Tato stránka zobrazuje počet návštěv stránek umělce Yann Lambert na tomto webu. Jedna návštěva znamená, že jedna osoba si stránku otevřela. Ke každému grafu níže je uveden vlastní krátký vysvětlující text.
!
Statistiky byly resetovány k 1. červenci 2026 – před tímto datem nejsou k dispozici žádná data.
Yann Lambert: co nám říká rok návštěv
Nejpouštěvanějším plátnem je Chromatická konvergence v kobaltu a karmínu: Monumentální studie městského kaňonu: 1 100 prohlédnutí za rok, což představuje 31% z celkového počtu zpráv o Yann Lambert. Následuje jich Fragmentovaný horizont v šalvě a břidlici: Monumentální studie atmosférického napětí a Nebeská záře: Éterické rozšíření náblavě modré a zářivých bílých květů. Stránka malíře: 500 návštěv. Plátna: 3 400. Celkem: 3 900. Čtenost roste: o 125% více návštěv od Srp 2026 do Zář 2026. Nejlepší měsíc: Čec 2026, 2 300 návštěv. Čtenáři prohlížejí na telefony (56%), počítače (41%) a tablety (3%). Volí Vyvážená (Intenzita barev) častěji, než napovídá katalog: 91% návštěv, 40% pláten.
5 nejvíce prohlížených pláten umělce Yann Lambert
5 pláten umělce Yann Lambert, která čtenáři TopImpressionists.com nejčastěji otevírali za posledních dvanáct měsíců, seřazených podle počtu návštěv.
Kdy navštěvují čtenáři stránku umělce Yann Lambert?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Ukazuje, kolikrát lidé během daného měsíce za posledních dvanáct měsíců navštívili stránku tohoto umělce.
Čísla v tabulce
Měsíc
Profil umělce
Stránky děl
Říj 2025
0
0
Lis 2025
0
0
Pro 2025
0
0
Led 2026
0
0
Úno 2026
0
0
Bře 2026
0
0
Dub 2026
0
0
Kvě 2026
0
0
Čen 2026
0
300
Čec 2026
400
1 900
Srp 2026
0
400
Zář 2026
100
800
Kdy si čtenáři otevírají plátna umělce Yann Lambert?
Každý sloupec představuje jeden měsíc. Zobrazuje součet návštěv všech stránek uměleckých děl tohoto umělce, měsíc po měsíci, za období jednoho roku.
Měsíční údaje z obou grafů jsou uvedeny v první tabulce výše.
Co si vybírají čtenáři Yann Lambert ve srovnání s tím, co vytvořil tento malíř?
Každý radarový graf porovnává dvě oblasti. Čárkovaná plocha představuje vlastní tvorbu umělce: padesát náhodně vybraných děl uspořádaných podle jedné vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštěvníci skutečně mířili během posledních dvanácti měsících. Pokud plná plocha sahá dále než ta čárkovaná, znamená to, že daný typ uměleckého díla přitahuje více pozornosti, než odpovídá jeho podílu v rámci celkové tvorby umělce.
Atmosféra
Emoční náboj
Jasnost světla
Nasycení barev
Barevná paleta
Intenzita barev
Kontrast
Harmonie barev
Čísla v tabulce
Atmosféra
Atmosféra
Díla umělce
Návštěvy
Dramatický
33,3%
71,4%
Eterický
6,7%
28,6%
Výrazné
33,3%
0,0%
Zemité tóny
6,7%
0,0%
Mystický
6,7%
0,0%
Hravý
6,7%
0,0%
Pokojný
6,7%
0,0%
Emoční náboj
Emoční náboj
Díla umělce
Návštěvy
Energický
53,3%
60,0%
Melancholický
6,7%
31,4%
Záhadný
13,3%
5,7%
Dramatický
6,7%
2,9%
Radostný
13,3%
0,0%
Pokojný
6,7%
0,0%
Jasnost světla
Jasnost světla
Díla umělce
Návštěvy
Nejtmavší
0,0%
0,0%
Měkké stínění
20,0%
31,4%
Střední jas
6,7%
0,0%
Jasná rovnováha
46,7%
68,6%
Luminózní
26,7%
0,0%
Nasycení barev
Nasycení barev
Díla umělce
Návštěvy
Ztlumené
26,7%
37,1%
Jemné odstíny
20,0%
31,4%
Vyvážená jemnost
20,0%
28,6%
Jasná barevná přítomnost
33,3%
2,9%
Sytá barva
0,0%
0,0%
Barevná paleta
Barevná paleta
Díla umělce
Návštěvy
Neutrální tóny
53,8%
96,0%
Tmavé tóny
15,4%
4,0%
Pastelové barvy
15,4%
0,0%
Zemité tóny
7,7%
0,0%
Přírodní motivy
7,7%
0,0%
Intenzita barev
Intenzita barev
Díla umělce
Návštěvy
Monochromní
20,0%
5,7%
Vyvážená
40,0%
91,4%
Živobylé
40,0%
2,9%
Kontrast
Kontrast
Díla umělce
Návštěvy
Klidný
0,0%
0,0%
Jemný
0,0%
0,0%
Vyvážený
20,0%
2,9%
Výrazný
13,3%
31,4%
Prohlášení
66,7%
65,7%
Harmonie barev
Harmonie barev
Díla umělce
Návštěvy
Nesourodá paleta barev
20,0%
31,4%
Jemně promíchaná paleta
20,0%
31,4%
Vyvážená harmonie
26,7%
0,0%
Silná barevná jednotnost
20,0%
37,1%
Jednotná paleta
13,3%
0,0%
Jaká jsou nejoblíbenější plátna umělce Yann Lambert měsíc po měsíci?
Každý řádek představuje jeden populární umělecký předmět. Každý sloupec znázorňuje počet návštěv daného díla v rámci jednoho měsíce. Vyšší sloupce znamenají vyšší počet návštěv v daném měsíci.
Čísla v tabulce
Dílo
Říj 2025
Lis 2025
Pro 2025
Led 2026
Úno 2026
Bře 2026
Dub 2026
Kvě 2026
Čen 2026
Čec 2026
Srp 2026
Zář 2026
Chromatická konvergence v k…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
0
400
Fragmentovaný horizont v ša…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
900
0
0
Nebeská záře: Éterické rozš…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
400
400
Primitivní rezonance: Spont…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Serene Path Through Verdant…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ephemeral Ochre Spires Amid…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Electric Discord in the Cri…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Celestial Vortex Over the S…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Crimson Fragments and Calli…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Monolithic Blue Fragments:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Jaká zařízení používají čtenáři Yann Lambert?
Každý díl grafu představuje jeden typ zařízení: telefon, tablet nebo počítač. Čím větší je díl, tím více návštěv z daného typu zařízení proběhlo během posledních dvanácti měsíců.
Čísla v tabulce
Zařízení
Návštěvy
Sdílet
telefony
2 200
56,4%
počítače
1 600
41,0%
tablety
100
2,6%
V jakých jazycích se čte dílo Yann Lambert?
Každý díl grafu představuje jeden jazyk. Čím větší je díl, tím více návštěvníků webové stránky během posledních třiceti dnů používalo daný jazyk. Zobrazeno je pouze deset nejčastějších.
Kolik denních návštěv má Yann Lambert a co dál?
Každý sloupec představuje jeden den. První sloupce zobrazují návštěvnost za poslední tři týdny. Sloupce v druhé barvě představují náš odhad pro následující tři týdny.
Čísla v tabulce
Den
Návštěvy
po 21 Zář
0
út 22 Zář
100
st 23 Zář
100
čt 24 Zář
100
pá 25 Zář
0
so 26 Zář
400
ne 27 Zář
0
po 28 Zář
0
út 29 Zář
0
st 30 Zář
0
čt 1 Říj
0
pá 2 Říj
0
so 3 Říj
100
ne 4 Říj
100
po 5 Říj
0
út 6 Říj
0
st 7 Říj
0
čt 8 Říj
200
pá 9 Říj
0
so 10 Říj
0
ne 11 Říj
0
po 12 Říj (předpověď)
0
út 13 Říj (předpověď)
0
st 14 Říj (předpověď)
0
čt 15 Říj (předpověď)
0
pá 16 Říj (předpověď)
0
so 17 Říj (předpověď)
0
ne 18 Říj (předpověď)
0
po 19 Říj (předpověď)
0
út 20 Říj (předpověď)
0
st 21 Říj (předpověď)
0
čt 22 Říj (předpověď)
0
pá 23 Říj (předpověď)
0
so 24 Říj (předpověď)
0
ne 25 Říj (předpověď)
0
po 26 Říj (předpověď)
0
út 27 Říj (předpověď)
0
st 28 Říj (předpověď)
0
čt 29 Říj (předpověď)
0
pá 30 Říj (předpověď)
0
so 31 Říj (předpověď)
0
ne 1 Lis (předpověď)
0
Časté dotazy čtenářů ohledně Yann Lambert
Která plátna Yann Lambert se otevírají nejčastěji?
První dílo Chromatická konvergence v kobaltu a karmínu: Monumentální studie městského kaňonu: 1 100 návštěv, což představuje 31% všech zhlédnutí. Na seznamu je umístěno 5 pláten.
Jak velkou čtenářskou základnu má Yann Lambert na TopImpressionists.com?
3 900 návštěv za dvanáct měsíců: 500 na stránce malíře, 3 400 u pláten.
Jaká zařízení používají čtenáři autora Yann Lambert?
Používají telefony (56%), počítače (41%) a tablety (3%); telefony tvoří 56% návštěv.
Která plátna Yann Lambert odpovídají vkusu čtenářů?