Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Terence Cuneo na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Terence Cuneo v číslech
The Opening of the Stockton and Darlington Railway, 1825 je plátno umělce Terence Cuneo, které čtenáři otevírají nejčastěji: 300 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 19% všech zobrazení. Poté The Battle for Monte Cassino, Italy, 1944 a Bristol Aircraft Company Assembly Line. Celkem z 1 900 návštěv: 700 na stránce malíře, 1 200 u obrazů. Světlo stoupá: o 100% více návštěv v období Říj 2026 než v období Zář 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 1 400 návštěv. Preference ukazuje: Jemné odstíny (Nasycení barev) tvoří 56% návštěv pro 30% katalogu.
Terence Cuneo: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Terence Cuneo.
Jak se mění čtenost u Terence Cuneo měsíc po měsíci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
500
900
Srp 2026
0
200
Zář 2026
100
0
Říj 2026
100
100
Jak se v průběhu roku s obrazy Terence Cuneo obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Terence Cuneo?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
50,0%
60,0%
Energický
25,0%
20,0%
Závažný a tklivý
25,0%
20,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
36,4%
25,0%
Měkké stínění
30,3%
25,0%
Střední jas
27,3%
43,8%
Jasná rovnováha
6,1%
6,2%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
48,5%
31,2%
Jemné odstíny
30,3%
56,2%
Vyvážená jemnost
18,2%
12,5%
Jasná barevná přítomnost
3,0%
0,0%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
73,3%
80,0%
Neutrální tóny
20,0%
20,0%
Tmavé tóny
6,7%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
45,5%
31,2%
Vyvážená
51,5%
68,8%
Živobylé
3,0%
0,0%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,1%
6,2%
Jemný
33,3%
25,0%
Vyvážený
12,1%
12,5%
Výrazný
36,4%
43,8%
Prohlášení
12,1%
12,5%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
39,4%
43,8%
Jemně promíchaná paleta
12,1%
12,5%
Vyvážená harmonie
9,1%
0,0%
Silná barevná jednotnost
30,3%
31,2%
Jednotná paleta
9,1%
12,5%
Jak se měnila obliba pláten Terence Cuneo v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
The Day Begins (British Rai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Battle for Monte Cassin…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
The Opening of the Stockton…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Tank Battle
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Presentation of the Guidon…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Miles Marathon in Flight
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Giant in the Background 'Gi…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bristol Beaufighter Being A…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bristol Aircraft Company As…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Happy Landing Tyre Producti…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakými jazyky se tulí čtenáři Terence Cuneo?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
německy
100
50,0%
anglicky
100
50,0%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Terence Cuneo a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
100
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
100
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
300
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
200
út 10 Lis (předpověď)
200
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
300
út 17 Lis (předpověď)
200
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
300
út 24 Lis (předpověď)
200
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
Terence Cuneo: krátké odpovědi
Které plátno od Terence Cuneo má nejvyšší počet zhlédnutí?
The Opening of the Stockton and Darlington Railway, 1825: 300 návštěv, což představuje 19% všech zobrazení umělce Terence Cuneo. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Terence Cuneo?
1 900 za dvanáct měsíců (700 na stránce malíře, 1 200 u obrazů).
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Terence Cuneo?
Ano, Jemné odstíny (Nasycení barev): 56% návštěv pro 30% katalogu.