Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Valerio Castello na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Valerio Castello: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je Sacra famiglia e angeli: 200 prohlédnutí za rok, což představuje 29% z celkového počtu zpráv o Valerio Castello. Následuje jich St. Peter baptizes St. James a Moses Striking the Rock. Stránka malíře: 200 návštěv. Plátna: 600. Celkem: 800. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 600 návštěv. Volí Jednotná paleta (Harmonie barev) častěji, než napovídá katalog: 57% návštěv, 15% pláten.
6 nejvíce prohlížených pláten umělce Valerio Castello
6 pláten umělce Valerio Castello, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Valerio Castello?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
0
Čec 2026
100
500
Srp 2026
0
100
Zář 2026
0
0
Říj 2026
100
0
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Valerio Castello?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Valerio Castello ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
75,0%
50,0%
Klasické
8,3%
25,0%
Romantický
8,3%
25,0%
Elegance
8,3%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Duchovní
33,3%
50,0%
Dramatický
33,3%
0,0%
Melancholický
8,3%
25,0%
Záhadný
8,3%
25,0%
Klidná
8,3%
0,0%
Romantický
8,3%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
70,0%
71,4%
Měkké stínění
25,0%
28,6%
Střední jas
5,0%
0,0%
Jasná rovnováha
0,0%
0,0%
Luminózní
0,0%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
20,0%
28,6%
Jemné odstíny
45,0%
28,6%
Vyvážená jemnost
30,0%
28,6%
Jasná barevná přítomnost
5,0%
14,3%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
50,0%
57,1%
Vyvážená
45,0%
28,6%
Živobylé
5,0%
14,3%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
10,0%
0,0%
Jemný
45,0%
71,4%
Vyvážený
10,0%
14,3%
Výrazný
25,0%
14,3%
Prohlášení
10,0%
0,0%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
0,0%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
5,0%
0,0%
Vyvážená harmonie
10,0%
14,3%
Silná barevná jednotnost
70,0%
28,6%
Jednotná paleta
15,0%
57,1%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Valerio Castello měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Rest of the Holy Family
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Massacre of the Innocen…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Sacrifice of Noah
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Massacre of the Innocents
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Adoration of the Shephe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ecce Homo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Virgin and Child with S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Rebecca at the Well
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
St. Peter baptizes St. James
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
The Virgin of the Compote-d…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
V jakých jazycích se čte dílo Valerio Castello?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
francouzsky
100
100,0%
Kolik denních návštěv má Valerio Castello a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
čt 15 Říj
200
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
0
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis
0
út 3 Lis
0
st 4 Lis
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
0
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
0
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
0
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
po 23 Lis (předpověď)
0
út 24 Lis (předpověď)
0
st 25 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy čtenářů ohledně Valerio Castello
Která plátna Valerio Castello se otevírají nejčastěji?
První dílo Sacra famiglia e angeli: 200 návštěv, což představuje 29% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 6 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Valerio Castello na TopImpressionists.com?
800 návštěv za dvanáct měsíců: 200 na stránce malíře, 600 u pláten.
Která plátna Valerio Castello odpovídají vkusu čtenářů?