Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Stanislav Wyspiański na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Stanislav Wyspiański: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je The Interior of Saint Etienne: 1 000 prohlédnutí za rok, což představuje 14% z celkového počtu zpráv o Stanislav Wyspiański. Následuje jich A sheet from Herbarium a Beggar outside St. Mary. Stránka malíře: 1 300 návštěv. Plátna: 6 200. Celkem: 7 500. Čtenost klesá: o 43% méně návštěv od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 5 100 návštěv. Čtenáři prohlížejí na počítače (92%) a telefony (8%). Volí Mystický (Atmosféra) častěji, než napovídá katalog: 36% návštěv, 7% pláten.
10 nejvíce prohlížených pláten umělce Stanislav Wyspiański
10 pláten umělce Stanislav Wyspiański, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Stanislav Wyspiański?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
100
Čec 2026
700
4 400
Srp 2026
100
1 300
Zář 2026
400
400
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Stanislav Wyspiański?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Stanislav Wyspiański ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Mystický
6,7%
36,4%
Nostalgický
33,3%
18,2%
Dramatický
13,3%
11,4%
Přírodní
6,7%
13,6%
Pokojný
13,3%
11,4%
Romantický
13,3%
6,8%
Klidná atmosféra
6,7%
0,0%
Eterický
6,7%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
13,3%
36,4%
Reflektivní
13,3%
18,2%
Pokojný
6,7%
11,4%
Romantický
13,3%
6,8%
Melancholický
13,3%
4,5%
Závažný a tklivý
0,0%
9,1%
Dramatický
13,3%
2,3%
Klidná
13,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
4,0%
0,0%
Měkké stínění
22,0%
16,9%
Střední jas
36,0%
39,4%
Jasná rovnováha
28,0%
36,6%
Luminózní
10,0%
7,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
22,0%
11,3%
Jemné odstíny
26,0%
33,8%
Vyvážená jemnost
42,0%
42,2%
Jasná barevná přítomnost
10,0%
12,7%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
53,5%
50,0%
Zemité tóny
32,6%
31,5%
Tmavé tóny
7,0%
7,4%
Monochromní
7,0%
7,4%
Metalické tóny
0,0%
1,8%
Pastelové barvy
0,0%
1,8%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
14,0%
2,8%
Vyvážená
54,0%
60,6%
Živobylé
32,0%
36,6%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
28,0%
52,1%
Jemný
20,0%
15,5%
Vyvážený
14,0%
14,1%
Výrazný
12,0%
11,3%
Prohlášení
26,0%
7,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
18,0%
4,2%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
8,5%
Vyvážená harmonie
8,0%
9,9%
Silná barevná jednotnost
32,0%
46,5%
Jednotná paleta
32,0%
31,0%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Stanislav Wyspiański měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Self - portrait with Wife
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
A Woman, semi-nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sleeping Mietek
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mietek Leaning on His Arms
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Motherhood
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Little Helen with a Vase
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A bend of the Vistula
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The View of the Barbican an…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Krakow Medical Society Hous…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
View from the window at the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení používají čtenáři Stanislav Wyspiański?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
6 900
92,0%
telefony
600
8,0%
V jakých jazycích se čte dílo Stanislav Wyspiański?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
německy
200
33,3%
česky
100
16,7%
korejsky
100
16,7%
rusky
100
16,7%
slovensky
100
16,7%
Kolik denních návštěv má Stanislav Wyspiański a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
po 21 Zář
100
út 22 Zář
0
st 23 Zář
0
čt 24 Zář
0
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
0
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
100
út 29 Zář
0
st 30 Zář
100
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
200
po 5 Říj
0
út 6 Říj
100
st 7 Říj
100
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
100
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
100
po 12 Říj (předpověď)
100
út 13 Říj (předpověď)
100
st 14 Říj (předpověď)
100
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
100
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
200
po 19 Říj (předpověď)
100
út 20 Říj (předpověď)
100
st 21 Říj (předpověď)
100
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
100
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
200
po 26 Říj (předpověď)
200
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
200
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
100
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
200
Časté dotazy čtenářů ohledně Stanislav Wyspiański
Která plátna Stanislav Wyspiański se otevírají nejčastěji?
První dílo The Interior of Saint Etienne: 1 000 návštěv, což představuje 14% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 10 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Stanislav Wyspiański na TopImpressionists.com?
7 500 návštěv za dvanáct měsíců: 1 300 na stránce malíře, 6 200 u pláten.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Stanislav Wyspiański?
Používají počítače (92%) a telefony (8%); počítače tvoří 92% návštěv.
Která plátna Stanislav Wyspiański odpovídají vkusu čtenářů?