 návštěv · 5,9%
      5. Coup de Tête 5 Coup de Tête 300 návštěv · 5,9%
      6. Sinaï ou Fleur de Lys 6 Sinaï ou Fleur de Lys 300 návštěv · 5,9%
      7. Lunaison 7 Lunaison 200 návštěv · 3,9%
      8. Maryvonne Fille de Lune 8 Maryvonne Fille de Lune 200 návštěv · 3,9%
      9. Le Cirque 9 Le Cirque 200 návštěv · 3,9%
      10. Men Dü 10 Men Dü 200 návštěv · 3,9%

      Jak se mění čtenost u Robert Tatin měsíc po měsíci?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

      Zobrazit údaje
      MěsícProfil umělceStránky děl
      Lis 202500
      Pro 202500
      Led 202600
      Úno 202600
      Bře 202600
      Dub 202600
      Kvě 202600
      Čen 202600
      Čec 20265002 700
      Srp 2026200700
      Zář 20262000
      Říj 2026400200

      Jak se v průběhu roku s obrazy Robert Tatin obrací diváci?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

      Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

      Jak se měnila obliba pláten Robert Tatin v průběhu roku?

      Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

      Zobrazit údaje
      DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
      Les Mystères de la Femme00000000100000
      Le Cirque00000000010000
      Maryvonne Fille de Lune00000000100000
      Arcane VI000000000000
      Centaure00000000100000
      St Jean de Luz Porte Roses000000000000
      Silence000000000000
      Autoportrait000000000000
      Carnaval de Rio000000000000
      Café de Flore00000000100000

      Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten Robert Tatin?

      Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

      Zobrazit údaje
      ZařízeníNávštěvySdílet
      počítače3 20065,3%
      telefony1 60032,7%
      tablety1002,0%

      Jakými jazyky se tulí čtenáři Robert Tatin?

      Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

      Zobrazit údaje
      JazykNávštěvySdílet
      francouzsky300100,0%

      Jak vypadají každodenní návštěvy u Robert Tatin a co nás čeká dál?

      Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

      Zobrazit údaje
      DenNávštěvy
      st 14 Říj0
      čt 15 Říj0
      pá 16 Říj0
      so 17 Říj100
      ne 18 Říj0
      po 19 Říj0
      út 20 Říj0
      st 21 Říj0
      čt 22 Říj0
      pá 23 Říj0
      so 24 Říj0
      ne 25 Říj100
      po 26 Říj0
      út 27 Říj0
      st 28 Říj1 000
      čt 29 Říj0
      pá 30 Říj0
      so 31 Říj200
      ne 1 Lis0
      po 2 Lis0
      út 3 Lis0
      st 4 Lis (předpověď)1 200
      čt 5 Lis (předpověď)0
      pá 6 Lis (předpověď)0
      so 7 Lis (předpověď)400
      ne 8 Lis (předpověď)100
      po 9 Lis (předpověď)0
      út 10 Lis (předpověď)0
      st 11 Lis (předpověď)1 500
      čt 12 Lis (předpověď)0
      pá 13 Lis (předpověď)0
      so 14 Lis (předpověď)400
      ne 15 Lis (předpověď)100
      po 16 Lis (předpověď)0
      út 17 Lis (předpověď)0
      st 18 Lis (předpověď)1 700
      čt 19 Lis (předpověď)0
      pá 20 Lis (předpověď)0
      so 21 Lis (předpověď)500
      ne 22 Lis (předpověď)200
      po 23 Lis (předpověď)0
      út 24 Lis (předpověď)0

      Robert Tatin: krátké odpovědi

      Které plátno od Robert Tatin má nejvyšší počet zhlédnutí?

      Portrait n 2 ou Etude pour Les Trois Pêches: 400 návštěv, což představuje 8% všech zobrazení umělce Robert Tatin. Seznam pokračuje až do pořadí 10.

      Kolik návštěv má Robert Tatin?

      4 900 za dvanáct měsíců (1 300 na stránce malíře, 3 600 u obrazů).

      Otevírají čtenáři Robert Tatin v telefonu nebo v počítači?

      Na obou: počítače (65%), telefony (33%) a tablety (2%); vede počítače s podílem 65%.

      Preferují čtenáři určitý druh plátna od Robert Tatin?

      Ano, Prohlášení (Kontrast): 35% návštěv pro 22% katalogu.