Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Anthonis van Dyck na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Anthonis van Dyck v číslech
Family Portrait je plátno umělce Anthonis van Dyck, které čtenáři otevírají nejčastěji: 1 200 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 2% všech zobrazení. Poté Samson a Dalila a Portrét palatinských princů Karla Ludvíka I. a jeho bratra Roberta. Celkem z 60 000 návštěv: 4 200 na stránce malíře, 55 800 u obrazů. Světlo stoupá: o 69% více návštěv v období Zář 2026 než v období Srp 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 49 200 návštěv. Jazyky čtenářů: anglicky (24%), korejsky (12%) a francouzsky (9%). Zařízení čtenářů: počítače (92%), telefony (7%) a tablety (1%). Preference ukazuje: Elegance (Atmosféra) tvoří 73% návštěv pro 40% katalogu.
Anthonis van Dyck: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Anthonis van Dyck.
Jak se mění čtenost u Anthonis van Dyck měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
400
3 400
Čec 2026
2 700
46 500
Srp 2026
300
2 300
Zář 2026
800
3 600
Jak se v průběhu roku s obrazy Anthonis van Dyck obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Anthonis van Dyck?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
40,0%
72,7%
Dramatický
40,0%
19,8%
Klasické
6,7%
3,5%
Zlatavý luxus
6,7%
2,3%
Romantický
6,7%
1,8%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
33,3%
35,0%
Romantický
6,7%
17,0%
Melancholický
6,7%
15,0%
Dramatický
26,7%
9,9%
Klidná
0,0%
9,1%
Výrazný
0,0%
6,3%
Závažný a tklivý
26,7%
2,0%
Nostalgický
0,0%
2,3%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
74,0%
80,0%
Měkké stínění
14,0%
15,0%
Střední jas
10,0%
4,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,5%
Luminózní
2,0%
0,5%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
58,0%
54,6%
Jemné odstíny
24,0%
32,8%
Vyvážená jemnost
8,0%
10,6%
Jasná barevná přítomnost
10,0%
2,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
83,8%
91,7%
Monochromní
0,0%
4,4%
Tmavé tóny
13,5%
2,5%
Neutrální tóny
2,7%
1,4%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
78,0%
76,2%
Vyvážená
20,0%
23,4%
Živobylé
2,0%
0,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
24,0%
27,7%
Jemný
34,0%
23,4%
Vyvážený
10,0%
8,6%
Výrazný
14,0%
15,3%
Prohlášení
18,0%
24,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
12,0%
8,4%
Jemně promíchaná paleta
4,0%
9,7%
Vyvážená harmonie
6,0%
19,3%
Silná barevná jednotnost
42,0%
52,3%
Jednotná paleta
36,0%
10,2%
Jak se měnila obliba pláten Anthonis van Dyck v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Charles I v třech pozicích
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
0
300
Blahoslavený Josef Hermann
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Autoportrét
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Portrét palatinských princů…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
800
0
0
Queen Henrietta Maria
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Saint Rosalie Interceding f…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
0
0
Family Portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
400
Portrait of James Stuart ,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
500
0
300
Ottaviano Canevari
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Charles I in Three Positions
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten Anthonis van Dyck?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
55 400
92,3%
telefony
4 100
6,8%
tablety
500
0,8%
Jakými jazyky se tulí čtenáři Anthonis van Dyck?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
800
23,5%
korejsky
400
11,8%
francouzsky
300
8,8%
rusky
300
8,8%
slovensky
300
8,8%
Chinese
300
8,8%
arabsky
100
2,9%
bulharsky
100
2,9%
česky
100
2,9%
dánsky
100
2,9%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Anthonis van Dyck a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
pá 25 Zář
200
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
100
po 28 Zář
600
út 29 Zář
300
st 30 Zář
800
čt 1 Říj
400
pá 2 Říj
100
so 3 Říj
500
ne 4 Říj
400
po 5 Říj
1 000
út 6 Říj
200
st 7 Říj
2 000
čt 8 Říj
500
pá 9 Říj
400
so 10 Říj
500
ne 11 Říj
1 100
po 12 Říj
400
út 13 Říj
600
st 14 Říj
600
čt 15 Říj
500
pá 16 Říj (předpověď)
300
so 17 Říj (předpověď)
400
ne 18 Říj (předpověď)
700
po 19 Říj (předpověď)
900
út 20 Říj (předpověď)
500
st 21 Říj (předpověď)
1 500
čt 22 Říj (předpověď)
600
pá 23 Říj (předpověď)
300
so 24 Říj (předpověď)
500
ne 25 Říj (předpověď)
800
po 26 Říj (předpověď)
1 000
út 27 Říj (předpověď)
500
st 28 Říj (předpověď)
1 700
čt 29 Říj (předpověď)
700
pá 30 Říj (předpověď)
400
so 31 Říj (předpověď)
500
ne 1 Lis (předpověď)
900
po 2 Lis (předpověď)
1 100
út 3 Lis (předpověď)
600
st 4 Lis (předpověď)
1 800
čt 5 Lis (předpověď)
700
Anthonis van Dyck: krátké odpovědi
Které plátno od Anthonis van Dyck má nejvyšší počet zhlédnutí?
Family Portrait: 1 200 návštěv, což představuje 2% všech zobrazení umělce Anthonis van Dyck. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Anthonis van Dyck?
60 000 za dvanáct měsíců (4 200 na stránce malíře, 55 800 u obrazů).
Otevírají čtenáři Anthonis van Dyck v telefonu nebo v počítači?
Na obou: počítače (92%), telefony (7%) a tablety (1%); vede počítače s podílem 92%.
Je Anthonis van Dyck dostupný v několika jazycích?
Ano: anglicky (24%), korejsky (12%) a francouzsky (9%). Na prvním místě je anglicky s podílem 24%.
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Anthonis van Dyck?
Ano, Elegance (Atmosféra): 73% návštěv pro 40% katalogu.