Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Sophie Taeuber-Arpová na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Sophie Taeuber-Arpová v číslech
Composition of Circles and Overlapping Angles je plátno umělce Sophie Taeuber-Arpová, které čtenáři otevírají nejčastěji: 400 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 33% všech zobrazení. Poté Dada Head a Schematic Composition. Celkem z 1 300 návštěv: 400 na stránce malíře, 900 u obrazů. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 700 návštěv. Preference ukazuje: Elegance (Atmosféra) tvoří 67% návštěv pro 22% katalogu.
Sophie Taeuber-Arpová: 4 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Sophie Taeuber-Arpová.
Jak se mění čtenost u Sophie Taeuber-Arpová měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
100
600
Srp 2026
100
200
Zář 2026
200
100
Jak se v průběhu roku s obrazy Sophie Taeuber-Arpová obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Sophie Taeuber-Arpová?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
22,2%
66,7%
Klidná atmosféra
44,4%
25,0%
Minimalistický
11,1%
8,3%
Výrazné
11,1%
0,0%
Pokojný
11,1%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
44,4%
75,0%
Reflektivní
44,4%
25,0%
Záhadný
11,1%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,0%
Měkké stínění
0,0%
0,0%
Střední jas
11,1%
0,0%
Jasná rovnováha
44,4%
66,7%
Luminózní
44,4%
33,3%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
77,8%
66,7%
Jemné odstíny
22,2%
33,3%
Vyvážená jemnost
0,0%
0,0%
Jasná barevná přítomnost
0,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
77,8%
100,0%
Zemité tóny
11,1%
0,0%
Pastelové barvy
11,1%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
55,6%
41,7%
Vyvážená
44,4%
58,3%
Živobylé
0,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,0%
Jemný
11,1%
0,0%
Vyvážený
11,1%
33,3%
Výrazný
0,0%
0,0%
Prohlášení
77,8%
66,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
33,3%
75,0%
Jemně promíchaná paleta
11,1%
0,0%
Vyvážená harmonie
22,2%
0,0%
Silná barevná jednotnost
22,2%
0,0%
Jednotná paleta
11,1%
25,0%
Jak se měnila obliba pláten Sophie Taeuber-Arpová v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Shells and Flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Schematic Composition
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Composition of Circles and…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Triptych. Vertical-Horizont…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Échelonnement désaxé
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dada Head
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dada Head
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dada Head
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
0
Plate (folio 24) from
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakými jazyky se tulí čtenáři Sophie Taeuber-Arpová?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
italsky
300
50,0%
polsky
200
33,3%
španělsky
100
16,7%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Sophie Taeuber-Arpová a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
300
út 29 Zář
100
st 30 Zář
300
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
100
po 5 Říj
200
út 6 Říj
100
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
100
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj
200
út 13 Říj
200
st 14 Říj
300
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
300
út 20 Říj (předpověď)
200
st 21 Říj (předpověď)
300
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
300
út 27 Říj (předpověď)
200
st 28 Říj (předpověď)
300
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
po 2 Lis (předpověď)
300
út 3 Lis (předpověď)
200
st 4 Lis (předpověď)
300
Sophie Taeuber-Arpová: krátké odpovědi
Které plátno od Sophie Taeuber-Arpová má nejvyšší počet zhlédnutí?
Composition of Circles and Overlapping Angles: 400 návštěv, což představuje 33% všech zobrazení umělce Sophie Taeuber-Arpová. Seznam pokračuje až do pořadí 4.
Kolik návštěv má Sophie Taeuber-Arpová?
1 300 za dvanáct měsíců (400 na stránce malíře, 900 u obrazů).
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Sophie Taeuber-Arpová?
Ano, Elegance (Atmosféra): 67% návštěv pro 22% katalogu.