Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Vilém Brymner na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Vilém Brymner: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je Champ-de-Mars, Winter: 500 prohlédnutí za rok, což představuje 28% z celkového počtu zpráv o Vilém Brymner. Následuje jich Summer Landscape a In the Orchard (also known as Spring). Stránka malíře: 900 návštěv. Plátna: 1 100. Celkem: 2 000. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 1 300 návštěv. Volí Klidná (Emoční náboj) častěji, než napovídá katalog: 83% návštěv, 20% pláten.
10 nejvíce prohlížených pláten umělce Vilém Brymner
10 pláten umělce Vilém Brymner, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Vilém Brymner?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
100
100
Čec 2026
400
900
Srp 2026
0
100
Zář 2026
0
0
Říj 2026
400
0
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Vilém Brymner?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Vilém Brymner ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Nostalgický
50,0%
83,3%
Pokojný
40,0%
16,7%
Romantický
10,0%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Klidná
20,0%
83,3%
Pokojný
30,0%
16,7%
Reflektivní
20,0%
0,0%
Melancholický
10,0%
0,0%
Romantický
10,0%
0,0%
Závažný a tklivý
10,0%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
17,6%
5,6%
Měkké stínění
29,4%
27,8%
Střední jas
35,3%
16,7%
Jasná rovnováha
14,7%
22,2%
Luminózní
2,9%
27,8%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
14,7%
0,0%
Jemné odstíny
44,1%
66,7%
Vyvážená jemnost
29,4%
22,2%
Jasná barevná přítomnost
11,8%
11,1%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Zemité tóny
53,8%
33,3%
Neutrální tóny
23,1%
53,3%
Tmavé tóny
15,4%
6,7%
Přírodní motivy
3,9%
6,7%
Monochromní
3,9%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
17,6%
0,0%
Vyvážená
67,7%
77,8%
Živobylé
14,7%
22,2%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
14,7%
0,0%
Jemný
14,7%
5,6%
Vyvážený
2,9%
0,0%
Výrazný
17,6%
5,6%
Prohlášení
50,0%
88,9%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
8,8%
0,0%
Jemně promíchaná paleta
8,8%
11,1%
Vyvážená harmonie
11,8%
5,6%
Silná barevná jednotnost
55,9%
83,3%
Jednotná paleta
14,7%
0,0%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Vilém Brymner měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Říj 2026
Champ-de-Mars, Winter
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Crazy Patchwork
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The old spinner, île d'Orlé…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Young Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Four Girls in a Meadow, Bai…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
With Dolly at the Sabot-mak…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In County Cork, Ireland
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Picture Book
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In the shade of the apple t…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Haying near Quegec, Beaupré
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
V jakých jazycích se čte dílo Vilém Brymner?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Čísla v tabulce
Jazyk
Návštěvy
Sdílet
polsky
400
100,0%
Kolik denních návštěv má Vilém Brymner a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
po 12 Říj
0
út 13 Říj
0
st 14 Říj
0
čt 15 Říj
0
pá 16 Říj
0
so 17 Říj
0
ne 18 Říj
0
po 19 Říj
0
út 20 Říj
0
st 21 Říj
0
čt 22 Říj
0
pá 23 Říj
0
so 24 Říj
0
ne 25 Říj
0
po 26 Říj
0
út 27 Říj
0
st 28 Říj
0
čt 29 Říj
0
pá 30 Říj
200
so 31 Říj
0
ne 1 Lis
0
po 2 Lis (předpověď)
0
út 3 Lis (předpověď)
0
st 4 Lis (předpověď)
0
čt 5 Lis (předpověď)
0
pá 6 Lis (předpověď)
300
so 7 Lis (předpověď)
0
ne 8 Lis (předpověď)
0
po 9 Lis (předpověď)
0
út 10 Lis (předpověď)
0
st 11 Lis (předpověď)
0
čt 12 Lis (předpověď)
0
pá 13 Lis (předpověď)
400
so 14 Lis (předpověď)
0
ne 15 Lis (předpověď)
0
po 16 Lis (předpověď)
0
út 17 Lis (předpověď)
0
st 18 Lis (předpověď)
0
čt 19 Lis (předpověď)
0
pá 20 Lis (předpověď)
400
so 21 Lis (předpověď)
0
ne 22 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy čtenářů ohledně Vilém Brymner
Která plátna Vilém Brymner se otevírají nejčastěji?
První dílo Champ-de-Mars, Winter: 500 návštěv, což představuje 28% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 10 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Vilém Brymner na TopImpressionists.com?
2 000 návštěv za dvanáct měsíců: 900 na stránce malíře, 1 100 u pláten.
Která plátna Vilém Brymner odpovídají vkusu čtenářů?