Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Salvador Dalí na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Salvador Dalí: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je Rozpad perzistence paměti, 1952-54: 121 400 prohlédnutí za rok, což představuje 18% z celkového počtu zpráv o Salvador Dalí. Následuje jich Els Elefants a Kristus svatého Jana Křtitele. Stránka malíře: 173 700 návštěv. Plátna: 388 300. Celkem: 562 000. Čtenost klesá: o 26% méně návštěv od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 306 500 návštěv. Čtenáři mluví anglicky (29%), španělsky (12%) a švédsky (8%). Čtenáři žijí v Spojené státy americké (12%), Španělsko (6%) a Itálie (6%). Čtenáři prohlížejí na počítače (58%), telefony (36%) a tablety (5%). Volí Tmavé tóny (Barevná paleta) častěji, než napovídá katalog: 29% návštěv, 7% pláten.
10 nejvíce prohlížených pláten umělce Salvador Dalí
10 pláten umělce Salvador Dalí, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Salvador Dalí?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
500
3 900
Čec 2026
42 100
264 400
Srp 2026
47 100
96 800
Zář 2026
84 000
23 200
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Salvador Dalí?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Salvador Dalí ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Mystický
67,4%
72,2%
Dramatický
13,0%
12,7%
Klidná atmosféra
6,5%
4,0%
Eterický
4,3%
3,7%
Pokojný
4,3%
3,3%
Elegance
0,0%
1,9%
Romantický
0,0%
1,5%
Nostalgický
2,2%
0,5%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Záhadný
53,1%
46,7%
Melancholický
18,4%
31,3%
Reflektivní
8,2%
6,4%
Duchovní
4,1%
6,1%
Dramatický
2,0%
4,3%
Napětí
8,2%
2,1%
Závažný a tklivý
0,0%
1,1%
Pokojný
2,0%
0,4%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
18,0%
12,4%
Měkké stínění
18,0%
37,6%
Střední jas
44,0%
30,8%
Jasná rovnováha
16,0%
13,7%
Luminózní
4,0%
5,6%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
32,0%
16,6%
Jemné odstíny
36,0%
21,2%
Vyvážená jemnost
26,0%
38,5%
Jasná barevná přítomnost
6,0%
17,2%
Sytá barva
0,0%
6,5%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
43,3%
36,1%
Neutrální tóny
40,0%
28,7%
Tmavé tóny
6,7%
28,7%
Přírodní motivy
3,3%
3,3%
Pastelové barvy
3,3%
2,6%
Monochromní
3,3%
0,5%
Teplé tóny
0,0%
0,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
32,0%
19,8%
Vyvážená
50,0%
50,5%
Živobylé
18,0%
29,7%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,0%
10,5%
Jemný
20,0%
11,6%
Vyvážený
10,0%
11,0%
Výrazný
14,0%
32,3%
Prohlášení
40,0%
34,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
32,0%
20,0%
Jemně promíchaná paleta
14,0%
12,1%
Vyvážená harmonie
12,0%
10,2%
Silná barevná jednotnost
32,0%
43,1%
Jednotná paleta
10,0%
14,5%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Salvador Dalí měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Rozpad perzistence paměti,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
33 400
30 100
1 300
Els Elefants
0
0
0
0
0
0
0
0
0
5 200
8 800
800
Křížování (Korpus Hyperkubu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 800
1 200
0
Heads Full of Clouds (Dipty…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 600
2 500
100
Kubistický portrét
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 100
1 000
0
Labutě odrážející slony
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 500
500
1 000
Nekonečné Enigma
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 900
400
0
Kristus svatého Jana Křtite…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 800
4 600
900
Loď
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
400
100
Enigma Hitlera
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
2 100
0
Jaká zařízení používají čtenáři Salvador Dalí?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
327 000
58,2%
telefony
205 000
36,5%
tablety
30 000
5,3%
V jakých jazycích se čte dílo Salvador Dalí?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
24 700
29,4%
španělsky
10 000
11,9%
švédsky
6 500
7,7%
francouzsky
6 200
7,4%
rusky
6 100
7,3%
německy
4 000
4,8%
korejsky
4 000
4,8%
italsky
3 600
4,3%
portugalsky
2 800
3,3%
nizozemsky
2 200
2,6%
Kolik denních návštěv má Salvador Dalí a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
po 21 Zář
15 300
út 22 Zář
12 700
st 23 Zář
12 700
čt 24 Zář
13 700
pá 25 Zář
12 100
so 26 Zář
12 700
ne 27 Zář
14 000
po 28 Zář
16 500
út 29 Zář
17 500
st 30 Zář
21 100
čt 1 Říj
18 300
pá 2 Říj
13 700
so 3 Říj
11 700
ne 4 Říj
18 700
po 5 Říj
15 500
út 6 Říj
18 600
st 7 Říj
22 600
čt 8 Říj
17 000
pá 9 Říj
17 500
so 10 Říj
16 200
ne 11 Říj
21 000
po 12 Říj (předpověď)
20 000
út 13 Říj (předpověď)
20 600
st 14 Říj (předpověď)
23 800
čt 15 Říj (předpověď)
20 700
pá 16 Říj (předpověď)
18 300
so 17 Říj (předpověď)
17 200
ne 18 Říj (předpověď)
22 700
po 19 Říj (předpověď)
21 800
út 20 Říj (předpověď)
22 500
st 21 Říj (předpověď)
26 000
čt 22 Říj (předpověď)
22 600
pá 23 Říj (předpověď)
19 900
so 24 Říj (předpověď)
18 700
ne 25 Říj (předpověď)
24 700
po 26 Říj (předpověď)
23 300
út 27 Říj (předpověď)
24 000
st 28 Říj (předpověď)
27 800
čt 29 Říj (předpověď)
24 100
pá 30 Říj (předpověď)
21 300
so 31 Říj (předpověď)
20 000
ne 1 Lis (předpověď)
26 400
Časté dotazy čtenářů ohledně Salvador Dalí
Která plátna Salvador Dalí se otevírají nejčastěji?
První dílo Rozpad perzistence paměti, 1952-54: 121 400 návštěv, což představuje 18% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 10 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Salvador Dalí na TopImpressionists.com?
562 000 návštěv za dvanáct měsíců: 173 700 na stránce malíře, 388 300 u pláten.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Salvador Dalí?
Používají počítače (58%), telefony (36%) a tablety (5%); počítače tvoří 58% návštěv.
Jakými jazyky mluví čtenáři umělce Salvador Dalí?
anglicky (29%), španělsky (12%) a švédsky (8%); anglicky pokrývá 29%.
Která plátna Salvador Dalí odpovídají vkusu čtenářů?