Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Titian Ramsay Peale Ii na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Titian Ramsay Peale Ii a čtenáři
Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Titian Ramsay Peale Ii na TopImpressionists.com plátno Allegorie rozvahy: 2 900 návštěv, což představuje 5% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Diana a Aktéon a Portrét Jacopa Strada. Titian Ramsay Peale Ii celkem zaznamenal 78 700 návštěv: 28 900 na stránce malíře a 49 800 u jednotlivých pláten. Zájem klesl o 17% z Zář 2026 na Říj 2026. Nejsilnějším měsícem byl Čec 2026 s 34 900 návštěvami. Čtenáři přicházejí v anglicky (44%), španělsky (15%) a rusky (10%). Čtenáři navštěvují ze Spojené státy americké (18%), Belgie (5%) a Bulharsko (5%). Čtenáři si prohlížejí obsah na počítače (70%), telefony (26%) a tablety (3%). Čtenáře přitahuje Zemité tóny (Barevná paleta): tvoří 93% návštěv, a to při zastoupení 26% katalogu malíře.
10 pláten umělce Titian Ramsay Peale Ii, která přitahují nejvíce pozornosti
Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 10 pláten umělce Titian Ramsay Peale Ii, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.
Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Titian Ramsay Peale Ii?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
200
1 700
Čec 2026
7 600
27 300
Srp 2026
7 800
6 300
Zář 2026
7 700
7 500
Říj 2026
5 600
7 000
Jak často se otevírají plátna umělce Titian Ramsay Peale Ii?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Jaké plátna si vybírají čtenáři umělce Titian Ramsay Peale Ii?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Elegance
15,6%
44,5%
Dramatický
21,9%
26,8%
Romantický
0,0%
8,3%
Klasické
6,2%
6,9%
Klidná atmosféra
15,6%
5,3%
Pokojný
9,4%
5,5%
Přírodní
18,8%
0,7%
Eterický
0,0%
0,9%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Reflektivní
18,8%
26,2%
Melancholický
3,1%
14,8%
Klidná
15,6%
13,9%
Romantický
0,0%
10,4%
Dramatický
15,6%
7,8%
Duchovní
3,1%
5,3%
Závažný a tklivý
3,1%
5,1%
Záhadný
0,0%
4,6%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
8,1%
69,8%
Měkké stínění
16,2%
24,4%
Střední jas
24,3%
3,9%
Jasná rovnováha
24,3%
0,7%
Luminózní
27,0%
1,2%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
64,9%
22,8%
Jemné odstíny
16,2%
59,3%
Vyvážená jemnost
16,2%
15,3%
Jasná barevná přítomnost
2,7%
2,6%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
26,5%
93,0%
Neutrální tóny
61,8%
2,4%
Tmavé tóny
5,9%
3,8%
Monochromní
2,9%
0,6%
Pastelové barvy
2,9%
0,2%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
64,9%
59,5%
Vyvážená
24,3%
36,7%
Živobylé
10,8%
3,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
13,5%
21,8%
Jemný
18,9%
28,6%
Vyvážený
8,1%
12,8%
Výrazný
10,8%
18,2%
Prohlášení
48,6%
18,6%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,1%
7,9%
Jemně promíchaná paleta
13,5%
16,3%
Vyvážená harmonie
16,2%
13,5%
Silná barevná jednotnost
32,4%
46,1%
Jednotná paleta
29,7%
16,1%
Která plátna Titian Ramsay Peale Ii přitahují měsíčně nejvíce návštěv?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
American Bison Bull, (paint…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kilauea by Day
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior of Peale's Museum,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kilauea Crater, Day Scene,…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Volcano of Kaluea Pele as S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
West Crater of Kaluea Pele…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Fort Sutter, (painting)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kilauea by Night
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Titian Ramsay Peale (a Self…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rehoboth Beach, (painting)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaká zařízení používají čtenáři k tomu, aby sledovali Titian Ramsay Peale Ii?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
55 300
70,3%
telefony
20 800
26,4%
tablety
2 600
3,3%
V jakých jazycích je Titian Ramsay Peale Ii čtená?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
1 700
43,6%
španělsky
600
15,4%
rusky
400
10,3%
nizozemsky
300
7,7%
arabsky
200
5,1%
bulharsky
200
5,1%
litevsky
100
2,6%
polsky
100
2,6%
portugalsky
100
2,6%
turecky
100
2,6%
Kolik návštěv má Titian Ramsay Peale Ii denně a jaký je výhled na budoucnost?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
ne 18 Říj
700
po 19 Říj
400
út 20 Říj
1 000
st 21 Říj
1 200
čt 22 Říj
800
pá 23 Říj
400
so 24 Říj
1 300
ne 25 Říj
200
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
100
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis
0
pá 6 Lis
100
so 7 Lis
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
čt 26 Lis (předpověď)
0
pá 27 Lis (předpověď)
0
so 28 Lis (předpověď)
0
Otázky k Titian Ramsay Peale Ii
Která plátna umělce Titian Ramsay Peale Ii jsou nejoblíbenější?
Na prvním místě je Allegorie rozvahy se 2 900 návštěvami (5% z celkového počtu zobrazení umělce Titian Ramsay Peale Ii). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejčastěji prohlížených děl.
Kolik lidí si přečetlo o Titian Ramsay Peale Ii na TopImpressionists.com?
78 700 návštěv za dvanáct měsíců, 28 900 na stránce malíře a 49 800 u jednotlivých pláten.
Na jakých zařízeních sledují čtenáři umělce Titian Ramsay Peale Ii?
Čtenáři sledují Titian Ramsay Peale Ii na počítače (70%), telefony (26%) a tablety (3%); počítače tvoří 70% návštěv.
V jakých jazycích sledují čtenáři umělce Titian Ramsay Peale Ii?
V anglicky (44%), španělsky (15%) a rusky (10%). Na prvním místě je anglicky s podílem 44%.
Jaké plátna preferují čtenáři u Titian Ramsay Peale Ii?
Zemité tóny (Barevná paleta): 93% návštěv oproti 26% v katalogu.