Ateliér — Doprava po celém světě zdarma — Dodání za 2–6 týdnů

      Stuart Davis Čtenáři a nejvíce prohlížené obrazy

      1892 – 1964

      Co najdete na této stránce?

      Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Stuart Davis na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

      Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

      Stuart Davis a čtenáři

      Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Stuart Davis na TopImpressionists.com plátno Visa 1: 300 návštěv, což představuje 6% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Garage No. 1 a Study for ''Blips and Ifs''. Stuart Davis celkem zaznamenal 5 400 návštěv: 1 100 na stránce malíře a 4 300 u jednotlivých pláten. Zájem klesl o 43% z Srp 2026 na Zář 2026. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 4 100 návštěvami. Čtenáři si prohlížejí obsah na počítače (83%) a telefony (17%). Čtenáře přitahuje Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): tvoří 28% návštěv, a to při zastoupení 18% katalogu malíře.

      10 pláten umělce Stuart Davis, která přitahují nejvíce pozornosti

      Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 10 pláten umělce Stuart Davis, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.

      1. Visa 1 1 Visa 1 300 návštěv · 6,4%
      2. Garage No. 1 2 Garage No. 1, 1917 200 návštěv · 4,3%
      3. Study for ''Blips and Ifs'' 3 Study for ''Blips and Ifs'' 200 návštěv · 4,3%
      4. Odol 4 Odol 100 návštěv · 2,1%
      5. The Mellow Pad 5 The Mellow Pad 100 návštěv · 2,1%
      6. Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York) 6 Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938 100 návštěv · 2,1%
      7. Waterfront Landscape 7 Waterfront Landscape, 1936 100 návštěv · 2,1%
      8. Composition 8 Composition, 1935 100 návštěv · 2,1%
      9. Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 9 Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style 100 návštěv · 2,1%
      10. T View 10 T View, 1951 100 návštěv · 2,1%

      Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Stuart Davis?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

      Zobrazit údaje
      MěsícProfil umělceStránky děl
      Říj 202500
      Lis 202500
      Pro 202500
      Led 202600
      Úno 202600
      Bře 202600
      Dub 202600
      Kvě 202600
      Čen 20260200
      Čec 20265003 600
      Srp 2026200500
      Zář 20264000

      Jak často se otevírají plátna umělce Stuart Davis?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

      Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

      Která plátna Stuart Davis přitahují měsíčně nejvíce návštěv?

      Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

      Zobrazit údaje
      DíloŘíj 2025Lis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026
      Odol00000000001000
      Rocks, Gloucester000000000000
      The Mellow Pad00000000010000
      Tropes de Teens000000000000
      Visa 1000000001001001000
      Report rockport000000000000
      Owh! in San Pao000000000000
      Hot Still-Scape for Six Col…00000000010000
      Sketch000000000000
      Rapt at Rappaport's000000000000

      Jaká zařízení používají čtenáři k tomu, aby sledovali Stuart Davis?

      Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

      Zobrazit údaje
      ZařízeníNávštěvySdílet
      počítače4 50083,3%
      telefony90016,7%

      V jakých jazycích je Stuart Davis čtená?

      Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

      Zobrazit údaje
      JazykNávštěvySdílet
      anglicky400100,0%

      Kolik návštěv má Stuart Davis denně a jaký je výhled na budoucnost?

      Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

      Zobrazit údaje
      DenNávštěvy
      po 21 Zář0
      út 22 Zář0
      st 23 Zář100
      čt 24 Zář0
      pá 25 Zář0
      so 26 Zář0
      ne 27 Zář100
      po 28 Zář0
      út 29 Zář0
      st 30 Zář100
      čt 1 Říj0
      pá 2 Říj100
      so 3 Říj0
      ne 4 Říj0
      po 5 Říj0
      út 6 Říj0
      st 7 Říj100
      čt 8 Říj0
      pá 9 Říj200
      so 10 Říj0
      ne 11 Říj0
      po 12 Říj (předpověď)0
      út 13 Říj (předpověď)0
      st 14 Říj (předpověď)100
      čt 15 Říj (předpověď)0
      pá 16 Říj (předpověď)100
      so 17 Říj (předpověď)0
      ne 18 Říj (předpověď)0
      po 19 Říj (předpověď)0
      út 20 Říj (předpověď)0
      st 21 Říj (předpověď)200
      čt 22 Říj (předpověď)0
      pá 23 Říj (předpověď)200
      so 24 Říj (předpověď)0
      ne 25 Říj (předpověď)100
      po 26 Říj (předpověď)0
      út 27 Říj (předpověď)0
      st 28 Říj (předpověď)200
      čt 29 Říj (předpověď)0
      pá 30 Říj (předpověď)200
      so 31 Říj (předpověď)0
      ne 1 Lis (předpověď)100

      Otázky k Stuart Davis

      Která plátna umělce Stuart Davis jsou nejoblíbenější?

      Na prvním místě je Visa 1 se 300 návštěvami (6% z celkového počtu zobrazení umělce Stuart Davis). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejčastěji prohlížených děl.

      Kolik lidí si přečetlo o Stuart Davis na TopImpressionists.com?

      5 400 návštěv za dvanáct měsíců, 1 100 na stránce malíře a 4 300 u jednotlivých pláten.

      Na jakých zařízeních sledují čtenáři umělce Stuart Davis?

      Čtenáři sledují Stuart Davis na počítače (83%) a telefony (17%); počítače tvoří 83% návštěv.

      Jaké plátna preferují čtenáři u Stuart Davis?

      Silná barevná jednotnost (Harmonie barev): 28% návštěv oproti 18% v katalogu.