Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Tizian na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Tizian v číslech
Assumption of the Virgin je plátno umělce Tizian, které čtenáři otevírají nejčastěji: 15 200 návštěv ve zbývajících dvanácti měsícech, což představuje 8% všech zobrazení. Poté Přísahování Panny Marie a Venere di Urbino. Celkem z 180 900 návštěv: 12 400 na stránce malíře, 168 500 u obrazů. Světlo trochu pohasíná: o 12% méně návštěv v Zář 2026 než v Srp 2026. Vrchol nastal v měsíci Čec 2026: 113 800 návštěv. Jazyky čtenářů: anglicky (22%), rusky (12%) a španělsky (10%). Země čtenářů: Itálie (13%), Slovensko (10%) a Argentina (7%). Zařízení čtenářů: počítače (65%), telefony (32%) a tablety (3%). Preference ukazuje: Prohlášení (Kontrast) tvoří 53% návštěv pro 30% katalogu.
Tizian: 10 pláten, která čtenáři nejčastěji otevírají
Tento seznam je seřazen podle skutečných návštěv na TopImpressionists.com za dobu dvanácti měsíců, nikoliv podle skóre v katalogu. Prvním na seznamu je nejčastěji prohlížené plátno autora Tizian.
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Zobrazit údaje
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
2 800
Čec 2026
5 400
108 400
Srp 2026
700
33 500
Zář 2026
6 300
23 800
Jak se v průběhu roku s obrazy Tizian obrací diváci?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si čtenáři vybírají z pláten umělce Tizian?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Zobrazit údaje
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
34,4%
48,3%
Elegance
28,1%
27,3%
Romantický
9,4%
9,5%
Pokojný
0,0%
4,1%
Klidná atmosféra
3,1%
3,9%
Klasické
9,4%
3,7%
Eterický
9,4%
2,7%
Zlatavý luxus
3,1%
0,3%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
6,2%
21,9%
Reflektivní
15,6%
15,6%
Melancholický
15,6%
15,0%
Romantický
15,6%
8,9%
Dramatický
12,5%
7,5%
Klidná
9,4%
7,4%
Záhadný
3,1%
5,6%
Výrazný
6,2%
5,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
74,0%
47,4%
Měkké stínění
22,0%
42,9%
Střední jas
2,0%
9,2%
Jasná rovnováha
2,0%
0,1%
Luminózní
0,0%
0,4%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
36,0%
23,9%
Jemné odstíny
38,0%
44,6%
Vyvážená jemnost
22,0%
27,2%
Jasná barevná přítomnost
4,0%
4,3%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
91,3%
91,4%
Tmavé tóny
6,5%
5,5%
Monochromní
0,0%
2,3%
Neutrální tóny
2,2%
0,8%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
56,0%
34,9%
Vyvážená
40,0%
60,9%
Živobylé
4,0%
4,2%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
16,0%
6,7%
Jemný
16,0%
11,7%
Vyvážený
14,0%
10,7%
Výrazný
24,0%
18,2%
Prohlášení
30,0%
52,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
10,0%
8,9%
Jemně promíchaná paleta
12,0%
10,0%
Vyvážená harmonie
16,0%
16,1%
Silná barevná jednotnost
56,0%
60,4%
Jednotná paleta
6,0%
4,5%
Jak se měnila obliba pláten Tizian v průběhu roku?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Zobrazit údaje
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Assumption of the Virgin
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 600
7 200
3 600
Diana a Aktéon
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 600
400
2 300
Venere di Urbino
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2 400
600
1 500
Bacchus a Ariadne
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1 900
1 800
400
Přísahování Panny Marie
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 700
11 900
900
Portrét Alfonsa d’Avalosa,…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
700
400
600
Koncert Champetre
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
400
500
Autorportrét (detaily)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
500
100
500
Bacchus a Ariadna (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
800
100
300
Hlava muže
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
0
Telefony, tablety nebo počítače: jak je čten Tizian?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Zobrazit údaje
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
počítače
117 400
64,9%
telefony
58 000
32,1%
tablety
5 500
3,0%
Jakými jazyky se tulí čtenáři Tizian?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Zobrazit údaje
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
anglicky
2 100
22,3%
rusky
1 100
11,7%
španělsky
900
9,6%
slovensky
900
9,6%
rumunsky
600
6,4%
německy
500
5,3%
polsky
500
5,3%
chorvatsky
400
4,3%
turecky
400
4,3%
italsky
300
3,2%
Jak vypadají každodenní návštěvy u Tizian a co nás čeká dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Zobrazit údaje
Den
Návštěvy
pá 25 Zář
3 200
so 26 Zář
1 500
ne 27 Zář
2 500
po 28 Zář
1 600
út 29 Zář
2 800
st 30 Zář
1 600
čt 1 Říj
2 100
pá 2 Říj
1 500
so 3 Říj
1 800
ne 4 Říj
1 500
po 5 Říj
1 400
út 6 Říj
1 000
st 7 Říj
2 800
čt 8 Říj
3 400
pá 9 Říj
2 200
so 10 Říj
2 300
ne 11 Říj
1 400
po 12 Říj
3 000
út 13 Říj
1 800
st 14 Říj
2 500
čt 15 Říj
1 800
pá 16 Říj (předpověď)
2 300
so 17 Říj (předpověď)
1 900
ne 18 Říj (předpověď)
1 800
po 19 Říj (předpověď)
2 000
út 20 Říj (předpověď)
1 900
st 21 Říj (předpověď)
2 300
čt 22 Říj (předpověď)
2 500
pá 23 Říj (předpověď)
2 300
so 24 Říj (předpověď)
1 900
ne 25 Říj (předpověď)
1 800
po 26 Říj (předpověď)
2 000
út 27 Říj (předpověď)
1 900
st 28 Říj (předpověď)
2 300
čt 29 Říj (předpověď)
2 500
pá 30 Říj (předpověď)
2 300
so 31 Říj (předpověď)
1 900
ne 1 Lis (předpověď)
1 800
po 2 Lis (předpověď)
2 000
út 3 Lis (předpověď)
1 900
st 4 Lis (předpověď)
2 300
čt 5 Lis (předpověď)
2 500
Tizian: krátké odpovědi
Které plátno od Tizian má nejvyšší počet zhlédnutí?
Assumption of the Virgin: 15 200 návštěv, což představuje 8% všech zobrazení umělce Tizian. Seznam pokračuje až do pořadí 10.
Kolik návštěv má Tizian?
180 900 za dvanáct měsíců (12 400 na stránce malíře, 168 500 u obrazů).
Otevírají čtenáři Tizian v telefonu nebo v počítači?
Na obou: počítače (65%), telefony (32%) a tablety (3%); vede počítače s podílem 65%.
Je Tizian dostupný v několika jazycích?
Ano: anglicky (22%), rusky (12%) a španělsky (10%). Na prvním místě je anglicky s podílem 22%.
Preferují čtenáři určitý druh plátna od Tizian?
Ano, Prohlášení (Kontrast): 53% návštěv pro 30% katalogu.