Ateliér — Doprava po celém světě zdarma — Dodání za 2–6 týdnů

      Xavier Valls Čtenáři a nejvíce prohlížené obrazy

      1923 – 2006

      Co najdete na této stránce?

      Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Xavier Valls na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.

      Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.

      Xavier Valls a čtenáři

      Za dobu dvanácti měsíců byl nejčastěji prohlíženým dílem Xavier Valls na TopImpressionists.com plátno Untitled (664): 300 návštěv, což představuje 9% všech zobrazení tohoto malíře. Následují Untitled (534) a Untitled (936). Xavier Valls celkem zaznamenal 5 400 návštěv: 2 900 na stránce malíře a 2 500 u jednotlivých pláten. Zánět roste: počet návštěv vzrostl o 75% v období od Zář 2026 do Říj 2026. Nejsilnějším měsícem byl Srp 2026 s 1 800 návštěvami. Čtenáři si prohlížejí obsah na počítače (54%), telefony (44%) a tablety (2%). Čtenáře přitahuje Jasná rovnováha (Jasnost světla): tvoří 35% návštěv, a to při zastoupení 18% katalogu malíře.

      10 pláten umělce Xavier Valls, která přitahují nejvíce pozornosti

      Počet návštěv za posledních dvanáct měsíců na TopImpressionists.com: 10 pláten umělce Xavier Valls, která čtenáři nejčastěji otevírají, seřazeno od nejčastějšího na prvním místě.

      1. Untitled (664) 1 Untitled (664) 300 návštěv · 8,8%
      2. Untitled (534) 2 Untitled (534) 300 návštěv · 8,8%
      3. Untitled (936) 3 Untitled (936) 300 návštěv · 8,8%
      4. Untitled (453) 4 Untitled (453) 200 návštěv · 5,9%
      5. Untitled (136) 5 Untitled (136) 200 návštěv · 5,9%
      6. Untitled (238) 6 Untitled (238) 200 návštěv · 5,9%
      7. Untitled (284) 7 Untitled (284) 200 návštěv · 5,9%
      8. Untitled (819) 8 Untitled (819) 200 návštěv · 5,9%
      9. Untitled (522) 9 Untitled (522) 100 návštěv · 2,9%
      10. Untitled (899) 10 Untitled (899) 100 návštěv · 2,9%

      Kolik čtenářů měsíčně navštěvuje stránku Xavier Valls?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.

      Zobrazit údaje
      MěsícProfil umělceStránky děl
      Lis 202500
      Pro 202500
      Led 202600
      Úno 202600
      Bře 202600
      Dub 202600
      Kvě 202600
      Čen 202600
      Čec 20261001 300
      Srp 20267001 100
      Zář 20268000
      Říj 20261 300100

      Jak často se otevírají plátna umělce Xavier Valls?

      Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.

      Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.

      Která plátna Xavier Valls přitahují měsíčně nejvíce návštěv?

      Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.

      Zobrazit údaje
      DíloLis 2025Pro 2025Led 2026Úno 2026Bře 2026Dub 2026Kvě 2026Čen 2026Čec 2026Srp 2026Zář 2026Říj 2026
      Untitled (534)0000000010010000
      Untitled (238)00000000010000
      Untitled (136)00000000100000
      Untitled (359)000000000000
      Untitled (394)000000000000
      Untitled (632)00000000100000
      Untitled (151)000000000000
      Untitled (284)0000000010010000
      Untitled (453)00000000020000
      Untitled (927)000000000000

      Jaká zařízení používají čtenáři k tomu, aby sledovali Xavier Valls?

      Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.

      Zobrazit údaje
      ZařízeníNávštěvySdílet
      počítače2 90053,7%
      telefony2 40044,4%
      tablety1001,9%

      V jakých jazycích je Xavier Valls čtená?

      Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.

      Zobrazit údaje
      JazykNávštěvySdílet
      francouzsky1 20092,3%
      rusky1007,7%

      Kolik návštěv má Xavier Valls denně a jaký je výhled na budoucnost?

      Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.

      Zobrazit údaje
      DenNávštěvy
      so 17 Říj0
      ne 18 Říj300
      po 19 Říj0
      út 20 Říj100
      st 21 Říj600
      čt 22 Říj100
      pá 23 Říj0
      so 24 Říj300
      ne 25 Říj0
      po 26 Říj0
      út 27 Říj100
      st 28 Říj100
      čt 29 Říj200
      pá 30 Říj0
      so 31 Říj0
      ne 1 Lis0
      po 2 Lis0
      út 3 Lis100
      st 4 Lis200
      čt 5 Lis100
      pá 6 Lis0
      so 7 Lis (předpověď)0
      ne 8 Lis (předpověď)0
      po 9 Lis (předpověď)0
      út 10 Lis (předpověď)0
      st 11 Lis (předpověď)0
      čt 12 Lis (předpověď)0
      pá 13 Lis (předpověď)0
      so 14 Lis (předpověď)0
      ne 15 Lis (předpověď)0
      po 16 Lis (předpověď)0
      út 17 Lis (předpověď)0
      st 18 Lis (předpověď)0
      čt 19 Lis (předpověď)0
      pá 20 Lis (předpověď)0
      so 21 Lis (předpověď)0
      ne 22 Lis (předpověď)0
      po 23 Lis (předpověď)0
      út 24 Lis (předpověď)0
      st 25 Lis (předpověď)0
      čt 26 Lis (předpověď)0
      pá 27 Lis (předpověď)0

      Otázky k Xavier Valls

      Která plátna umělce Xavier Valls jsou nejoblíbenější?

      Na prvním místě je Untitled (664) se 300 návštěvami (9% z celkového počtu zobrazení umělce Xavier Valls). Výše uvedené pořadí obsahuje 10 nejčastěji prohlížených děl.

      Kolik lidí si přečetlo o Xavier Valls na TopImpressionists.com?

      5 400 návštěv za dvanáct měsíců, 2 900 na stránce malíře a 2 500 u jednotlivých pláten.

      Na jakých zařízeních sledují čtenáři umělce Xavier Valls?

      Čtenáři sledují Xavier Valls na počítače (54%), telefony (44%) a tablety (2%); počítače tvoří 54% návštěv.

      Jaké plátna preferují čtenáři u Xavier Valls?

      Jasná rovnováha (Jasnost světla): 35% návštěv oproti 18% v katalogu.