Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Thomas Couture na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Thomas Couture a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Thomas Couture na TopImpressionists.com plátno Engaged Volunteer a jeho syn: 1 700 návštěv, což představuje 17% všech zobrazení tohoto malíře. Následují The Romans of the Decadence a Elève américaine peignant. Thomas Couture celkem zaznamenal 11 700 návštěv: 2 000 na stránce malíře a 9 700 u jednotlivých pláten. Zánět roste: počet návštěv vzrostl o 112% v období od Srp 2026 do Zář 2026. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 9 000 návštěvami. Čtenáři si prohlížejí obsah na počítače (77%), telefony (19%) a tablety (4%). Čtenáře přitahuje Vyvážená (Intenzita barev): tvoří 65% návštěv, a to při zastoupení 44% katalogu malíře.
10 pláten umělce Thomas Couture, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 10 pláten umělce Thomas Couture, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Thomas Couture?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
200
Čec 2026
1 600
7 400
Srp 2026
0
800
Zář 2026
400
1 300
Jak často se otevírají plátna umělce Thomas Couture?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Thomas Couture?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Romantický
83,3%
63,6%
Dramatický
0,0%
20,4%
Klidná atmosféra
16,7%
6,8%
Elegance
0,0%
9,1%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Melancholický
83,3%
68,2%
Reflektivní
0,0%
20,4%
Dramatický
0,0%
11,4%
Závažný a tklivý
16,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
38,0%
41,2%
Měkké stínění
44,0%
40,2%
Střední jas
14,0%
15,7%
Jasná rovnováha
2,0%
2,9%
Luminózní
2,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
36,0%
18,6%
Jemné odstíny
32,0%
51,0%
Vyvážená jemnost
18,0%
20,6%
Jasná barevná přítomnost
14,0%
9,8%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
76,7%
81,0%
Tmavé tóny
18,6%
12,6%
Neutrální tóny
4,7%
5,3%
Monochromní
0,0%
1,1%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
50,0%
31,4%
Vyvážená
44,0%
64,7%
Živobylé
6,0%
3,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
6,0%
6,9%
Jemný
32,0%
36,3%
Vyvážený
12,0%
14,7%
Výrazný
20,0%
22,6%
Prohlášení
30,0%
19,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
2,0%
1,0%
Jemně promíchaná paleta
10,0%
11,8%
Vyvážená harmonie
16,0%
4,9%
Silná barevná jednotnost
32,0%
46,1%
Jednotná paleta
40,0%
36,3%
Která plátna Thomas Couture přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Romans of the Decadence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Horace and Lydia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Romans of the Decadence
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
300
0
ADOLPHE MOREAU
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
JUVENILNÁ ŽENA V BUSTU S OD…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Romans of the Decadence (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Little Bather
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
MARIE SIMONET
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Romans of the Decadence (de…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Engaged Volunteer a jeho syn
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 200
0
300
Jaká zařízení používají čtenáři k tomu, aby sledovali Thomas Couture?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
9 000
76,9%
telefony
2 200
18,8%
tablety
500
4,3%
V jakých jazycích je Thomas Couture čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
600
66,7%
rusky
200
22,2%
japonsky
100
11,1%
Kolik návštěv má Thomas Couture denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
po 21 Zář
0
út 22 Zář
300
st 23 Zář
200
čt 24 Zář
200
pá 25 Zář
200
so 26 Zář
100
ne 27 Zář
300
po 28 Zář
100
út 29 Zář
100
st 30 Zář
100
čt 1 Říj
600
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
0
ne 4 Říj
200
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
0
pá 9 Říj
300
so 10 Říj
100
ne 11 Říj
500
po 12 Říj (předpověď)
0
út 13 Říj (předpověď)
100
st 14 Říj (předpověď)
100
čt 15 Říj (předpověď)
200
pá 16 Říj (předpověď)
100
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
200
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
100
st 21 Říj (předpověď)
100
čt 22 Říj (předpověď)
100
pá 23 Říj (předpověď)
100
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
200
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
100
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
100
pá 30 Říj (předpověď)
100
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
100
Otázky k Thomas Couture
Která plátna umělce Thomas Couture jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je Engaged Volunteer a jeho syn se 1 700 návštěvami (17% z celkového počtu zobrazení umělce Thomas Couture). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Thomas Couture na TopImpressionists.com?
11 700 návštěv za dvanáct měsíců, 2 000 na stránce malíře a 9 700 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních sledují čtenáři umělce Thomas Couture?
Čtenáři sledují Thomas Couture na počítače (77%), telefony (19%) a tablety (4%); počítače tvoří 77% návštěv.
Jaké plátna preferují čtenáři u Thomas Couture?
Vyvážená (Intenzita barev): 65% návštěv oproti 44% v katalogu.